SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Każdemu się sylwetka wyostrza... A ja im bliżej 7 grudnia tym mniej wyraźny, hehe. Ale yebać, najważniejsze to spotkanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
BzykuDG
Baby driver w mojej ocenie, to jeden z największych gniotów jakie widziałem.
dobre luźne kino. wyjdziesz do toalety wrócisz i nic się nie stanie ale film bardzo dobry wedlug mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
opalinho
Każdemu się sylwetka wyostrza... A ja im bliżej 7 grudnia tym mniej wyraźny, hehe. Ale yebać, najważniejsze to spotkanie

Luz, ja też się świnia robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 26 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
Zauważyłem dyskusje o wałkowanym TAD600, mam dwie paczki z datą powyżej 2020 (zakupione "na zapas" pol roku temu), zauważyłem, że faktycznie proszek jest w niektórych ampułkach delikatnie pożółkły (to może cos sugerowac). Moze wypowie sie ktos jeszcze w tym temacie? Szkoda mi to na smietnik teraz wyrzucic, moze zaryzykowac i zrobic kilka testowych iniekcji i zobaczyc jak organizm zareaguje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
ja się nie wypowiem od strony praktycznej, ale pewnie szkoda wyrzucać - sprawdzisz, jakby nie było niepożądanych objawów to powbijaj ja nie chciałem tutaj wywołać paniki, po prostu napisałem info jakie otrzymywałem od 3 różnych osób, które stosują wlewy u różnych osób i były niestety negatywne reakcje; podobno też te nowe nie śmierdzą tak jak poprzednie wersje, ale ja tutaj też się nie wypowiem, bo tego nie wąchałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 26 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
Banan
ja się nie wypowiem od strony praktycznej, ale pewnie szkoda wyrzucać - sprawdzisz, jakby nie było niepożądanych objawów to powbijaj ja nie chciałem tutaj wywołać paniki, po prostu napisałem info jakie otrzymywałem od 3 różnych osób, które stosują wlewy u różnych osób i były niestety negatywne reakcje; podobno też te nowe nie śmierdzą tak jak poprzednie wersje, ale ja tutaj też się nie wypowiem, bo tego nie wąchałem

Ja juz jedna paczke zaczalem wtedy i faktycznie zauwazylem brak charakterystycznego "smrodu", powiedzialem to dla sprzedawcy to otrzymalem odpowiedz, ze jest tak poniewaz "chlorowodorek sodu zostal zamieniony na inny konserwant"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
meeww
Banan
ja się nie wypowiem od strony praktycznej, ale pewnie szkoda wyrzucać - sprawdzisz, jakby nie było niepożądanych objawów to powbijaj ja nie chciałem tutaj wywołać paniki, po prostu napisałem info jakie otrzymywałem od 3 różnych osób, które stosują wlewy u różnych osób i były niestety negatywne reakcje; podobno też te nowe nie śmierdzą tak jak poprzednie wersje, ale ja tutaj też się nie wypowiem, bo tego nie wąchałem

Ja juz jedna paczke zaczalem wtedy i faktycznie zauwazylem brak charakterystycznego "smrodu", powiedzialem to dla sprzedawcy to otrzymalem odpowiedz, ze jest tak poniewaz "chlorowodorek sodu zostal zamieniony na inny konserwant"


zmień sprzedawcę


Dzisiaj dzień - niespodzianka
Byłem pewny, że będzie DNT i wieczorem pokręcę aero, jadłem więc B+T od rana...tymczasem plany zmieniły się, bo Renia wróciła wcześniej do domu i miałem opcje , by wyskoczyć na trening. Długo się nie zastanawiałem , wolę mieć wolną - wspólną niedzielę

Trening co wszedł to Nie wiem, chyba ta większa ilość tłuszczu - tak nabiła albo jak zwykle mega dobre tempo i intensywność, którą uwielbiam ! Całość wykonałem w niecałe 50 min , lekko zmieniłem tylko 1 ćw, zamiast rampy zrobiłem progresję , z dobiciem małym na koniec. 2 superseria to była poezja, a 3 składanka idealne dobicie:



Potem interwały, gdzie tętno bez lipy ;-P i cardio na koniec


Po treningu musiałem dla kontrastu z porannymi fotami, strzelić zdjęcie 'na pompie' , chyba różnica jakaś jest


Rano upiekłem 2 kg szynki wieprzowej (7.5g fatu na 100g) więc idealna na dnt, muszę tylko dodatki warzywno-zapychające do tego wykombinować


Sniadanie to były 4 jajka na miękko + 2 parówki od Franka z mozzarellą na wierzchu

Potem wpadło pastrami z warzywami <3

No i następnie przed treningiem spaghetti z mięsem mielonym.

Po treningu standard już węgle (banan , corn flakes, kaszka bobovita + trochę AN kaszki ryżowe) + wpi - niebo w gębie, wchłonałem w 3 minuty


Jestem bardzo zadowolony z przepracowanego tygodnia, wagowo może się nie zmienia za wiele , ale sylwetka na pewno się poprawia, więc mnie to mega cieszy. Jutro wolne, tylko aero z rana lub totalnie off , bo od 3.11 nie było żadnego dnia przerwy. Zobaczymy

No i dzisiaj techno cały trening


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Ostro , porobiło Cię jakoś :o
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
Magi nie ma jest tylko dobry sprzet
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium