SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2061551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
Banan
To masz pośliń się jeszcze na nasze bardzo ciekawe nowości - już niebawem w SFD Łódź i oczywiście innych sklepach, w tym online.
Bardzo ładnie się to prezentuje I ciekawe składy







To kiedy jakieś dodatkowe info?
...
Napisał(a)
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29759 Napisanych postów 27260 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 384639
premiera w połowie marca
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
FighterX
Widzę nowości w podejściu - rozciąganie?


Takie delikatne wygłupy w domu po rowerku, chociaż te parę minut w tygodniu na początek ;)

DJ_DoDo
fajna realcja, super że wyjazd się udał już powiedziałem żonie, że jak wszystko poogarniam co mi zajmuje teraz cały czas, który byłby wolnym to musimy na jakieś 4 dni gdzieś jechać - albo morze, albo Mazury, albo Białowieża


No my w tym roku mieliśmy nigdzie dalej nie lecieć, chociaż ostatnio w głowie padł pomysł wylotu jakoś teraz w ciągu miesiąca. Jednak sporo zależy co powie Pani ginekolog Reni na najbliższej wizycie, jeżeli będzie chociaż cień wątpliwości ,to odpuszczamy (także z powodu chorych cen testów na covid, moja szwagierka była teraz na Teneryfie, 5 osobowa rodzina, same testy wyszły im w 2 strony ponad 3 tys zł ...) i pozwiedzamy więcej Polski

Premiera nowych adaptogenów w połowie marca.

Dzisiaj zapraszam chętnych w Łodzi na testy nowego batonika, kto chce wysyłkowo - to też pisać na priv
Smakowo 11/10

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2516 Napisanych postów 8350 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 100416
Te batony to jest taki sztos, że w dwa dni po otrzymaniu paczki mam je zjedzone xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
Wczorajszy trening, musiałem zmienić lekko ćwiczenia bo odzywają się moje barki i to od razu dwa na raz.
Za długo to nie potrenowałem bez jakichś problemów bólowych



Micha z wczoraj:

- śniadanie jajka na miękko + bułka grahamka


- do pracy 2x indyk+ryż+surówka oraz ryż+banan+wpi po treningu


- kolacja schaby + bigos ;)


Wczoraj dużo pracy, premiera batonika bardzo owocna. Dzisiaj zapewne też będzie mocno, ale akurat mam dzień urlopowy, bo do pozałatwiania sporo spraw i wizyty u lekarza z kaszlącym od ponad tygodnia Frankiem ,a potem z Renią na kolejne USG z Bobo w brzuszku
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
Dzisiaj cały dzień poza domem, w biegu, dużo różniastych spraw. Miałem zrobić rowerek po powrocie, ale wybrałem posiłek
Spać niebawem, bo jutro kolejny cięższy dzień. Zresztą jak pewnie cały marzec.

Jedzenie



...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2867 Napisanych postów 5127 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119924
Rowerek albo posiłek, heh? To są dylematy.... Ja z pewnością wybrałbym podobnie :D
...
Napisał(a)
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29759 Napisanych postów 27260 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 384639
jeżeli ktoś pyta mnie co wolę - rowerek czy posiłek? nie odpowiadam, bo jem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Bacznie obserwuje.
Kozacki talerz z tą przegródką.
Dobry do zdjęć "foodowych"
1
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
Banan
Trójmiasto nie pierwszy raz nam się bardzo podobało, zajrzymy tam w tym roku jeszcze na pewno.




To się odezwij następnym razem. Lepsze jedzenie Wam pokażemy, albo sam Wam coś ugotuje.
Widziałem w relacji na fejsie, ale akurat leżałem tydzień z paskudną jelitówką.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2021-03-03 13:13:23
1

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

electro
Polecane artykuły