SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Zdrówka dla wszystkich i powodzenia!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Gratulacje i dużo zdrowia życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Dobrze, że wychodzisz z tego gorszego okresu!
Powodzenia!
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Powiedzenia! , 2020r. Był trudnym rokiem dla wszystkich, a jak dochodzą problemy prywatne to już całkiem klapa, niestety wiem coś o tym. Obyśmy w grudniu 2021r.mieli już lepsze humory. :)
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
Dobrze że wróciłeś. Jak to mówi stare polskie przysłowie: "co Cię nie zabije to wzmocni"

Do zobaczenia w piątek!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
jestem i ja:)
powodzonka!
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
Powodzenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Kuba miałeś ciężki okres ale widzę, że wszystko wraca powoli na właściwe tory. Zdrówka dla całej Twojej rodziny i dla Ciebie. Oczywiście będę zaglądał
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Byłem, jestem i będę!
Trzymam kciuki!
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2563 Napisanych postów 5105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78230
Hej Kuba!
Już przywitałem Cię w innym temacie, ale dobrze Cię tutaj widzieć.
Może jakoś super Ci to nie pomoże, ale chcę Cię pocieszyć. Sam zachorowałem na wirusa 28 grudnia i skutki odczuwam do teraz. Ogólnie taka straszna niechęć do wszystkiego. W tamtym roku o tej porze miałem na liczniku już ponad 400 km biegu, teraz rok później ok 200 więc różnica jest i świadczy to że ciężko jesz ruszyć. Nawet pisałem na tym forum prośbę o jakaś pomoc dla regeneracji układu nerwowego.
Plus który Cię może pocieszyć to fakt, że jest coraz lepiej. Coraz więcej sił i energii. Już nie ma raczej śladu po tym dziadostwie, czego Tobie i Rodzinie Twojej życzę!!!
Kuba, może nie chcesz o tym gadać, więc jeśli Cię to drażni to usuń ten wpis.
Ja pracuje na kopalni gdzie otacza mnie dziesiątki jak nie setki kumpli. A jakoś mam taki dar że niektórzy lubią się wygadać.
Zauważyłem że poronienia to bardzo poważny i częsty problem! Sam zawsze myślałem że to jest bardzo rzadkie zdarzenie, ale przekonałem się, że to dotyczyło zdecydowanej większości osób starających się o dziecko!
Trzeba żyć dalej, głowa do góry i cieszyć się ciążą Żonki, czego Wam gratuluję!
Kuba prowadz ten dziennik chociażby dla motywacji. My z kolei będziemy dalej Ci kibicować.
Ja osobiście bardzo cieszę się na fotki Twojego jedzenia do dziś stosuje Twój przepis na sosik - białko SFD i kilka kropel mleka!
Trzymaj się i byle do przodu.
To już musi być ten rok w którym będzie normalnie, a nasze formy i wyniki będą życiowymi!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium