SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402293
Człowiek orkiestra i wszystko mu wychodzi .. życie jest niesprawiedliwe
Gratki dla podopiecznego i trenera , świetna robota
teraz faktycznie nie wypada nie zabrać się za siebie w końcu jak należy jak już takie rzeczy pokazałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
BzykuDG
Świetna robota z ziomkiem! A Ty czasem nie przesadzasz z tym urlopem?! O.o


Miałem prawie cały zeszłoroczny i musiałem wykorzystać do końca września Teraz tylko tydzień w domu ale przyda mi się taki odpoczynek, od połowy września ruszam ze zdwojoną siłą do pracy (mam trochę nowych pomysłów na rozwój w tej materii ) i pewnie też już z jakimiś założeniami na siłowni ;)

Co do urlopu to po wykorzystaniu tego w przyszłym tygodniu, zostanie mi ..28 dni na ten rok Pewnie prawie całość przejdzie na kolejny, bo w tym roku już nie zamierzam nigdzie wyjeżdzać, jak żyć...


monkey22
Robota pierwsza klasa - :) Kuźwa ja już nie ogarniam :) Trener z wyższej półki ,wyborny sprzedawca i opiekun sklepu , administrator ,moderator , kucharz rodem z master chef :D - 100 twarzy banana . Szacun


hehe, najważniejsze by w domu być dobrym i kochanym Tatą i Mężem, a reszta to pikuś
mam nadzieje,ze sobie ze wszystkim poradzę, od zawsze byłem pod tym kątem hartowany, pracowałem już za gimbusa, potem dawałem radę łączyć studia na AWF zaocznie z 2 etatami (sklep z suplami i admin sfd) , następnie zostało tylko SFD i też różne rzeczy od robienia relacji, po obecnie - to mi najbardziej pasuje - prowadzenie sklepu + online cała reszta rzeczy.

Najważniejsze to umiejętność organizacji sobie czasu i ustawiania priorytetów.
Zobaczymy jak to będzie wyglądało w najbliższym roku, w którym czeka nas trochę istotnych zmian - chociażby powrót mojej Reni do pracy.

Damy radę


wincol - dzięki, zobaczymy , cel na 2020 jest prosty, ma być forma lepsza niz rok temu, ale bez ciśnienia, ważniejsze priorytety mam w kwestiach służbowych i rodzinnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
mega wynik podopiecznego, gratulacje dla Was obu konkretny plan na najbliższy rok ułożony to teraz tylko realizowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Witam po tygodniowej , dwutygodniowej....w sumie to nawet miesięcznej labie
W ostatnim tygodniu wpadły bodajże 3 treningi, spontanicznie - bez żadnego planu, dzisiaj też zamierzam odwiedzić siłownię

Jutro powrót do pracy i sklepu. Na start cały dzień sam, wiec o trening bedzie trudno. We wtorek zaplanowany fizjo, w środku tygodnia zamierzam udać się też na badania krwi, bo dawno ich nie robiłem i zobaczyć co tam w trawie piszczy. Najbliższy tydzień lekko organizacyjny i mam nadzieje,ze na dniach wystartuje już z jakimś sensownym planem działania.

Lepiej dla Was, że nie robiłem fotek jedzenia w ostatnich 2 tygodniach, bo co niektórzy dostaliby zawału

Zostawię tylko bułę z pastrami i zdjęcie naleśnika dzisiaj z rana
Mam zamiar nawet liczyć makro, za 12 tygodni naszykuje świetny event w naszym sklepie, połączony oczywiście z Ustawką treningową itd. tak więc czasu, by trochę poprawić formę - zostało niewiele


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Forma super
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402293
...ale Ci tu słodza co niektórzy
forma jest jaka jest ale i tak nie jest źle na to jak trenujesz itd ;-p , pamiętam caly czas ta zeszłoroczna formę i widać że stać Cię zrobić Jeszcze lepsza ale nie zawsze chyba z ta motywacja jest jak powinno
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
No właśnie wincol!
Każdy słodzi i dlatego brak mi motywacji

Chociaż serio, za dużo innych rzeczy na glowie i okres letni - luźniejszy, to co roku to samo
Jednak niewiele mi potrzeba, by to zmienić.

07.12 SFD Łódź
I to dla mnie cel, jak dla innych zawody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Właśnie miałem pisać że Banan szczytowa formę szykuje na 7 -8 grudnia. Mam nadzieję że też naprawi kolano do tej pory !!!;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
trzeba zapisać w kalendarzu i mieć nadzieję, że nic nie wyskoczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Qwa, delikatnie, ale skutecznie żeś zaatakował tym pastrami.
A ja w plecaku tylko pomidory z mozzarellą

Muszę znaleźć jakieś mega w wawie i uderzyć dziś bądź jutro, bo mi smaka fchooj narobiłeś.

Z formą nie jest źle, do połowy października wytniesz na bank co trzeba
Ale żeby nie było zbyt miło, to co to za nieregularne treningi - do roboty !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium