Ilości są właśnie niezbyt ciekawe:
Klatka:
-
pompki głową w dół 4*15-12-10-10
- pompki na taboretach 4*12-10-8-8
- rozciąganie zamocowanego na końcu ekspandera jednoręcz stojąc 4*12-10-8-8
Tricepsy:
- wyciskanie francuskie jednoręcz siedząc ze sztangielką 4*10-8-6-6
- pompki w podporze tyłem 4*15
Brzuch:
- unoszenie kolan w zwisie na drążku 4*8
- skłony tułowia w leżeniu płasko 4*30
- skręty tułowia ze sztangielkami 3*30
Środa
Plecy:
- podciąganie na drążku do klatki nachwytem 4*4
- unoszenie ciężaru jednoręcz w opadzie (rozciąganie ekspandera) 4*15-20
- rozciąganie ekspandera "góra-dół" to jest stojąc jedną nogą przytrzymując a rękami naraz rozciągać wzdłuż tułowia 4*12-10-8-8
Bicepsy:
- uginanie przedramion w oparciu o łóżko (tak jak na "modlitewniku") ze sztangielkami 4*12-10-8-8
- uginanie ramion ze sztangielkami stojąc (na zmianę, dwie w 1 ręce)4*12-10-8-8
Przedramiona:
- prostowanie nadgarstków ze sztangielkami 4*15
Brzuch:
- unoszenie kolan w zwisie na drążku
- skłony tułowia w leżeniu płasko
- skręty tułowia ze sztangielkami
Piątek
Barki:
- wyciskanie sztangielek naprzemian siedząc (na zmianę 2 hantelki w 1 ręce) 4*12-10-8-8
- unoszenie ramion bokiem (na zmianę)4*12-10-8-8
- ekspander góra-dół 4*12-10-8-8
Uda:
- prostowanie ud z obciążeniem 4*40 ! (nie mam jak zmniejszyć powtórzeń)
- przysiady ze sztangielkami na barkach 4*25
na 2 głowe przypada mi po jakieś 4*40 czy to ma sens?
Łydki:
- wspięcia na palce stojąc na jednej nodze ze sztangielką 4*18-20 (mam problemy z utrzymaniem równowagi)
Brzuch:
- unoszenie kolan w zwisie na drążku
- skłony tułowia w leżeniu płasko
- skręty tułowia z drążkiem na barkach
Ćwiczenia, w których powtórzenia wynoszą 12-10-8-8 to generalnie te, w których ćwiczy jeden staw z dwiema hantelkami
"Wy się tylko bawicie mi chodzi o życie"