SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
DZIEŃ 135

Przeziębienie mnie jakieś łapie, więc się nie poddaję - leci vit.c więcej ,a do tego trening nie na maxa ale z wysokim tempem i intensywnością.
Odezwał się do mnie w ciągu dnia znajomy, znany na forum pitbull61 i ustawiliśmy się na wspólny trening - bardzo fajnie przetyrana klatka i na koniec składanka na barki
Nie wrzucam wypiski bo ciężary sporo zaniżone , aby organizmu nie żyłować gdy się czuję trochę gorzej.
Pijawki przełożone na poniedziałek ;) w związku z tym w weekend zrobię trening nóg

Pit wygląda bardzo dobrze, tym bardziej jak ja go pamiętam sprzed kilku lat gdy miał sporo do zrzucenia i ciągle z tym walczył. Jednak jak już mu się udało to trzyma konkretną formę
Ja wychudłem, po kolejnym tygodniu redukcji waga spadła o -1,2kg , pas też w okolicach 1-1,5 cm ; waga obecna 85.1 i założenie było takie aby poniżej 85-84 nie spadać , tak więc chyba wprowadzę jakieś zmiany na najbliższe 3-4 tyg bo chciałbym jeszcze w pasie te 3-4 cm minimum zrzucić (ale już niekoniecznie spadać z wagi...) zanim zacznę dokładać kalorii....

Pamiątkowe fotki ;)









Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-02-19 20:14:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Wrzuć może jakiś filmik z treningów. ;)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Od ostatniego razu jak cię Banan widziałem poprawiłeś się znacznie jeżeli chodzi o sylwetkę, bo głowa ta sama łysa . Bark fajnie się prezentuje.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
Venc1Lq
Wrzuć może jakiś filmik z treningów. ;)


Ostatnio to odpuściłem bo skupiam się na szybki i intensywnym treningu ,a nagrywki to zawsze dodatkowa strata czasu, Renia też rzadziej ze mną trenuje bo wkręciła się w kalistenikę i chodzi na osobne zajęcia, a jak już jest na siłowni to robi inny trening niż ja
Ale postaram się od rozpoczęcia masy coś wrzucić, na razie jeszcze z 3-4 tyg chciałbym powalczyć o zbicie fatu na brzuchu...i chyba przez weekend zmienię sobie dietę oraz rozpiszę inaczej aeroby

gienus12
Od ostatniego razu jak cię Banan widziałem poprawiłeś się znacznie jeżeli chodzi o sylwetkę, bo głowa ta sama łysa . Bark fajnie się prezentuje.



Dzięki
Na treningu nie jest źle, Pit też mnie pochwalił więc od razu trochę 'urosłem' ale za dnia słabo bardzo, nisko węgle , płasko. NAwet zdjęć mi się w domu nie chce robić bo pewnie wyjdę fatalnie, co innego na siłowni.
Do tej pory mało zdjęć na pompie tutaj dawałem , musze to też zmienić ale po prostu nie jestem fanem pstrykania fot na siłce i głupio mi też o to kogoś prosić%) Chciałoby się tylko rzec - jaka by już mogła być forma gdyby nie to ,że ciagle mam jakies urazy , kontuzje i nie trenuje tak jak mogę , a nogi to juz maja wolne 3 miechy praktycznie :(


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-02-20 11:07:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ja też nie pstrykałem fot na siłowni i nie pstrykam, filmiki nagrywam ze względu na dziennik, ale ludzi to nie dziwi , wczoraj typ "już już tylko wezme hantle i uciekam" także fajnie .
Ale zdjecia robie też tylko w domu i bez pompy, w moim przekonaniu poprostu zdjęcia na pompie nie oddają tego jak wyglądasz nacodzień. Wiadomo im niższy bf tym bardziej rośnie chęć pompowania, bo żyłki wychodzą wraz ze wzrostem ciśnienia i objętości mięśnia. No ale wole bez ;)

Widać widać że poprawa jest


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-02-20 11:11:21

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
No to dobrze ,ze cos widać

Będą jednak spore zmiany po weekendzie. Spotkałem się dziś z Mariuszem Przybyłą i konsultowałem plan na najbliższe miesiące, będziemy próbować robić recomp na zupełnie dla mnie nowej diecie - z niskimi tłuszczami, chyba nigdy nie jadłem tak by mieć np. 40-50 g fatu w menu dziennym. Zobaczymy co z tego wyjdzie, w sumie jak dogadamy szczegóły to zacznę od poniedziałku.
Także trochę zmian w cardio ,pewnie w treningu też bo będę mógł już od marca dodać nogi osobno (mam nadzieje, ze po poniedziałkowych pijawkach nie będzie gorzej niż teraz - bo jest już bardzo fajnie ale robię by w przyszłości ból nie powrócił)

Także koniec z fatem , na którym jakoś to teraz szło ale czesto sie czułem mocno najedzony po posilku gdzie było np. 40-50g tłuszczu, na dodatek na treningu przy małej ilości węgli też średnio pompa, nabicie. WIerzę , że będzie ok

Niebawem info jak dogadam szczegóły, a tymczasem nowe koszuleczki dzisiaj wpadły z Gorilla Wear, mega fajna jakość i fajnie leżą
Do filmików z treningów jak znalazł hehe , ale pewnie nie będę ich na siłce niszczył, na tyle fajne że moge je nosić na co dzień

Do kupienia tutaj - a już niebawem prawdopodobnie także w sklepie sfd! Finalizowane są podobno rozmowy o wejściu z gorillą do naszego forumowego sklepu
Jakby co pamiętajcie , że przy zakupach w tym sklepie możecie się powołać na moją osobę i jest rabacik -10%

http://www.gymwear.pl/koszulki-t-shirty.php?pro_id=1192&gorilla_wear_crew_t-shirt#read
http://www.gymwear.pl/koszulki-t-shirty.php?pro_id=653&classic_logo_tee_red_-_bawe��niana_koszulka_treningowa_gorilla_wear_u.s.a#read




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no koszulki fajne.
A Mariusz jest osobą która dobrze wie co robi, także pewnie efekty będą. Co do posiłków z dużą ilością fatu, ja mam na odwrót, chodze głodny cały czas, fakt że sylwetka jest dużo przyjemniejsza dla oka ale głód niemiłosierny :D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
dokładnie Mariusz jest mega ogarnięty, więc będę korzystał z faktu , że widuję się z nim często na siłowni bo nie ma to jak rady od kogoś kto Cie widzi na żywo, a nie tylko na zdjęciach czy pomaga Ci online , mam nadzieję że różnica będzie spora
Zobaczymy jak przypadną mi do gustu nowe posiłki i co to będzie , raczej standardy zrobione smacznie ,ale już skonczą się niektóre wymyślne zestawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Wy macie ogólnie tam dobrze w centrum i do ustawek i duzo własnie doświadczonych osób można spotkać na siłowniach. U mnie w Gdyni niestety ciężko spotkać kogoś ogarniętego na siłowniach, a do Pita mam za daleko, no ale sam daje radę , no prawie sam


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-02-20 17:07:05

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jakoś fotek...nie jak na kamerzystę sfd przystało

z niskim fatemmoze okazac sie strzał w dyche ja od kiedy redu robie na niskim facie wychodzi najlepiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium