SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1890114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Wczoraj przed treningiem poszukałem czegoś na yt, odnośnie rozciągania nadgarstków i trafiłem na ten filmik:




Gość mądrze gada, obrazuje - spróbowałem zrobić chociaż małą część przed treningiem - masakra, miałem problem z najprostszym statycznym ćwiczeniem nr 1, czułem jakby mi miało rozerwać całe przedramiona i nadgarstki. Jednak próbowałem delikatnie , z co raz większym naciskiem i około 5 min takiego 'pseudo rozciągania ' wykonałem. Dzięki temu, sam trening poszedł sporo lepiej niż ostatnio.

Dzisiaj (odpukać) też jest dużo lepiej. Niż wczoraj po treningu klatki i pleców.
Jest nadzieje, że jak będę robił to regularnie to może się poprawi. Chociaż wyboista i trudna droga przede mną

Trening znowu o prawie 22 wieczorem..


1 ćwiczenie coś kombinowałem na szybko, wziąłem krótkie sztangi i zrobiłem wyciskanie stojąc. Jakoś tam poszło, dużo lepiej niż inne formy wyciskania na barki, ale i tak dyskomfort lekki był. Na szczęście wszystko dalej, poszło dużo lepiej
Ciężary wstyd pokazywać w wielu ćwiczeniach, ale skoro już to sobie zapisuje, to będę wrzucał.
Najważniejsze by doprowadzić się do jakiegoś ładu, bo na etapie masowym, jak nie będzie progresji ciężaru , to trudno będzie budować mięśnie.

Micha:
1. Twaróg + buła %)


2. Gulasz wołowy i makaron


3 i 4. Zapomniany kurczak z ryżem i surówką - jakie to było dobre!


5. Około północy , 100g ryżu, 150g banana, 50g frużeliny, 50g izolatu



Powoli odsłania się co trzeba :)





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
DJ_DoDo
robiłem swoje, próbując nie zwracać uwagi, że boli, ładowałem preparaty typu flex, witaminę c i kolagen dodatkowo, ale nie wiem czy tamte coś dawały bo wydaje mi się, że jedyne co mi pomogło to rozciąganie, codziennie, 7 dni w tygodniu nadgarstki rozciągałem po 15minut minimum i musiało chyba co raz mniej boleć z dnia na dzień, bo po kilku miesiącach się ocknąłem, że już wcale nie odczuwam bólu


miałeś jakis zestaw ćwiczeń? czy po prostu samemu coś kombinowałeś? jezeli jest gdzies , jakis pomocny filmik / itp to podrzuc na priv :)

kombinowałem sam no i opierałem się na książce "Bądź sprawny jak lampart" Kelly Starrett, autorkę chyba znasz bo kojarzy mi się, że wrzucałeś kiedyś tutaj książkę "skazany na biurko"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Tak , znam autora Mam 3 jego książki w domu, w tym również tą co napisałeś - muszę zerknąć kiedyś, bo leży od roku i przeczytałem z 5 stron @)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
hah dawno temu uważałem, że to kobieta, później okazało się, że mężczyzna, a teraz i tak nadal ciągle mówię że autorka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
Banan
DJ_DoDo
robiłem swoje, próbując nie zwracać uwagi, że boli, ładowałem preparaty typu flex, witaminę c i kolagen dodatkowo, ale nie wiem czy tamte coś dawały bo wydaje mi się, że jedyne co mi pomogło to rozciąganie, codziennie, 7 dni w tygodniu nadgarstki rozciągałem po 15minut minimum i musiało chyba co raz mniej boleć z dnia na dzień, bo po kilku miesiącach się ocknąłem, że już wcale nie odczuwam bólu


miałeś jakis zestaw ćwiczeń? czy po prostu samemu coś kombinowałeś? jezeli jest gdzies , jakis pomocny filmik / itp to podrzuc na priv :)

spaiter
U mnie omlety też wjeżdżają na śniadanie Dla mnie to wygodna opcja, białko + tłuszcze i delikatnie ww z owoców Przestawiłem się ostatnio na jajecznice, ale szybko mi się znudziła, a omlety wchodzą jak masło


ogolnie uwielbiam jajka, w kazdej postaci i dlatego na nich głównie bazuje w posilku B+T na śniadanie, czy to omlet, czy jajecznica, czy na twardo/miekko nie ma znaczenia ,ale najczesciej korzystam z dwóch pierwszych opcji


z ciekawostek, niedlugo pojawi sie w ofercie Berberine HCL od AN , która będzie nadwyżką sporą nad tą obecną wersją







zaj**iste info, jeszcze czekamy na eaa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
MARIAN 17



zaj**iste info, jeszcze czekamy na eaa ;)




Jest, BCAA Amino Complex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
MARIAN 17
Banan
DJ_DoDo
robiłem swoje, próbując nie zwracać uwagi, że boli, ładowałem preparaty typu flex, witaminę c i kolagen dodatkowo, ale nie wiem czy tamte coś dawały bo wydaje mi się, że jedyne co mi pomogło to rozciąganie, codziennie, 7 dni w tygodniu nadgarstki rozciągałem po 15minut minimum i musiało chyba co raz mniej boleć z dnia na dzień, bo po kilku miesiącach się ocknąłem, że już wcale nie odczuwam bólu


miałeś jakis zestaw ćwiczeń? czy po prostu samemu coś kombinowałeś? jezeli jest gdzies , jakis pomocny filmik / itp to podrzuc na priv :)

spaiter
U mnie omlety też wjeżdżają na śniadanie Dla mnie to wygodna opcja, białko + tłuszcze i delikatnie ww z owoców Przestawiłem się ostatnio na jajecznice, ale szybko mi się znudziła, a omlety wchodzą jak masło


ogolnie uwielbiam jajka, w kazdej postaci i dlatego na nich głównie bazuje w posilku B+T na śniadanie, czy to omlet, czy jajecznica, czy na twardo/miekko nie ma znaczenia ,ale najczesciej korzystam z dwóch pierwszych opcji


z ciekawostek, niedlugo pojawi sie w ofercie Berberine HCL od AN , która będzie nadwyżką sporą nad tą obecną wersją







zaj**iste info, jeszcze czekamy na eaa ;)




Tak Eaa to by bylo to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Tak, jest to co wkleił Fighter ale będzie też po prostu EAA, trwają próby smakowe itd.
Więc na bank sie pojawi taki produkt w ofercie w niedalekiej przyszłości.

Póki co przed nami 4 nowe frużeliny: jabłko / jabłko-cynamon / marakuja-mango / śliwka Będzie ich degustacja również u mnie na evencie, również nowe smaki białek roślinnych pojawią się na dniach, berberyna hcl, kakao instant i coś tam jeszcze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Mm jabłko cynamon i śliwka <3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium