SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Czyli Wojtek suma sumarum zgadzasz się z Przemem, bo pytanie było czy jest to możliwe bez towaru
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Poniekąd xd
Chcialem się łazienką pochwalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Myślałem, że futrem
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Damian Bobrowski
Uwielbiam patrzec na te Twoje dania =)


Dziękuję :D

ltrzyna
Panowie i Panie. Korzystają, że mam tutaj grono ekspertów i wyjadaczy pod ręką, mam pytanie:
Jak to jest w praktyce z tą "mityczną" rekompozycją? Czy da się ją zrobić tylko będąc na środkach dopingujących lub będąc początkowym ćwiczącym? Czy też jednak spieniając odpowiednie warunki (dużo białka, niski deficyt, progres) to ta rekompozycja jest jak najbardziej możliwa?


Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że było mi mega trudno zawsze dorzucić coś mięcha, zrobić konkretną redukcję, a raczej jeść jadłem dobrze, supli leciało kiedyś 'na tony' (praca w branży robi swoje, ceny inne zakupowe itd, na treningach swego czasu też umiałem do pieca dołożyć - czasy współpracy z wodynem z forum i ówczesne rekordy siłowe praktycznie we wszystkich cwiczeniach, teraz się do wiekszości nie zbliżam)
Efekty jakieś tam były, ale dopiero drobne wspomaganie (max u mnie to 250mg E5D długiego tribulusa, nic poza tym i nigdy częściej, raz kiedyś zjadłem 100 tab pl mety z 10 lat temu to było ) pomogło więcej (i tak się cieszę, że zacząłem po 30-tce ) z tego wszystkiego wyciągnąć.

Prawda jest taka, że mając od 20 roku życia testosteron na poziomie 2.5-3.5 (w skali 2.8-8.0, tak to nie błąd miałem wynik poniżej normy bodajże w wieku 25-26 lat ) to mogłem sobie tak do zasranej śmierci trenować , jak robiłem to przez kilkanaście lat. Poza efektami na siłowni , wspominam bardzo miło mega poprawę regeneracji, dużo wyższe libido, zmniejszone ciągłe zmęczenie, dużo lepsze samopoczucie, nastrój, byłem dużo mniej nerwowy itd. Tak więc same plusy Pewnie Ci, którzy naturalnie mają dużo lepsze wyniki, mogą osiągnąć sporo więcej, poza tym masa innych czynników ma na to wpływ.


Dzień 6

Bardzo dobry dzień

Pierwszy solidniejszy trening nóg (tzn nie w warunkach domowych 2 ćwiczenia i nie jakaś szybka pompka na siłowni) - od niepamiętnych czasów. Ciężary bardzo zachowawcze, a całość zajęła mi blisko 2h (z cardio). Wszystko bardzo fajnie mi się wykonywało, zobaczymy czy coś poboli jutro / pojutrze



Micha: 250g B / 70g T / 320g W

1. Śniadanie dość nietypowe, ale miałem ochotę na pampuchy dodałem do nich polewę z białka i frużelinę i wyszło danie zrobione w 2 min



2. Po treningu



3 i 4. Kotlety z mięsa mielonowego wołowego (zrazowa) , ryż , ogórki




5. B+T na wieczór to będzie dziś prawdopodobnie jajecznica ze sporą iością kiebłasy, bo została nam paczka od ostatniego wyjazdu i powoli kończy się tam termin, więc ją jakoś spożytkuję, albo samą zjem i dopiję białkiem


Suple - standardowo, na dniach trochę uzupełnię zapasy, to wrzucę większą wypiskę dotyczącą suplementacji.

Jutro pierwszy tygodniowy raport do Przemka - mam stracha ale ogólnie od paru dni waga na poziomie >83kg , a pas troszkę mniej niż tydzień temu, więc można to nazwać pozytywnym wynikiem (waga w górę, pas w dół - oby tak do samego końca). Jutro napiszę coś więcej

Yoszka doszła, bo ostatnio wysyp pytań, jakby ktoś potrzebował to zapraszam na priv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Doszły też nowe czekoladki na sklep ale nie wiem co na to Przemek, haha.
Te pampuchy to jakiś gotowy produkt który na parę wrzucasz czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
opalinho
Doszły też nowe czekoladki na sklep ale nie wiem co na to Przemek, haha.
Te pampuchy to jakiś gotowy produkt który na parę wrzucasz czy jak?


Nawet nie miałem dzisiaj czasu ich spróbować, tak samo jak nowe frużeliny.
Mamy już i możemy sprzedawać (exotic od czwartku koczował na magazynie, bo musieliśmy czekać na to, jak wrzucą online...)





Tak więc 4 nowe smaki czekoladek i zmieniona receptura w porównaniu do poprzedniej wersji:

- Nowy producent
- Produkty na bazie naszych odżywek białkowych :
WHEY PROTEIN - SALTED CARAMEL
WHEY DELICIOUS - CHOCOLATE, WHITE CHOCOLATE VANILLA, WHITE CHOCOLATE PEACH
- Czekolady słodzone ERYTRYTOLEM - poprzednia wersja MALTITOL
- Wysoka zawartość białka ( 26 - 27 % ) - poprzednie wersje max 24%
- Ręcznie robione
- Czekolady jednorodne - nie tak jak w przypadku naszej poprzedniej wersji, gdzie "wsad białkowy" był jedynie tą czekoladą oblany
- 10 % więcej czekolady w porównaniu do poprzedniej wersji 90 G
- Gramatura ( 100 G ) oraz wymiary praktycznie takie same jak większość zwykłych (bez białka, oraz z cukrem), popularnych czekolad w sklepach detalicznych

DO tego Exotic in jelly oraz Forrest fruits in jelly jak ktoś chce mieć na pojutrze u siebie - to zapraszam na PW , ogarniemy zamówienia raz, dwa. Dzisiaj kilka chłopaków się odezwało, jutro kolejni. Dziękuję Wam za wsparcie Każdy z Was dostał czekoladkę free ,więc możecie dać znać jak smakuje . My jutro sobie weźmiemy na test jakąś i otworzymy frużeliny


Grzesiu - co do tych klusek na parze, najprostsze z biedry. Nawet się zdziwiłem, że skład taki prosty i makro spoko, jak na obecne założenia, to nie mam żadnego problemu by je sobie wkomponować w michę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Wezme na testy w takim razie te pampuchy, z tej półki w biedrze to jedynie kopytka nie są mi obce.
A co do wysyłek od Kuby.... Nie ma chyba szybszej opcji także polecam zdecydowanie :D


Zmieniony przez - opalinho w dniu 2020-06-02 20:48:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
opalinho
Wezme na testy w takim razie te pampuchy, z tej półki w biedrze to jedynie kopytka nie są mi obce.
A co do wysyłek od Kuby.... Nie ma chyba szybszej opcji także polecam zdecydowanie :D



Wysyłki mam tylko dla znajomych , więc jak coś idzie na to priorytet. Na szczęście nie mam jak sklep online po 3-4 tys paczek na dobę więc jak tylko jest towar, wysyłam od ręki, a że inpost ostatnio działa mega sprawnie (ewentualnie dpd też nie problem) to paczki często dochodzą w kilkanaście godzin do odbiorcy.

Co do tych klusek bo nie doczytałem, to na parze na pewno najlepsze MOżna na patelni podgrzać też, albo najszybciej (i też były spoko, bo tak dziś jadłem) na 30-60 sek do mikrofali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Ja z dpd miałem nieraz spore opóźnienia, inpost tak jak piszesz i paczkomat mam w dobrym miejscu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium