SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Fajna bluza ogólnie lubię czarne ciuchy może z tego względu że wyszczuplają.

Dużo mat na siłce rzuca się w oczy jak arsenał sprzętu na tej siłowni , z tego ujęcia mało widać, bez lukrowania, ale fajnie Tobie w czarnym kolorze , bluza, spodnie konkret .
pozdrawiam.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 584 Napisanych postów 4542 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25259
Łap Soga za Big Banana hehe a bluza kozak ,podoba mnie sie ;)
1

Blog kulinarny - serdecznie Zapraszam
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Kendi_na_Bombie,w_Kuchni_:_-t1095480-s9.html#post5

Jedz jak Król,żyj jak Król ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Patrycja to ja nie mogę być gorszy też dam soga Big -Banana.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
wnc1964
Fajna bluza ogólnie lubię czarne ciuchy może z tego względu że wyszczuplają.

Dużo mat na siłce rzuca się w oczy jak arsenał sprzętu na tej siłowni , z tego ujęcia mało widać, bez lukrowania, ale fajnie Tobie w czarnym kolorze , bluza, spodnie konkret .
pozdrawiam.


Hehe , dzięki Wam

Siłka jest bardzo konkretna i przede wszsytkim z klimatem - http://www.kuznialodz.pl/multimedia tutaj zdjęcia
Moje foto jest akurat z salki do treningów personalnych, która z reguły w weekend jest pusta

Czarny to zdecydowanie mój ulubiony kolor , może dlatego mi w nim do twarzy


DZIEŃ 103

Trochę nie czułem się na siłach dzisiaj. Na dodatek noga mocno opuchnięta po pijawkach , dlatego dzisiaj na treningu pleców nie zamierzałem jej mocno obciążać, nie zrobiłem żadnego wiosła, tylko same wyciągi, szybki i intensywny trening




Dzisiaj wleciał m.in łosoś:




DZIEŃ 104/105

Wolne od treningu, całe 2 dni minęły na pracy ,wieczorami trochę odpoczynku.
Micha niestety przeciętna, ostatnio coś straciłem wenę do jej trzymania , oby to było chwilowe...


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-01-21 22:03:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
DZIEŃ 106

Ostatnio straciłem coś wenę zarówno do wypisek jak i przede wszystkim do michy ,a nawet treningi jakieś takie nijakie. Myślałem by zrobić trochę przerwy, ale przecież na początku roku był tydzień wolnego.
Brakuje mi mocno treningu nóg, po którym czuło się zakwasy i obolałości cały tydzień i aż się chciało iść na trening poruszać by o tym zapomnieć
Te ciągłe problemy z kontuzjami, jakimiś urazami itd po prostu wyprowadzają mnie z równowagi i systematyczności i potem trzeba wracać na odpowiednie tory, czasami nie jest z tym łatwo

Jednak debiuty co raz bliżej, a nie chcę być tam najmniejszy z całej ekipy , która ma być na zawodach więc biorę się do roboty.
Z nogą po pijawkach wydaje mi się , że jest spora poprawa i może dzisiaj podjadę na konsultacje i ocenę jej stanu do człowieka, który mi stawiał pijawki.

Trening z wczoraj:


Wszystko praktycznie tak samo jak na poprzednim treningu, pompa słaba , ale jak ma być dobra gdy się idzie ze średnim nastawieniem na trening

Jedzenie od jakiegoś czasu też było wyjątkowo średnie, apetyt mi się pogorszył Kończyło się często na 3 posiłkach + jakaś porcja odżywki aby chociaż trochę podbić ilość białka.
Trochę jednak od wczoraj się poprawiłem więc parę fotek

Micha:
śniadaniowa jajecznica


omlet na śniadanie z wczoraj, z kwiatuszkami w tle



Bardzo smaczna, mocno rozgrzewająca zupa coś ala meksykańska


filet z indyka + pieczarki + cebula , ryż , ogórek


Dzisiaj jadę na kolejny trening, wypadną łapy.
Jak uda mi się zajrzeć na kontrolę nogi , to się dowiem czy dalej mam jej nie trenować - czy też może powoli próbować coś z nią robić na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Wiosna już u Was widzę
1

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
DZIEŃ 107

Trening:



Wczoraj już znacznie lepszy trening łap.
Triceps zrobiłem na zmianę z bicepsem , co ćwiczenie i był to bardz dobry pomysł.
W uginaniu na biceps musiałem zmienić sztangę z prostej na łamaną ponieważ na prostej już od pewnego czasu czuję dyskomfort w okolicy lewego łokcia , przy łamanej było wszystko w porządku.
Tric troszkę lżej niż ostatnio , bo przedwczoraj była klatka. Muszę między tymi dwoma dniami starać się robić dzień przerwy, ale akurat w tym tygodniu nie było to możliwe.

DZIEŃ 108
Dzisiaj wolne i regeneracja.

Jutro w planach trening barków, może coś na nogi zrobię aby sprawdzić jak kolano, bo wydaje mi się , że jest poprawa



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-01-25 07:14:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Odnośnie treningu nóg , niestety jak katuje nogi siadami czy robię MC nawet na nie dozwolonym wspomaganiu , nie mogę chodzić, w pracy jak czasami szukam leków , to chodzę jak cyborg. Tylko ćwicz na tzw 90% swoich możliwości, jednak największe partie dają najwięcej popalić.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 190
Widzę, że trenujesz na kuźni. Chwalisz sobie tę siłownię ? Zastanawiałem się na przejście tam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Ten jakie foty żarcia wrzuca masakra, idę stąd



R17
Widzę, że trenujesz na kuźni. Chwalisz sobie tę siłownię ? Zastanawiałem się na przejście tam :)


Dobra siłownia z klimatem ;) wpadaj, będziesz zadowolony ;)

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium