SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111374
Przypadkiem jeszcze całkiem niedawno nie podejmowałeś współpracy z Faftaq'iem?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Tak, na jesieni to na jego schemacie dietetycznym leciałem.

Pewnie i wskazówki do redukcyjnej bym otrzymał, ale Tadziu ma już wystarczająco na głowie (szkolenia, artykuły, klientów) bym jeszcze mu truł tam ciągle na mailach ,a głównie taki kontakt utrzymujemy, ja jak się czasami rozpiszę to .... dlatego postanowiłem ,ze nie będę go dodatkowo obciążał - sam sobie rozpisałem redukcyjną dietę , ten wstępny schemat i ustalenie kaloryczności oraz podziału makro (zresztą bazując na diecie Tadzia którą miałem 2 lata temu na redukcji)
Jednak po konsultacji z Mariuszem , postanowiłem spróbować czegoś zupełnie nowego. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mariusz i ja trenujemy na tej samej siłowni, często się spotykamy i mozna na żywo ocenić i omówić więcej rzeczy niż na odległość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
DZIEŃ 138

Rozłożyło mnie dość solidnie, a przede mną ciężki pracujący tydzień...
Samopoczucie słabe, ale pojechałem wczoraj na trening. Potem miałem wizytę u fizjoterapeuty i drugą serię pijawek na łokieć (miało być kolano, ale z nim jest sporo lepiej i przełożyliśmy to na następny raz, z łokciem trochę więcej ostatnio kłopotów)

Trening:


Micha:


Jeszcze nie do końca wszystko tak jak miało być, ale trochę pozostałości muszę powyjadać i przestawić się na docelowe ilości węgli przede wszystkim

Minimum tydzień będzie trochę gorzej z wypiskami, zdjęciami i bajerami.
Trochę jestem do jutra unieruchomiony przez opatrunek na lewym łokciu, w piatek rano wyjazd do Gdanska - powrót w poniedziałek, a już w kolejny weekend znowu wyjazd nad morze do Żelistrzewa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Wylecz się porządnie bo przed Tobą aktywny i pracujący weekend szkoda jechać chorym i się męczyć. Zdrowia
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
DZIEŃ 139

Rion - postaram się ale nie jest łatwo, gorący okres przed pierwszymi zawodami, a i ja mam trochę spraw prywatnych do ogarnięcia , dlatego mam teraz 2 dni wolnego by część z nich w końcu załatwić, w piatek przed południem wyjazd do Gdańska, powrót w poniedziałek.
Dziś od rana trochę lepiej ,wypiłem na noc theraflu, zwiększyłem vit.C. Ręka goi się lepiej niż ostatnim razem po pijawkach, więc jest szansa że nie będę na FF wyglądał jak pogryziony przed chwilą przez wampira %)

Micha:






Posiłek nr 3 to tak naprawdę rozbiłem na 2 porcje. Niestety nie byłem w stanie zjeść tyle co w rozpisce, wiedziałem że przestawienie się na znacznie większą ilość węgli może być małym problemem, ale myślę że jeszcze parę dni i będzie z tym lepiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Kuba , proste pytanie bo nie doczytałem ile posiłków zjadasz dziennie, czy to zależy od dnia, nie masz ustawionego , sztywnego limitu?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Wszyscy ten tydzien przed FF maja zawalony.. Ja po 10h teraz pracuje tyle sie zwaliło + tylko powrot do chaty, jedzenie i 19:30 siłka , powrót 22 , 2 posiłki na szybko i kima.. :/

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
DZIEŃ 140

Nie ma lekko. Dzisiaj dzień urlopowy, ale dlatego by się ze wszystkim na wyjazd wyrobić.
Szybko wrzucam wypiskę i lecę załatwiać masę rzeczy związanych z wyjazdem m.in trzeba przygotować jakąś michę, spakować się, przygotować cały sprzęt i go podładować by nie było na miejscu niespodzianek, zrobić jeszcze trening bo potem do poniedziałku to mogę o nim pomarzyć (pewnie dopiero we wtorek się uda pójść na siłownię)
Poza tym dobrze na jutro wyspać, bo przed południem wyjazd i na 15 planujemy być na miejscu aby porobić trochę materiałów z weryfikacji.

Trening:


Delikatniejszy, bo ręka świeżo po pijawkach trochę opuchnięta w okolicach łokcia i nie mogłem jej przeciążać

Micha:

Już trochę lepiej niż dzień wcześniej , wjechało wszystko jak powinno ale ciekawe jak będzie dzisiaj






Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium