SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
słabo z tym lodem zobacz u Bzyka jak poleciał haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Szwankują powiadomienia - nie dostaję do własnego tematu , ehhh sabotaż jakiś - chyba przez te wybory

Bzyku - ok, wybaczam

Odnośnie lodów , sam rzadko kupuję więc nie jestem specem i jak już to jestem tradycjonalistą - czekolada + truskawka + śmietanka,a nie jakieś grycjany-srany o smaku 1000wysp - wolę nie zaczynac, bo jeszcze ktores zasmakują to dopiero będzie ....masa krytyczna


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-10-25 22:45:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3304
Rodzice sie nie dziwią, żę co Ci podadzą na talerzu to pstrykasz fotke ? :D

Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
tak, dziwią i chcieli dać po łapkach - ale postraszyłem ich banem i zmiękli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522630
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Każdy chyba tak miał z jedzeniem, po co robisz to zdjecie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Robię zdjęcia tylko do dziennika, jak go nie prowadzę to oczywiście się w to nie bawię.
Oczywiście gdybym jadł codziennie to samo, to bym i tutaj nie przynudzał, ale raczej tak nie będzie nawet gdy będę miał rozpiskę nowej michy (wstępnie już z Tadziem umówiłem się na koniec miesiąca) - nie lubię monotonii , a dziennik z założenia ma dokumentować także to jak się odżywiam(y)

DZIEŃ 19

Trening:
Na razie jeszcze nie mam zmian na 4 dni , więc pojechałem pierwszy dzień Klatka+biceps+łydki wg 3 dniowego schematu.

Ostatni taki sam -> TUTAJ


1. Wszystkie serie robocze na +
2. Tutaj też większość dorzuciłem
3. Niemiła niespodzianka, popsuli butterfly'a tylko kartka na nim , że awaria - zrobiłem więc asymetryczne wyciskanie jednorącz na maszynie z dopięciem 2-3 sekundowym i świetnie to poczułem - 4serie, jak butterfly szybko nie zostanie naprawiony to trzeba będzie pomyśleć o wymuszonej zamianie ćwiczeń. Chyba ,że w nowym planie dojdą jakieś drobne zmiany
4. Również dorzucone obciążenie w roboczych
5. Było lepiej niż tydzień temu, jednak zdecydowanie lepiej trenuje mi się po 2 lub więcej posiłkach niż po śniadaniu tylko
6. no cóż, palenie - tym słowem zakończę


Micha:


175g twarogu chudego + 100ml śmietany 18% + dużo szczypiorku i rzodkiewki



80g owsianych, 20g rodzynek, 50g białka AN Whey protein + 100ml mleka 3,2% + woda

Pod koniec treningu 25g bcaa AN + 40g carbo
Bezpośrednio po treningu - rozpoczęta suplementacja kreatyną https://sklep.sfd.pl/Berserk_Labs_Crea_Combo-opis33335.html

Dzisiaj tylko 3 kaps, od jutra będzie stała dawka niezależnie czy DT / DNT - 2x 3 kaps dziennie , rano i po treningu w DT, rano i pod wieczór w DNT. Po około 3 tygodniach dokupię kolejną puchę i albo zostanę na tej samej dawce, albo ją trochę zwiększę.




Teraz mam trochę więcej luzu, lepsza micha, nowy 4 dniowy trening + odpowiednia suplementacja i mam nadzieję, że coś nadbuduję. Po Nowym Roku także miałem w planach masować, ale może gdzieś pomiędzy wprowadzę krótką redukcję taką 3-4 tyg, zależy jak będę wyglądał w tym czasie
Na wiosnę zapewne rozpocznę konkretną wycinkę.



Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-10-26 23:53:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
DZIEŃ 20

Jak pisałem, co miesiąc będę robił sobie porównawcze zdjęcia luzem , rano na czczo
Od tych z pierwszego posta - TUTAJ minął miesiąc.

Aktualne z dzisiaj - będą robione w tym miejscu w kolejnych miesiącach, jedno z niewielu gdzie mam w miarę światło od rana


Tak to się prezentuje w cyferkach - pomiary z dnia robienia fotek


Bonusowo bo nie było nic poza fotkami na luzie do tej pory. Zbytnio nie ma się czym jarać, brzuch gruby %) ale jestem zadowolony, o tej porze roku zawsze wyglądało to znacznie gorzej a to dobry prognostyk przed kolejnymi miesiącami



Dzisiaj prawdopodobnie dzień wolny - planuje zrobić lekkie aeroby + jakiś zestawik ćwiczeń na mobilizacje bioder
Trening 4x w tyg zacznę po niedzieli , tak się umówiłem z Nigtingalem

Śniadanie:




Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-10-27 11:38:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Dobre udko I tatar też.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887124
Czyli wszystko chyba idzie zgodnie z planem ;]
Aczkolwiek muszę Ci powiedzieć, ze fotki nie oddają tego jak to wygląda w rzeczywistości.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium