SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • no dystans w bieganiu juz spory:) do 10 blisko:) taaa blisko :-) no ale jeszcze ani razu nie bylo ciągłego biegu tylko troche marszu w to wplatane, mysle ze jak bede sie czuł na siłach to do konca lipca zrobię jakiś test ciągłego biegu szykuje sie na 30min ale jak bedzie troche wiecej to też spoko :) na razie to od wczoraj dziwnie czuje okolice [...]

    Odpowiedzi: 7670 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-07-07 11:22:07 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • robiłem swoje, próbując nie zwracać uwagi, że boli, ładowałem preparaty typu flex, witaminę c i kolagen dodatkowo, ale nie wiem czy tamte coś dawały bo wydaje mi się, że jedyne co mi pomogło to rozciąganie, codziennie, 7 dni w tygodniu nadgarstki rozciągałem po 15minut minimum i musiało chyba co raz mniej boleć z dnia na dzień, bo po kilku [...]

    Odpowiedzi: 7670 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-10-08 15:29:49 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • robiłem swoje, próbując nie zwracać uwagi, że boli, ładowałem preparaty typu flex, witaminę c i kolagen dodatkowo, ale nie wiem czy tamte coś dawały bo wydaje mi się, że jedyne co mi pomogło to rozciąganie, codziennie, 7 dni w tygodniu nadgarstki rozciągałem po 15minut minimum i musiało chyba co raz mniej boleć z dnia na dzień, bo po kilku [...]

    Odpowiedzi: 7670 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-10-10 10:49:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • robiłem swoje, próbując nie zwracać uwagi, że boli, ładowałem preparaty typu flex, witaminę c i kolagen dodatkowo, ale nie wiem czy tamte coś dawały bo wydaje mi się, że jedyne co mi pomogło to rozciąganie, codziennie, 7 dni w tygodniu nadgarstki rozciągałem po 15minut minimum i musiało chyba co raz mniej boleć z dnia na dzień, bo po kilku [...]

    Odpowiedzi: 7670 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-10-10 11:21:39 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Kuba, to czekamy na cenne rady z wizyt. Ja ciągle walczę z bólem mięśnia gruszkowatego- rozciąganie, masaże manualne, masaże piłeczką... Też byłem zmuszony zmienić plan treningowy pod te dolegliwości, ale patrzę na to z optymizmem. Do wiosny trzeba się zregenerować i ponaprawiać to co się zaniedbało przez lata. Zdrówka!

    Odpowiedzi: 7670 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-01-09 09:14:43 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Robiłem wznosy nóg trzymając się dłońmi górnego szczebla drabinki i ciało było w pionie - wtedy było to bolesne rozciąganie mięśni piersiowych i obręczy barkowej . Dzisiaj spróbowałem i nie było aż tak wielkiego bólu :-) 8-) https://youtu.be/7hOo08yTtDs Zmieniony przez - ojan w dniu 2020-04-26 14:49:14

    Odpowiedzi: 7670 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-04-26 12:29:13 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Widzę nowości w podejściu - rozciąganie? ;-)

    Odpowiedzi: 7670 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2021-03-01 07:16:31 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Widzę nowości w podejściu - rozciąganie? ;-) Takie delikatne wygłupy w domu po rowerku, chociaż te parę minut w tygodniu na początek ;) fajna realcja, super że wyjazd się udał :-) już powiedziałem żonie, że jak wszystko poogarniam co mi zajmuje teraz cały czas, który byłby wolnym to musimy na jakieś 4 dni gdzieś jechać - albo morze, albo Mazury, [...]

    Odpowiedzi: 7670 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2021-03-01 11:29:49 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Prośba o programik!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Ten:Poniedziałek Klatka: OK-TYLKO NIE PODAŁEŚ ILOŚCI - pompki głową w dół - pompki na taborecie - rozciąganie zamocowanego na końcu ekspandera jednoręcz stojąc Tricepsy: OK - wyciskanie francuskie jednoręcz siedząc ze sztangielką - pompki w podporze tyłem Brzuch: - unoszenie kolan w zwisie na drążku - skłony tułowia w leżeniu płasko - skręty [...]

    Odpowiedzi: 120 Ilość wyświetleń: 12183 Data: 2003-09-20 20:58:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik Kuby vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    Maciek co do długości treningu to stwierdzasz po sobie czy z książek wyczytujesz? negujesz dla zasady czy może masz coś na poparcie? Dla zasady też :-D , ale mam również na poparcie pewną wiedzę ogólną. Nie wystarczy odj**ać swoje i dyrdać w te pędy do domu. Inaczej ćwiczysz jak masz plan na siłę, a inaczej jak chcesz robić redukcję. Kuba jedzie [...]

    Odpowiedzi: 2507 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-11 21:37:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik Kuby vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    zawsze zaczynam robić mc z pustym gryfem i powoli dokładam krążki Jak dajesz radę zejść tak nisko? Ja nie moge zachować pozycji bez dużych 20ek, dlatego zawsze zaczynam od 60kg. Ps 200kg na 5 razy {{:-( czy uda mi się kiedyś do tego dojść.... dasz radę bez problemu, masz moc, chyba nawet większą niż u mnie generalnie u mnie jest bardzo mocna [...]

    Odpowiedzi: 2507 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-02-16 22:58:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik Kuby vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    Mnie się Kuba IF nie podoba. Wszystko co napisałeś jest prawdą, ale rozciąganie brzucha i ładowanie w siebie miski żeby zdążyć w oknie to marny pomysł trochę.

    Odpowiedzi: 2507 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-11-08 23:08:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Shula/Dziennik-blog.IRONMANIA.sezon 2009/2010r.

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Hej radosuaf!dzięki za odwiedzinki,wymiary nie kłamią,a zdjęcia czasami mogą mylić,ja jestem zadowolony z moich obecnych wymiarów przez to,że trenuję bieganie jeżdżę na rowerze,a niedługo dokładam jeszcze pływanie.nie mam co liczyć za bardzo na nic więcej,staram się utrzymać to co jest.świadomie wybieram taki trening,staram się pogodzić siłę i [...]

    Odpowiedzi: 342 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-11-15 15:23:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Shula/Dziennik-blog.IRONMANIA.sezon 2009/2010r.

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    2.08.2010r. rozciąganie całe ciało. brzuszki-3x100powt. ławka rzymska-3x20powt. scyzoryk-3x10powt. pompki-3x30powt. prostowanie pleców leżąc-3x20powt. siłownia-"góra" 3.08.2010r. rozciąganie całe ciało. brzuszki-3x100powt. prostowanie pleców z leżenia-3x20powt. spining-1godz.

    Odpowiedzi: 342 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-08-07 09:48:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proteo system - dziennik by n1k.o

    Post
    Trening w domu

    oddy - wiem, wiem ale to moje pierwsze rozciąganie i chciałem wszystko ogarnąć, dzisiaj trochę też przesadziłem, myślę że do następnego poniedziałku powinienem się wyrabiać w te 5-8 min... dalej zostaje przy A1. Przebieg treningu: 15:44 - 15:56 rozciąganie 15:56 - 16:00 - rozgrzewka 16:00 - start ! A1: 13/8 D: 11/10 C1: 9/8 E: 10/10 9/9 F: [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 3582 Data: 2013-04-09 20:26:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ból wewnetrzej strony łydki

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Autor napisał, że ten ból trwa już ponad miesiąc czyli procesy naprawcze już dawno się rozpoczęły i w miejscu przerwania ciągłości już dawno zaczęła robić się blizna. Tą blizną, właśnie w czasie jej tworzenia, należy się bardzo dokładnie zająć, czyli właśnie starać się ją uelastyczniać, poprzez rozciąganie, lub rozciąganie izometryczne, które [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 6872 Data: 2011-05-16 14:13:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jesteś upierdliwy i leniwy bo mógłbyś sam znaleźć informacje, które cię interesują. Rozciąganie nóg i ustawianie ich na piętach to prawidłowa forma szpagatu tureckiego, czyli trudniejsza forma szpagatu męskiego(też nogi na boki lecz stopy są wewe. stroną w dół). Pozycja na piętach jest o tyle trudniejsza że ścięgna dodatkowo muszą się rozciągać [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2808 Data: 2010-06-26 22:30:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziś się trochę porozciągałam. Co myślicie o programie Focus T25 Shauna T? Chodzi mi dokładnie o filmik "Strech", bo reszty nie mam zamiaru ćwiczyć. Kiedyś zresztą zrobiłam cały program - świetnie buduje kondycję :-). Ale teraz chcę tylko skorzystać z rozciąganie i nie wiem, czy to będzie dobre. Do tego dorzuciłam jeszcze rozciąganie kanapowe - [...]

    Odpowiedzi: 182 Ilość wyświetleń: 16742 Data: 2016-03-30 20:03:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • No i super! Teraz już mi się nie chce jechać, więc będą dzisiaj tosty bez mięcha :-P, ale jutro zakupię koniecznie. 04.09.16 Dzisiaj na śniadanie nogi. Nie mogę powiedzieć, że wczoraj podładowałem, więc będzie moc, bo wydaje mi się, że zmieściłem się w kaloriach. Waga dzisiaj taka sama jak wczoraj. Trening Dół + łydka: 1. Uginanie nóg leżąc - [...]

    Odpowiedzi: 12534 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-04 19:45:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 29.10.16 Dziś waga 83,3kg, czyli -2,2kg od poniedziałku, ale wiadomo że najpierw schodził ze mnie syf z poprzedniej niedzieli. SX robi zarąbistą robotę i treningi na nim, to poezja. Trening Pull hipertrofia + brzuch: 1. Ściąganie uchwytu wyciągu górnego chwytem wąskim neutralnym - 15x100kg; 12x115kg; 10x130kg; 10x115kg 2. Wiosłowanie półsztangą [...]

    Odpowiedzi: 12534 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-10-29 18:33:26 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)