SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
myślę , że dziś wleci tutaj kilka podobnych zdjęć %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
DNT

Wczesna pobudka i jako jeden z pierwszych odwiedzam siłkę, gdzie - jak wspominałem - szybko mija mi 35 min na bieżni


Po drodze do domu mijam kilka fajnych sklepików , gdzie mam sporo do wyboru. Z racji, ze teraz mam je po drodze z siłowni będę częściej odwiedzał,tak to łatwiej (chyba większości nam) wbić do marketu i kupić prawie wszystko w jednym miejscu.
Jednak jakościowo nie ma porównania do bardzo dobrych sklepów, gdzie osobno można kupić mięso , osobno ryby czy warzywniak, ale taki gdzie wszystko wygląda 2-3 x lepiej niż to co w marketach.

Niestety minusem są ceny, na pewno wyzsze, ale coś kosztem czegoś, będę starał się kupować regularnie. Dzisiaj zakupy trwały 5min bo nie chciało mi się wybierać i byłem poza tym bardzo głodny po aerobach na czczo (po wstaniu 20g bcaa + 3 kaps spalacza)
W mięsnym (mam kilka obok siebie) ale dokładnie w Grocie, miłe panie bez kręcenia nosem zmielą mi każdy wybrany kawałek wołowiny czy cokolwiek innego - stąd dzisiaj jednym z posiłków były zaj**iste kotleciki.
Wybór ryb w sklepie rybnym oczywiście wiekszy niz w malych marketach , ale tutaj nie cudowałem , bo nie jestem jakis specem od ryb i nie mam teraz czasu też się zagłębiać w nowe przepis. Piękny kawałek łososia był to wziałem trochę ale cena kosmos 70zł/kg
No hitem jest sklepik 2-óch braci z warzxywami i owocami, wszytko tam wygląda jak po cyklu na koksie - takie dowalone i ładne

Tak więc wpadło trochę owoców na omleta , naleśniki i szczypior + rzodkiewki które przypasowały do pierwszego posiłku, dość nietypowego jak na mnie, ale chodzil za mną już długi czas



Czy te malinki z borówkami nie wyglądają jak namalowane?







Całość dzisiaj



Jutro dzień HC i trening nóg
Trening będzie po 1 lub po 2 posiłach ;)


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-07-06 21:46:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Łosoś dziki bywa w dobrej cenie w Biedronce. Ok 35zł/kg. Jednak jest dość chudą rybą, co nie każdemu pasuje.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
mam tego z biedronki, kiedyś kupiłem i leży zamrożony jakoś o nim zapomniałem
jadłem też dzikiego wędzonego, to średnio mi smakował

Dzisiaj dzień HC , więc 260g B / 400g WW / 50g T
juz mi sie ostatnio nie chce wprowdzać tego wszytkiego do dziennika bo dni są do siebie podobne a różnią się detalami np. innymi owocami do posiłków

Na śniadanie wleciały naleśniki


po 2h trening - dzisiaj nogi, trochę dłużej niż zakładałem zeszło ale byłem z Renią , która pierwszy raz odwiedział nową siłownię i sporo czasu zeszło na pogadanki Po nogach zamiast interwałów zwykłe aero (20min bieznia + 10 min rowerek)



Jutro zrobię sobie znowu wolne i chyba rano skoczę tylko na aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
a Wy jak zaczęliście piąteczek?

ja o 6:40 wizytą na siłowni i porannymi aerobami, jak ostatnio 35min ale trochę intensywniej - znowu zleciało raz dwa , co mnie bardzo cieszy
w domu na bank po 15min by mi sie już dłużyło



Dzisiaj dzień LC więc ma wlecieć 300g B / 100g WW / 65 g T, zaczynamy :





Zakupiłem znowu 0,5kg ligawy, zmielona na miejscu więc będą z tego jakieś ala burgery lub kotlety; do tego na pewno wpadnie też łosoś i nie mam pomysłu co jeszcze ale pewnie jakieś naleśniki bądź omlet ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja zacząłem piątek w pracy o 7

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ładnie ten kurczaczek wygląda, smażysz na patelni czy w jakimś urządzeniu robione?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
nowa patelnia tefala , jakies promo było w sellgrosie ze przynosiłeś starą patelnię ,dostawałeś rabat (juz nie pamietam ile) na kilka modeli z - wydaje mi sie - bardzo dobrej linii tefala (jak cos potem sprawdzę nazwe konkretną) , ja poki co jestem mega zadowolony ,troche ciezka i wielka ale wszytko na niej robie

ale to raczej nie od patelni zasługa, tylko kurczak w przyprawie przywiezionej z Krety (znajoma polecala tamtejsze mixy do miesa i wzialem na probe) , ewentualnie oliwe tez z tej wycieczki

nie ma podjazdu ta oliwa do tych co kupowaliśmy w PL , w ogole jej nie czuc, a ja nie lubie tego charakterystycznego zapachu / posmaku ,, zaluje ze tylko 2 butelki wzielismy i przypraw tylko 2 paczuszki :/ niestety na opakowaniu jest tylko 'mix for chicken' i nawet po grecku nie ma podanego składu ,ale na bank nie ma tam soli i nic z papryki, wyglada bardziej jak z jakims curry, kurkumą taka żółtawa

jak za pierwszym razem posypałem tuż przed smażeniem to wyszedł mi taki sobie i suchy, ale Renia nastepnym razem po przyprawieniu wstawiła na troche do lodówki i wychodzi teraz poezja, sam sie tak super rumieni i przypieka ,a w smaku to jest po prostu boskie, porcja 300g jak powyzej wchodzi w chwilę i zjadłoby sie wiecej

musze rozkminic co tam jest w skladzie lub poszukac na necie ,zeby skomponowac samemu taki mix




Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-07-08 10:06:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887185
Kuba to jakaś świeża oferta z tą patelnią czy starsze promo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Starsze, było już. Nie wyrobiłem się a też miałem 2 wymienić

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium