SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1473
Też powiem Ci zrobiłeś mi ochotę na takie tosty Czuję,że dziś wpadną


Zmieniony przez - szalonyaptekarz w dniu 2016-12-29 11:00:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Tam tylko chlebek wrzucony do tostera, bo reszta już nie - ale i tak kosa Dostaliśmy na święta nowy toster więc trzeba było wypróbować, mam ochotę na więcej a dzisiaj DNT i przydałoby się troche ukrócić ww nie wiem czy mi się to uda

Czekam na przesyłkę innego cuda , które na pewno wspomoże budowę MASY , tam już cięższy kaliber wieczorem pewnie wrzucę zdjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Banan
[..]wspomoże budowę MASY , to już cięższy kaliber


Przestajesz być naturalem

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Kuba jeszcze tylko ty zostałeś:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Najpierw pochwalę się przepysznym indykiem, który przygotowała Renia





Niebo w gębie , już pierwsza porcja pochłonięta - pewnie jeszcze na jakieś 2 posiłki wystarczy :)


georgu

Przestajesz być naturalem


naturalnie więc żeby była MASA musi być odpowiednie żarcie, niebawem przetestujemy


Kamień do pizzy wraz z łopatką , coś czuję że obudzę w sobie pizzermana


Ten gadżet polecał ktos w kuchni sfd , mam już kilka dni w domu ale jeszcze nie sprawdzałem - moze jutro :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ale, że co, jakiś rękaw na ziemniaka?
To jest wielokrotnego użytku? Ile milionów?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Bzyku - na pieczone ziemniaki w 4 minuty z mikrofali, można prać w pralce, koszt grosze ~15zł na alledrogo





testuj Banan czy warto sobie tym głowę zawracać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
kupiłem bo kosztuje grosze, znajdziesz na allegro - jeżeli faktycznie wyjdą szybko smaczne ziemniaki z mikrofali to fajna sprawa

Idealny smak – delikatna i chrupiąca skórka oraz puszysty środek.

- Potato Express – sposób na błyskawiczne upieczenie ziemniaków (już w 4 minuty!) w kuchence mikrofalowej!
Unikalna konstrukcja izolacji tworzy specjalną kieszeń parową, która zapewnia ziemniakom odpowiednią ilość wilgoci podczas pieczenia.
- Możliwość pieczenia ziemniaków każdego rodzaju, w tym białych, czerwonych, słodkich, batatów itd.
- W jeden kieszeni zmieścisz do 4 dużych ziemniaków.
- Produkt wielokrotnego użytku – dla odświeżenia pierz kieszeń w pralce.
- Każda sztuka w oryginalnym kartoniku.
Sposób użycia:
Myjemy ziemniaki , po ich osuszeniu zamykamy ziemniaki w kieszeni Potato Express. Zamykamy całość w mikrofalówce i ustawiamy czas pracy na 4 minuty. Ziemniaki gotowe. Teraz wystarczy dodać np. sos tzatziki lub sos czosnkowy i pyszne danie gotowe.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
O już mnie kolega wyżej uprzedził - ja to kupiłem pod wpływem chwili małej emocji
ogólnie lubię ziemniaki i jadałbym je częściej gdyby nie czas przygotowania w porównaniu do innych źródeł ww, więc gdyby to miało się sprawdzić, a na dodatek było smaczne to fajna sprawa

Przetestuje niebawem , może jutro - ziemniaki mam %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
Zaj**iste, 15zł to tyle co nic.
Idę przeszukać allegro

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium