SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
SUPLE:


Parę podstaw aby poprawić regenerację , bo już po 30-tce nie jest tak kolorowo jak 10 lat temu

- BCAA , od dawna brak na półce, a wiadomo podstawa -> przed treningiem około 15-20g

- Beta-Alanina, nie brałem kilka lat ,pomyslalem ze w obecnym etapie przyda sie dla poprawy wytrzymałości i ogólnie kondycji -> 4-5 g codziennie

- GABA, miałem dawno temu w proszku, średnio coś było, ale już nie pamiętam czemu; z racji iż pojawiła sie z AN wrzucę na noc, początkowo -> 3 do 4 kaps

- AAKG, okazjonalnie na trening, chociaż obecny plan jest sam w sobie 'pompujący' , tak więc jak mi się zachce pewnie około 3-5g przedtreningowo

- Vit.D, Omega-3 , a do tego to co miałem do tej pory czyli Vit.C i KOMPLEKS CYNAMONU, GYMNEMNY, MULBERRY ze Swansona -> prozdrowotnie w ciąg dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Dzisiaj dzień NT , rano więc (planuje robić nie więcej niż 2x w tyg) aeroby na czczo.

Zacząłem od 2x20min, ale w tym tygodniu dam już 2x25 min .



W piatek wyjezdzam na debiuty, wracam w poniedziałek - musze przemyślec jak ogarnac w najblizszych 7 dniach treningi. Dzisiaj mi odpada na pewno bo mam fizjoterapie ,, a poza tym byłem 2 dni pod rząd.

Jutro po zabiegach fizjo pewnie ręka nie będzie nadawała się na to by zrobić planowy trening barków + łap, więc albo przesunę nogi , które są następne w kolejności i zrobię je jutro; albo barki+łapy zrobię zgodnie z planem i kolejnością ale w piątek od rana , przed wyjazdem do Wrocławia. Wtedy jutro wypadnie znowu dzień wolny, moze wskoczy jakiś basen.


Dzień wolny, więc micha ma być w stylu LC. Na razie wpadły nalesniki z twarogiem i kawałkami banana/polewą truskawkową oraz niecałe 50g ryzu + 200g fileta z indyka w pomidorach + parmezan
Do końca dnia już raczej będzie leciało B+T ;)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Przy okazji, ma ktoś jakiś sprawdzony sklep , gdzie dostanę przyprawy? Wiem , że są takie opcje, często kupowałem coś przez allegro, a już mam powoli dosć chodzenia co chwilę i kupna kolejnej malutkiej paczuszki danej przyprawy , jak mi się akurat skonczyła ,gdy byłaby przydatna.
Kupno tak minimum po 100g lub więcej to spore ułatwienie, głównie chodzi mi o kurkume , suszony koper, suszoną cebulę, wędzoną paprykę, ale ogólnie im wiekszy wybór tym lepiej.
Jak ktoś ma jakiś fajny sklepik to proszę o podpowiedzi :) moze byc pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
omega 3 i d3 mam te same w stalej suplementacji aczkolwiek do tej d3 dorzucam tez z allnutrition k2 :) fajnie te nalesniki wyglądają ... jak niewiele trzeba :P


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-02-08 17:55:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Dzisiaj mocno zabiegany dzień, ale udało się zrobić trening
Niestety , tak jak się spodziewałem po wczorajszej wizycie u fizjo mogłem dzisiaj pomarzyć o zrobieniu , planowo wypadających w rozpisce barków z łapami, więc poleciały NOGI
Trzeci trening nóg w ciągu ostatnich 9 dni no ale w styczniu było ich znacznie mniej, więc nic złego się patykom nie stanie
Ciężary no ale na wszystko przyjdzie czas, istnieje opcja taka, ze gdy nie bede mogl w ogole trenować góry - gdyby trzeba było łokieć np. operować, to na pewno wtedy nogi doj**ię konkretnie

NOGI 1 - 09.02 (czw)
10min rozgrzewka + Mobilizacja
1. SQ 10x50 /8x60 / 6x70 / 6x75 / 6x75 kg
2a. Suwnica nisko szeroko 12x60 / 10x100 /8x140 / 8x150 / 8x150 kg
2b. Uginanie siedząc 12x20 /10x25 / 8x30 / 8x35 / 8x35 kg
3a. Suwnica poziomo wąsko 4x10x50,60,70,80 kg
3b. Uginanie jednonóż stojąc 3x10 x 5,5,7.5 kg
+ 25min aero
+ roller, rozciąganie



Micha:

1. Omlet


2. Bułki żytnie + 200g tatara


3. W końcu dorwałem Przemkowe Granexy wleciały przed treninigiem 100g + 40g wpc




Do spania jeszcze trochę zejdzie, trzeba się przygotować do jutrzejsze wyjazdu ----> kierunek Wrocław i weryfikacje debiutantów, potem dwa cięzkie dni pracy i powrót w poniedziałek

Może uda się przez te najbliższe 3 dni chociaż wyskoczyć na jakiś basen ,by tak totalnie nic nie robić ,ale czarno to widzę patrząc na ilość zgłoszonych osób, przeczuwam mega zapieprz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Z tymi zgłoszonymi, to jest jakiś dramat. Po 60-70 osób w kategorii?!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887267
Banan
Przy okazji, ma ktoś jakiś sprawdzony sklep , gdzie dostanę przyprawy? Wiem , że są takie opcje, często kupowałem coś przez allegro, a już mam powoli dosć chodzenia co chwilę i kupna kolejnej malutkiej paczuszki danej przyprawy , jak mi się akurat skonczyła ,gdy byłaby przydatna.
Kupno tak minimum po 100g lub więcej to spore ułatwienie, głównie chodzi mi o kurkume , suszony koper, suszoną cebulę, wędzoną paprykę, ale ogólnie im wiekszy wybór tym lepiej.
Jak ktoś ma jakiś fajny sklepik to proszę o podpowiedzi :) moze byc pw


Kuba jak będziesz w łodzi mega duży wybór i w dobrych cenach gość na Zielonym Rynku (Plac Barlickiego) ma swoją budkę całkiem nieźle zaopatrzoną. Ewentualnie w necie jak wyguglujesz badapak :) To też znajdziesz sporo - osobiście kupowałem i na rynku w lodzi i zamawiałem z badapak w obu przypadkach byłem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
badapaka polecił mi jeden użytkownik na PW , na szybko zerkałem i wygląda to bardzo dobrze tego gostka o którym piszesz to kojarzę, jak pracowałem w sklepie to często tam na rynku coś kupowałem , teraz rzadko bywam i w tamtych okolicach i ogólnie w łodzi

Także pewnie łatwiej i przyjemniej będzie mi na spokojnie powybierać w necie i po powrocie z debiutów to ogarnę.

Bzyku - no a czego się spodziewać przez napływ spodenkoców i bikiniar to się robi już trochę komiczne , dobrze ze klasyk mocno obsadzony chociaż , bo kulturystyka wygląda blado przy tych bardziej fitnessowych kategoriach ;)

Jednak dla niektórych te kilka minut na scenie podczas eliminacji (i zajęciu miejsca nr 55 ) da sporo!! dopisków na fanpage , instagramach i innych gównach IFBB Competitor & Personal Trainer pojawi się jak grzybów po deszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
To to jeszcze nic. Idę już jest fanpageów od kilku miesięcy "Debiuty IFBB competitor"

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21557 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870528
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium