SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Banan
weź się chudy za trening lepiej a nie mędrkujesz



Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-07 21:33:33


Nie chce nic mowic, ale przy mniejszej wadze targam ciezsze hantle

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
To mięso jest bardzo dobre Banan hehe , Hiszpańskie czasem też kupuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
georgu - ale nie zmienia to faktu ,ze jesteś chudy a chudzi mogą iść na ryby

U mnie ciężary w treningu na plecy będą rosły z tygodnia na tydzień, wszystko dokładnie będzie widać na przestrzeni miesięcy , problemem jest to ,ze najwieksze hantle to chyba 50kg na obecnej silowni wiec potem trzeba będzie kombinować

kacper95 - no jest , jest z chęcią bym jeszcze podjadł, wzialem niestety ostatnią paczkę (stek był jeden, ta polędwica jedna, coś ta biedronka słabo zaopatrzona dla pakiierów )


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-07 22:19:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Muszę kupić wędkę

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
DZIEŃ 32/33

Oby jak najmniej takich dni. Od południa coś mnie zaczęło brać, do tego mega zakwas na całym ciele a szczególnie trenowanych dzień wcześniej triców/pleców i dalej mocno dających się we znaki dwugłowych z czwartku
Z każdą godziną gorzej, po południu już blisko 38 gorączki i ledwo się ruszałem....dziwna sprawa bo poza tym żadnego kaszlu,kataru czy oznak przeziębienia, tylko apetyt słaby i odczuwalny ból każdego mięśnia

Wypiłem theraflu , dorzuciłem vit .c sporo + aspirynę, wygrzałem się i spałem blisko 14 h. Co nie pamiętam kiedy ostatnio mi się przydało
Od rana jest dużo lepiej, gorączki nie ma

Mam nadzieję, że to jednodniowy problem. Ostatni posiłek zjadłem wczoraj o 15 i były tylko trzy w ciągu dnia, ale ważniejsze było po prostu sie wykurować. Dzisiaj robię sobie wolne, mam nadzieję ,że jutro normalnie trening.



Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-09 11:21:11
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
Może tak zniszczyłeś sie tym treningiem że organizm padł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wracając do tego wiosłowania hantelką- tak jak Night spokojnie możesz ją puszczać niżej; ja mam jeszcze takie wrażenie, ze trochę ruch jest jakiś "sztywny"- jakbyś za bardzo włączał bicepsy i barki[nie czujesz ich przypadkiem podczas tego ćwiczenia?]... albo mi się tylko zdaje- no i jeśli ciężar jest za mały to też takie wrażenie można mieć[choć i też w ten sposób można się niejako nauczyć wiosłować]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zgapiłem dziś trening i poszła klatka + biceps, ostatnią serie bica samym prostym kończyłem na dwa razy, daje w kość.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
DZIEŃ 33 cd

Sporo pracy, apetyt trochę lepszy niż wczoraj ale nadal jakiś taki średni.
Na szczęście nie mam już gorączki i czuję się dużo lepiej ,tak więc było to jakieś jednodniowe osłabienie albo wczorajszy mix kurujący zadziałał szybko i skutecznie.
Dzisiaj nie działo się nic specjalnego, oprócz tego , że już wczoraj otrzymałem rozpiskę diety od faftaqa (Tadzia) ale dopiero dziś po południu na nią zerknąłem po raz pierwszy.

Ogólnie bardzo ciekawa i urozmaicona w porównaniu do tego jak jadłem do tej pory.
Wrzucę wyliczenia kcal do 1 posta, a dzienne menu będę wklejał na bieżąco , od jutra powinienem zacząć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium