no dystans w bieganiu juz spory:) do 10 blisko:) taaa blisko :-) no ale jeszcze ani razu nie bylo ciągłego biegu tylko troche marszu w to wplatane, mysle ze jak bede sie czuł na siłach to do konca lipca zrobię jakiś test ciągłego biegu szykuje sie na 30min ale jak bedzie troche wiecej to też spoko :) na razie to od wczoraj dziwnie czuje okolice [...]
robiłem swoje, próbując nie zwracać uwagi, że boli, ładowałem preparaty typu flex, witaminę c i kolagen dodatkowo, ale nie wiem czy tamte coś dawały bo wydaje mi się, że jedyne co mi pomogło to rozciąganie, codziennie, 7 dni w tygodniu nadgarstki rozciągałem po 15minut minimum i musiało chyba co raz mniej boleć z dnia na dzień, bo po kilku [...]
robiłem swoje, próbując nie zwracać uwagi, że boli, ładowałem preparaty typu flex, witaminę c i kolagen dodatkowo, ale nie wiem czy tamte coś dawały bo wydaje mi się, że jedyne co mi pomogło to rozciąganie, codziennie, 7 dni w tygodniu nadgarstki rozciągałem po 15minut minimum i musiało chyba co raz mniej boleć z dnia na dzień, bo po kilku [...]
robiłem swoje, próbując nie zwracać uwagi, że boli, ładowałem preparaty typu flex, witaminę c i kolagen dodatkowo, ale nie wiem czy tamte coś dawały bo wydaje mi się, że jedyne co mi pomogło to rozciąganie, codziennie, 7 dni w tygodniu nadgarstki rozciągałem po 15minut minimum i musiało chyba co raz mniej boleć z dnia na dzień, bo po kilku [...]
Kuba, to czekamy na cenne rady z wizyt. Ja ciągle walczę z bólem mięśnia gruszkowatego- rozciąganie, masaże manualne, masaże piłeczką... Też byłem zmuszony zmienić plan treningowy pod te dolegliwości, ale patrzę na to z optymizmem. Do wiosny trzeba się zregenerować i ponaprawiać to co się zaniedbało przez lata. Zdrówka!
Robiłem wznosy nóg trzymając się dłońmi górnego szczebla drabinki i ciało było w pionie - wtedy było to bolesne rozciąganie mięśni piersiowych i obręczy barkowej . Dzisiaj spróbowałem i nie było aż tak wielkiego bólu :-) 8-) https://youtu.be/7hOo08yTtDs Zmieniony przez - ojan w dniu 2020-04-26 14:49:14
Widzę nowości w podejściu - rozciąganie? ;-) Takie delikatne wygłupy w domu po rowerku, chociaż te parę minut w tygodniu na początek ;) fajna realcja, super że wyjazd się udał :-) już powiedziałem żonie, że jak wszystko poogarniam co mi zajmuje teraz cały czas, który byłby wolnym to musimy na jakieś 4 dni gdzieś jechać - albo morze, albo Mazury, [...]
Ten:Poniedziałek Klatka: OK-TYLKO NIE PODAŁEŚ ILOŚCI - pompki głową w dół - pompki na taborecie - rozciąganie zamocowanego na końcu ekspandera jednoręcz stojąc Tricepsy: OK - wyciskanie francuskie jednoręcz siedząc ze sztangielką - pompki w podporze tyłem Brzuch: - unoszenie kolan w zwisie na drążku - skłony tułowia w leżeniu płasko - skręty [...]
Maciek co do długości treningu to stwierdzasz po sobie czy z książek wyczytujesz? negujesz dla zasady czy może masz coś na poparcie? Dla zasady też :-D , ale mam również na poparcie pewną wiedzę ogólną. Nie wystarczy odj**ać swoje i dyrdać w te pędy do domu. Inaczej ćwiczysz jak masz plan na siłę, a inaczej jak chcesz robić redukcję. Kuba jedzie [...]
zawsze zaczynam robić mc z pustym gryfem i powoli dokładam krążki Jak dajesz radę zejść tak nisko? Ja nie moge zachować pozycji bez dużych 20ek, dlatego zawsze zaczynam od 60kg. Ps 200kg na 5 razy {{:-( czy uda mi się kiedyś do tego dojść.... dasz radę bez problemu, masz moc, chyba nawet większą niż u mnie generalnie u mnie jest bardzo mocna [...]
Mnie się Kuba IF nie podoba. Wszystko co napisałeś jest prawdą, ale rozciąganie brzucha i ładowanie w siebie miski żeby zdążyć w oknie to marny pomysł trochę.
Hej radosuaf!dzięki za odwiedzinki,wymiary nie kłamią,a zdjęcia czasami mogą mylić,ja jestem zadowolony z moich obecnych wymiarów przez to,że trenuję bieganie jeżdżę na rowerze,a niedługo dokładam jeszcze pływanie.nie mam co liczyć za bardzo na nic więcej,staram się utrzymać to co jest.świadomie wybieram taki trening,staram się pogodzić siłę i [...]
oddy - wiem, wiem ale to moje pierwsze rozciąganie i chciałem wszystko ogarnąć, dzisiaj trochę też przesadziłem, myślę że do następnego poniedziałku powinienem się wyrabiać w te 5-8 min... dalej zostaje przy A1. Przebieg treningu: 15:44 - 15:56 rozciąganie 15:56 - 16:00 - rozgrzewka 16:00 - start ! A1: 13/8 D: 11/10 C1: 9/8 E: 10/10 9/9 F: [...]
Autor napisał, że ten ból trwa już ponad miesiąc czyli procesy naprawcze już dawno się rozpoczęły i w miejscu przerwania ciągłości już dawno zaczęła robić się blizna. Tą blizną, właśnie w czasie jej tworzenia, należy się bardzo dokładnie zająć, czyli właśnie starać się ją uelastyczniać, poprzez rozciąganie, lub rozciąganie izometryczne, które [...]
Jesteś upierdliwy i leniwy bo mógłbyś sam znaleźć informacje, które cię interesują. Rozciąganie nóg i ustawianie ich na piętach to prawidłowa forma szpagatu tureckiego, czyli trudniejsza forma szpagatu męskiego(też nogi na boki lecz stopy są wewe. stroną w dół). Pozycja na piętach jest o tyle trudniejsza że ścięgna dodatkowo muszą się rozciągać [...]
Dziś się trochę porozciągałam. Co myślicie o programie Focus T25 Shauna T? Chodzi mi dokładnie o filmik "Strech", bo reszty nie mam zamiaru ćwiczyć. Kiedyś zresztą zrobiłam cały program - świetnie buduje kondycję :-). Ale teraz chcę tylko skorzystać z rozciąganie i nie wiem, czy to będzie dobre. Do tego dorzuciłam jeszcze rozciąganie kanapowe - [...]
No i super! Teraz już mi się nie chce jechać, więc będą dzisiaj tosty bez mięcha :-P, ale jutro zakupię koniecznie. 04.09.16 Dzisiaj na śniadanie nogi. Nie mogę powiedzieć, że wczoraj podładowałem, więc będzie moc, bo wydaje mi się, że zmieściłem się w kaloriach. Waga dzisiaj taka sama jak wczoraj. Trening Dół + łydka: 1. Uginanie nóg leżąc - [...]
29.10.16 Dziś waga 83,3kg, czyli -2,2kg od poniedziałku, ale wiadomo że najpierw schodził ze mnie syf z poprzedniej niedzieli. SX robi zarąbistą robotę i treningi na nim, to poezja. Trening Pull hipertrofia + brzuch: 1. Ściąganie uchwytu wyciągu górnego chwytem wąskim neutralnym - 15x100kg; 12x115kg; 10x130kg; 10x115kg 2. Wiosłowanie półsztangą [...]