SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dla mnie zasada jest prosta. I mnie robią ludzie których dobrze znam, lub z polecenia zaufanych osób. Zawsze jadę oglądać kilka budynków, które robią ze swoim fachowcem i oceniam. Wyj**ac hajs i płakać łatwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Ja również miałem wszystkich z polecenia, w życiu nie wziąłbym nikogo z olx czy coś, bo musiałbym go zakopać pewnie na działce po robocie xd
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2563 Napisanych postów 5105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78229
Macie rację co do cen. Ja remont strychu i całego pierwszego piętra przerabiałem 2 lata temu.
Pewna firma zażyczyła sobie 50 tysięcy od samej roboty, nie licząc materiału.
Chciało mi się dosłownie płakać, bo skąd taką kasę wziąć?!
No i postanowiłem sam. Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z budowlanką, ale od czego jest YT. Wszestko, dosłownie wszystko ogarnąłem sam.
Rezultat na fotkach.
Za zaoszczędzoną kasę (bo jednak jakiś kredyt wzięliśmy) pojechaliśmy na super wakacje, wymienili auto i motor. Także - chcieć to móc.
Jednak co się narobiłem to wolę nie gadać!!!




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2563 Napisanych postów 5105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78229
I sobie nawet pomyślałem, że chyba miałbym mniej roboty burząc to i robiąc nowe, niż ze starego gówna bicz kręcić.
No ale finalnie jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Podziwiam. Ja to jednak wole zarobić i dać komuś zrobić, po prostu nie miałbym na to nerwow. Raz malowałem pokóje przed ślubem, sypialnie i salon. Salon znajomy malarz oj**al w 3h za kaloryferami rurami tez (stare budownictwo) a ja sypialnie robiłem cały dzień i nie skończyłem. W połowie dnia żona się spakowała powiedziała ze to poerdoli i pojechała do rodziców i ślub chciala odwoływać. Od tego momentu za takie rzeczy się nie łapie. XD
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2563 Napisanych postów 5105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78229
Hahaha dobre!!
To właśnie mnie żonka motor kupiła za robotę w formie prezentu, nawet nie chciałem

Moja mnie z kolei zostawiła po imprezie, też kierunek mamusia.
Obudziłem się w białej koszuli, krawacie, cały obrzygany.
One są na jednej taśmie robione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
My tez, od czasu do czasu trzeba odj**ac coś głupiego
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Dla mnie pomalowanie sypialni i pokoju Małej to był debiut ale w sumie jak Ziomek ocenił "jak na takiego ciula jakim jesteś jeśli chodzi o takie roboty to całkiem spoko". Tylko ja podobnie jak Tobiasz, wolę zapłacić i mieć zrobione. Mam dwie lewe ręce, do tego nerwów nie mam. Jak mam mały mebel skręcić to mnie szlak trafia, a co dopiero jakieś regipsy, panele itp. Na jesień czeka Nas takie "odświeżenie" Czyli malowanie, trochę łazienkę przerobic itd. Pomaluje znowu sypialnie i być może Małej pokój ale reszty nawet nie tykam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Szafkę pod telewizor skręcałem 3dni j**ana ikea k***a dramat. Teraz coś mam biorę znajomego stolarza robi płace nie wiele wiecej i mam z głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Ja w zasadzie cały dom robiłem sam. Z pomocą Taty. Jednak koszty spadają naprawdę znacznie.
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium