SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Mam podobnie , przy siadach poczuje kolano czy biodro , wyprosty tyram mocno i nigdy zadnego dyskomfortu.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez uważam ze nogi robie mega ciężko a na redukcji w dzien nog aero szło standardowo w szczycie 2x ed po 50 minut sesja. Nie ma ze boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Szczerze to opinie pisalem pod katem swoich podopiecznych, no nie mam osob zaawansowanych musze przyznac byc moze i macie racje jest to wykonalne, tyle ze kortyzol na pewno uderza w najwiekszy dzwon
Co do kontuzji to w przypadku kolan mimo wszystko eliminowalbym uginania i wyprosty w pierwszej kolejnosci z uwagi na anatomie - kazdy robi jak uwaza za sluszne.
Pozdrawiam.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Marcel wpadł 'od święta' i to nawet nie w przenośni i trzeba mu wybaczyć
Trening mam na pewno inny niż początkujący podopieczni , co nie oznacza , że jest to jakiś zaawansowany schemat. Niestety nie pamiętam, na której stronie była wrzucana pełna rozpiska więc Ci teraz tego nie znajdę ale co parę stron jest wypiska z treningu to sam zobaczysz o co chodzi. Szybkie - intensywne treningi bazujące na superseriach, seriach łączonych , gigantach. Połączenia: klatka+plecy, barki+ramiona, osobno nogi. 3 różne schematy na każdy z układów = 9 rożnych dni treningowych, trenje różnie z reguły średnio 4x w tyg. To tak w skrócie

W dni poza nogami robię po treningu interwały + na wyciszenie kilkanaście minut cardio spokojnego.
W dni nóg robię zwykłe aeroby , nic szalonego. Tak samo działało to w zeszłym roku na recompie i się sprawdziło.
Nie mam z tym żadnego problemu, czas mija mi na aero bardzo szybko , nie męczę się i nie nudzę

Problemy z kolanem to na szczęście żadna kontuzja. Owszem od lat co jakiś czas odczuje dyskomfort, ale kto z nas tego nie ma - niech pierwszy rzuci kamieniem
U mnie problem nasilony przez ponad 10 lat grania w siatkówkę, jeszcze kilka lat temu po 3-4 x w tygodniu i po prostu wiezadła rzepki / kolano skoczka, to dość często spotykane urazy, na szczęście były lekko leczone i mi to obecnie nie przeszkadza - mam inne problemy zdrowotne jak rozwalony staw łokciowy ,ostatnio nadgarstek pobolewający - teraz już jesteś na bieżąco Marcel
Napisałem wczoraj o lekkim bólu kolana, którego w czasie treningu jak i dzisiaj już nie ma Może gdzieś krzywo stanąłem albo po prostu po 3 dniach aero noga była lekko przemęczona - nie wnikam, najważniejsze że po 2 dniach małego podjadania + %%% trzeba dzisiaj zrobić dobry trening klatki z plecami.

Odnośnie mocniejszych nóg , może gdybym faktycznie napieprzał ogromne ciężary, robił jakieś mega ciężkie siady itp to nie myślałbym o aerobach, ale u mnie takie treningi to daleka przyszłość, jestem już stary, sypię się od lat, tak więc pozostało rekreacyjne machanie , nic na to nie poradzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
18.04.2017

KLATA + PLECY 3

- 20min rozgrzewka
1a. Ściąganie wąski neutral (2s rozgrz) 15x30 / 15x35 / 15x40 / 12x45 / 10x50
1b. Pompki z nogami na podwyższeniu 4x 15 / 15 / 15 / 15 powt
2a. Wiosłowanie hantlami 15x12 / 15x14 / 15x16/ 13x18 / 12x20 kg
2b. Gilotyna skoks lekki 20x25 / 16x30 / 15x35 / 15x40 / 15x45 kg
3a. Przyciąganie wyciągu dolnego V 3x15 x35 / 40 / 40
3b. Ściąganie nachwyt maszyna 3x12 x40 / 45 / 45
3c. Rozpiętki poziomo hantle 3x12 x10 / 10 / 12 kg
3d. Krzyżowanie dolnych wyciągów 3x max x 5
Czas: 44 min
Interwał 9x20/40 orbitrek + 13 min bieżnia
Taśmy

Najlepszy posiłek z wczoraj,to najzwyklejszy schab w panierce + pieczone ziemniaki i sałata ze śmietaną


Dzisiaj m.in naleśniki w kilku wariantach, ogólnie po świętach waga trochę w górę, ale pewnie zaraz to unormuje


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Sałata zielona na wypasie ale nie w całych liściach tylko w małych kawałkach lepiej się je Naleśniki chodzą za mną od kilku dni więc teraz chyba już trzeba zrobić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
I tak że całej główki nie polał śmietaną . Nalesniki dobre na każdy sposób, z dżemem,twarogiem,mięsem, warzywami itepe itede

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Właśnie przyszły buty - w końcu po obejrzeniu na żywo dzięki Bzykowi wybrałem Nike Metcon 2 Jutro przetestuje, trafiłem na aukcję akurat z jednym rozmiarem w fajnej cenie i jak się okazało to ten rozmiar co noszę.
Kolor był tylko jeden , jakbym miał wybór pewnie coś mniej rzucającego się w oczy bym wybrał ale te też są fajne

Najważniejsze by dobrze się w nich ruszało, założyłem na stopę to wydają się takie na styk, ale jakby się leciutko rozbiły to powinny być idealne. Ten sam rozmiar i wkładka co w butach, w których trenuję cały czas więc powinno być dobrze, ale wiadomo jak to z tymi rozmiarami bywa...

No i co mi ten SX hamuje apetyt to masakra :/ Myślałem ,ze to moze przypadek za pierwszym razem, ale kolejny dzień i jak łyknąłem o 6 rano tak do teraz nie chce mi się myśleć o jedzeniu, nie dość ze kcal nie mam dużo, to jak taki stan rzeczy będzie się utrzymywał to trochę lipa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium