SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Ogromny błędem przy jakichkolwiek problemach z kolanem lub przesłankach o owych problemach było umieszczenie w planie "najgorszego", najbardziej wyniszczającego kolana cwiczenia - wyprostów siedząc. Do tego doszło to wypychanie na suwnicy ze stopą do wewnątrz i j**ut. Warto wyciągnąć wnioski. To niestety zdegradowało Twoje kolano.

Życze udanej rehabilitacji, naprawy.
Wiadomo jaki to kanał...ale kolano skoczka to kolano skoczka:








i na koniec świetny merytorycznie film, w końcu coś porządnego na ich kanale, posłuchaj m.in o wyprostach:






Zmieniony przez - Eclipse21 w dniu 2015-12-12 00:45:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Uwierz jakby jakiekolwiek przesłanki były to bym trening nóg już dawno zmienił (zresztą wyprosty były robione ile razy 2 - 3 ? suwnica częściej) lub odpuścił - na korzyść tego co robię teraz.

Pewnie po szkodzie łatwo być mądrym ,ale gdyby tak każdy po jakimś bólu/ kłuciu/dyskomforcie - chodził robić sobie usg danego rejonu i badał w celu wykluczenia jakiegoś urazu to mielibyśmy same okazy zdrowia na siłowniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
DZIEŃ 65-66

Wczoraj i dzisiaj dni wolne. Odpoczywam i zbieram siły na jutro

W piątek zjadłem 3 planowe posiłki, a wieczorem doprawiłem kcal pierwszymi od 3 miesięcy - trzema piwkami
W nocy oglądałem mecz nba , który się skończył przed 5 , więc pobudka dopiero niedawno.

Z wczorajszych posiłków standardowe śniadanie oraz kasza gryczana z kurczakiem , fasolką szparagową i pomidorami/koncentratem ;)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
oglądałem ostatnio ten film z kanału Wk, w końcu coś konkretnego.
Trzeba odpocząć też dziś i jutro off :D regeneracja

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
DZIEŃ 67

Świetna ustawka treningowa za nami Było blisko 20 osób


Zdjęcia z treningu https://www.sfd.pl/Wspólny_trening_łódzkiej_ekipy_w_Kuźni_!-t1096098-s12.html
a na dniach filmik, mam sporo materiałów i muszę z tego zrobić jakiś fajny około 3 minutowy mix

Zrobiony trening pleców - same nowe ćwiczenia lub sposób ich wykonania, na pewno coś z tego będę chciał zastosować w planie w niedalekiej przyszłości. Plan jutro przemyślę jak zrobić aby trenować 4x w tygodniu po wypadnięciu nóg, bo 3x będzie dla mnie mało

Motywacja cały czas na wysokim poziomie, bo jest się małym i plackowatym na tle innych pakerów


Micha:





Jutro druga rehabilitacja, po niej w planach trening klatki z bicepsami lub samej klatki, bo łapy przełożę może na osobny dzień (bic+ tric)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wcale na małego nie wyglądasz pośród innych

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
j/w

dobrze zedzis tez czituje i juz miałem odcięcie pradu przez jedzenie bo w normalny dzien bym zaślinił monitor przez tego burgera;d


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-12-13 21:39:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6517 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
łapy oddzielnie to też dobra opcja

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niezla ekipa!

Planujecie moze jakas taka ustawke w Krakowie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium