SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Ja średnio przepadam za smakami orzechowymi w odżywkach więc nie próbowałem Mamy tyle innych fajnych, ze szkoda mi czasu na testowanie apple pie - bardzo fajny i smaczny, do omletów najlepiej mi pasował

17.03.2017

Wczorajsza kolacja : 150g kaszanki + trochę ketchupu + 150 g pieczonego udka kurczaka + 60g chlebka



Dzisiaj śniadanie około 5:40 granexy + whey


Po treningowo wleciało 1,5 porcji Berserk Rave Cover , bo muszę w końcu dokończyć test, Opinię zdam dzisiaj lub do końca tygodnia w temacie w suplach:


Następnie pyszności: ziemniaki pieczone + pierś z grilla + kapusta zasmażana , zupełnie inna niż z reguły , zaj**ista była!



Trening:
BARKI + ŁAPY 1 / --> Ostatni taki sam trening

1. Wyciskanie z klatki suwnica (2s rozgrz) 10x25 / 8x32.5 / 6x40 / 6x45 / 6x47.5 kg - Samo obc.
2a. Wyciskanie maszyna 5x8 x40/50/60/70/70 kg - samo obc.
2b. Unoszenie bokiem (rozgrzewkowe 12x8 kg) 4x10 x 10/10/10/12 kg
3a. Wyciskanie wąsko 12x45 / 10x55 / 8x60 / 6x65 / 6x70 kg
3b. Uginanie sztangą 12x20 / 10x20 / 8x25 / 6x30 / 6x30 kg
4a. Prostowanie nachwyt 12x17.5 / 10x20 / 8x22.5
4b. Uginanie hantlami supinacja 12x12 / 10x12 / 8x14 kg
Czas: 55 min.
+ 8x 20/40 interwał + 12 min bieżnia
+ brzuch lekko

Skrót treningu - niestety światło na siłowni w tej części gdzie trenuje jest słabe, co innego po drugiej stronie (gdzie aerobowe maszyny) , tam zapewne jakość nie wyglądałaby jak na nokii3310 , mimo iż nagrywam w fullhd 60fps na gopro hero4 w normalnym świetle filmiki z tego sprzętu wychodzą przekozacko, a tutaj tak nijak





sorry czasami za maski ale nie wiedziałem nawet, ze ja takie miny odp*****lam na treningu tragedia

Jednak jest jak jest, na treningu pompa bardzo dobra - na razie najlepsza z tych paru porannych workoutów (swoją robote robi też Berserk RAVE - jestem bardzo zadowolony + dodałem do niego 5g aakg )
Sporo żył na całej górze klatki/barkach/ramionach, powoli przestawiam się już na te poranne treningi , bo siłowo praktycznie tak samo jak ostatnio wieczorem, a nawet trochę dorzuciłem.
Do tego interwały lepiej niż 2 dni temu, gdzie myslalem,ze zejde po pierwszych dwóch

Odnośnie filmiku od razu zaznaczę:
a) ćw 1 - wykonuje od niedawna i ogólnie Smitha w swoim życiu używałem bardzo rzadko, jednak całkiem fajnie to czuję, kombinuje jednak z ustawieniem bo sam nie wiem jakie najlepsze na filmiku pierwsza seria to ławka najmocniej ustawiona pionowo (85st), a kolejna juz mniej (75st), do tego nie jestem pewny czy przy moich 'urazowych' barkach opuszczać jak najniżej czy jednak kończyć ruch troche wyzej nad klatką , staram się też nie prostować rąk do końca

b) w wyciskaniu na wąsko, zaraz mi ktoś napisze,ze do wąskiego rozstawu to sporo brakuje, ale niestety ze swoimi problemami z łokciem cieszę się , że w ogóle wyciskania jakiekolwiek lecą, poza tym przy węższym już zdecydowanie czuję dyskomfort w nadgarstkach, a te mam bardzo cieniutkie i czasami sam sie zastanawiam jak one wytrzymuja te tony przerzucanego na treningach żelastwa

Dzisiaj w planach jeszcze 2-3 posiłki , wrzucę pozniej info co poleciało. Będzie na pewno podejście do ptasiego mleczka nr 2 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Banan
Kabo - jest to trochę od Łodzi , w Andrespolu ale warto , Fit Fabric 6.0 sprzetowo praktycznie wszystko co potrzebne , a od rana jak widać ludzi bardzo mało . Po południu już tak kolorowo nie jest

dzięki, kiedyś się skuszę, bo z Widzewa blisko, a te koło Lidla jakoś mi nie leżą
byłem już też w fit fabric przy rogu włókniarzy/zielona więc teraz czas na kolejny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21566 Napisanych postów 30797 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870617
Wszystko bardzo ładnie technicznie. Wąski też jest ok, wcale nie trzeba łapać węziej. Obyś łokcie blisko ciała prowadził i opuszczał nisko sztange
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jw
Wąski rozstaw to mniej niż szerokość barków, węziej tylko zwiększa kompresja w stawach brakowych i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Szame to Ty cały czas masz konkret;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
MARIAN 17
Szame to Ty cały czas masz konkret;)


jw. znowu jak tu wszedłem to zgłodniałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
DJ_DoDo smakuje jak masło orzechowe.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Dzięki za dobre słowa chłopaki Motywujące!
Z tej okazji wrzucę kolejnych parę fotek miski - i UWAGA - dla ludzie na redukcji, nie scrollujcie strony niżej

a druga sprawa nakręciliście mnie na jutro i zamiast robić aeroby pocisnę od rana nogi , w ciagu dnia moge nie miec za duzo czasu, a poza tym nie chce juz nic przestawiac skoro zaczynam trenować rano, to nie bede w weekendy robił treningów o innej porze


Dzisiejsza micha cd
- pieczone udko kurczaka + talerzyk zupy ogórkowej ze sporą ilością mięsa wieprzowego


- tatar


- dużo smaczniejsze podejście nr 2 do ptasiego mleczka, wjechało aż się uszy trzęsły




Renia dodała jeszcze trochę gorzkiej (90%) czekolady i trochę kształtu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ale to co, w tych serduszkach w środku jest ptasie?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
tak
dzisiaj z bananem był o już znacznie lepsze (słodsze) niż za pierwszym razem i samo idealne , z truskawkami tez się super komponowało , z gorzką czekoladą już takie bardziej wytrawne ,bo czekolada naprawdę...gorzka ;)
Ogólnie będę kombinował z tym ptasim mleczkiem domowej roboty jeszcze , następnym razem dodam whey by podbic troche ilosc Bialka i zobacze jak bedzie smakowało
ale dzis petarda jak dla mnie , fana nr 1 ptasiego mleczka wedla
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium