SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1891506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Właśnie w lutym jest w Gliwicach a to blisko mnie. Jak będzie w dalszej części roku gdzieś na południu to chce się wybrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
opalinho
Właśnie w lutym jest w Gliwicach a to blisko mnie. Jak będzie w dalszej części roku gdzieś na południu to chce się wybrać.


01.02 Gliwice
19.04 Wawa
03.10 Łódź
06.12 Szczecin
12.12 Gdańsk

no to się chyba wyjaśniło

jest jeszcze cos 13.02 w Krakowie z Hansem ale to chyba inna impreza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
Czas coś napisać
Za mną kilka dni treningowych w tym roku, lece sobie push/pull - zmieniam praktycznie na każdym treningu ćwiczenia. Michy nie liczę, ale jem na pewno lepiej niż w grudniu, do tego póki co pilnuję się zwiększonego spożycia warzyw w ciągu dnia ale nie odmawiam sobie też czegoś słodkiego. Trochę fot jedzenia z ostatniego okresu na samym dole. Dzisiaj z rana po 83,5 (waga i pas), było już więcej ale trochę się ustabilizowało.

Wczoraj byłem na pierwszej wizycie w CrossRage - T-Sting w Łodzi.
Trafiłem do Marcina Drozda, który bardzo szybko wypunktował mi pierwsze błędy, złe nawyki, wskazał parę prostych rozwiązań. Do tego przeprowadził wiele testów sprawdzając moją mobilność, itd. Oczywiście najgorzej wypadły nogi, które dodatkowo były po 2 dniach trochę mocniejszego treningu i czułem się jakbym miał dwa kloce pod sobą, ciężko było mi nawet zgiąć podudzie na maxa, mialem wrażenie że czwórka zaraz się 'rozerwie'
Jednak ogólna ocena była mocno budująca. Oczywiście mam sporo problemów ,braków, ale też dość silny core, w kilku testach byłem zdziwiony, że udało mi się wykonać kawał dobrej roboty.
Przerobiliśmy też jakieś 15 różnych ćwiczeń, ale dopiero na kolejnej wizycie zapewne będę miał jakieś indywidualne ćwiczenia już pod siebie i może jakiś plan działania. Żałuję , że nie nagrałem tej wizyty, tym bardziej , że na koniec sam Marcin powiedział, że mogę to robić na kolejnych.
Na pewno wiele z tego by mi się przydało, bo już sporo rzeczy nie pamiętam.
Póki co wprowadzam powoli niektóre ćwiczenia w domu jak np rozciąganie kanapowe, do tego będę starał się być bardziej świadomy i chociaż co jakiś czas próbował niewelować wiele błędów, które w postawie ciała mam przez cały dzień.

Postaram się Wam tutaj pisać w miarę na bieżąco co i jak - bo i również dla mnie to będzie przydatne w przyszłości. Na pewno trafiłem do niesamowitej osoby, poziom wiedzy i łatwość przekazywania informacji, dość skomplikowanych , bo dotyczących całej anatomii, biomechaniki ruchu, fizjologii itd. - zaimponowały mi. Jestem bardzo ciekaw kolejnej wizyty - w piątek. Dzisiaj wpadło samo cardio, a jutro zrobię sobie treningu PUSH na siłce.

Zamowiłem też sobie poduchę ciążową do spania (jakby ktoś pytał dlaczego - polecam odpalić). - miałem jedną w domu po Reni, ale o trochę złym kształcie. Zakupiłem też nowe buty do chodzenia na treningi, a także pewnie i trochę na co dzień - MERRELL Vapor Glove 4. Nie wszystko na raz, by nie zgłupieć i nie przesadzić w drugą stronę, więc za jakiś czas pewnie kolejne nowinki. Pewnie też dojdzie trochę 'sprzętu' do ćwiczeń w domu / pracy.

Póki co trochę smakołyków, najpierw tych ze sklepu takie ogromne palety wleciały wczoraj na sklep, a dziś już kolejne kartony mimo , ze nie uporaliśmy się jeszcze z wczorajszymi. Ruch już konkretny, sezon można uznać za otwarty




Takie kanapeczki mógłbym jeść codziennie , ale zabawy z nimi trochę za dużo...



Soczek z rana, już od blisko od miesiąca do standard, jak widać piję nie tylko ja :)



i różności:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
U każdego to jedzenie takie "kolorowe", te kanapki kozak :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020315
Fajnie. Chcesz powiedzieć, że masz buty takie same jak ja Przerobiłem wszystkie modele Vapor Glove i ta 4ka jest najlepsza.
Teraz kupiłem Vivobarefoot (to moja 3cia para) i też polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 63 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39522
Kuba, to czekamy na cenne rady z wizyt. Ja ciągle walczę z bólem mięśnia gruszkowatego- rozciąganie, masaże manualne, masaże piłeczką... Też byłem zmuszony zmienić plan treningowy pod te dolegliwości, ale patrzę na to z optymizmem. Do wiosny trzeba się zregenerować i ponaprawiać to co się zaniedbało przez lata. Zdrówka!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan

Wczoraj byłem na pierwszej wizycie w CrossRage - T-Sting w Łodzi.

trochę człowieka braknie a tu takie cuda? Kuba za crossa się bierzesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234885
kolorowe soczki, kanapeczki, cross fit, co tutaj sie wyrabia
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33161 Napisanych postów 23238 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278225
Patrząc na kanapki to czuc wiosnę w powietrzu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Szkoda, że w Wawie czegoś takiego nie ma - zazdro, zapisałbym się na takie cuś.
Trzymam kciuki zatem za szlifowanie techniki i wrzuć czasem, co tam nagrasz, bo to mega ciekawe i wielu ludziom na pewno się przyda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium