SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Nowa fruzelinka juz zamówiona , ciekaw jestem smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Banan
[...] hasło 'rosnąć jak na drożdżach' może nabrać tutaj innego wymiaru


Bo drożdże aktywują się w cieple, więc wg starej zasady, po wypiciu białka drożdżowego trzeba wskoczyć na 3 zdrowaśki do nagrzanego piekarnika

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1469 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20822
georgu
Banan
[...] hasło 'rosnąć jak na drożdżach' może nabrać tutaj innego wymiaru


Bo drożdże aktywują się w cieple, więc wg starej zasady, po wypiciu białka drożdżowego trzeba wskoczyć na 3 zdrowaśki do nagrzanego piekarnika


Albo po prostu wyjść jak najszybciej na zewnątrz bez koszulki i "hodować" mięśnie na słońcu

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607778
Białko drożdżowe może być dobrą opcją dla wegan
Sama jestem ciekawa tego białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Za mną wczoraj trening dołu, całkiem spoko zważywszy na fakt, mocno ograniczonego czasu (przed pracą) jak i faktu, że nie robiłem znowu nóg bardzo dawno %) Dzisiaj z rana 45 min aero, jutro w planach siłowy i piątek podobnie.
Na szybko, bo czasu mało, wrzucę tylko fotki szamy z wczoraj, dzisiaj nie zrobiłem, ale póki co mało węgli, podładuję je trochę po powrocie do domu. Na razie na oko, ale staram się wrócić do trzymania lepiej miski




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ale smaka narobiłeś na taką pizzę domową a ja wczoraj dzień HC zmarnowałem na gotowca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2580 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78306
Kuba, ale fajna forma się szykuje patrząc na fotki sprzed ok miesiąca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
chciałbym teraz taką formę mieć chociaż jak wtedy :(
po prawie 3 tyg leków na oskrzela i (mam nadzieję) wyleczeniu sie juz - kończę za 3 dni ostatki leków

Od tamtej fotki to mialem 2,5 tyg przerwy od silowni , a reszta na lekach więc niezbyt idealnie, znowu trzeba nadrabiac - by chociaż wrocic do przyzwoitego poziomu, z którego moze cos potem jeszcze wykręcę... ale sie na nic nie nastawiam, bo zaraz znowu cos sie odj**ie jak znam zycie i w takim przerywanym trybie to nic z tego nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
ale sie na nic nie nastawiam, bo zaraz znowu cos sie odj**ie jak znam zycie i w takim przerywanym trybie to nic z tego nie będzie

oj już nie kracz, może limit został już wykorzystany do końca pozytywne myślenie itp. bla bla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Nie kraczę, tylko robię swoje, zero spinania się jak zwykle - a po prostu systematyka, w moim przypadku nic więcej nie jest potrzebne. Jak nie będzie nieplanowanych przerw, to myślę że na jakieś wakacje (a te zapewne dopiero we wrześniu) będę zadowolony z wyglądu na 100%

Na ten moment to wygląda tak:
- z ręką na sercu nie wiem czy zrobiłem z 5 solidnych treningów nóg w tym roku, na pewno poleciały obwodowo bo od chodzenia w pracy nie ma szans by się utrzymywały, ale zarysów nie straciły, bo przyczepy są gdzie były, jak wszystko będzie szło po mojej myśli, to mam w planach zrobić jesień / zima prawdziwy okres masowy i je wtedy rozbuduję


- no i po wczorajszym treningu




A teraz szybkie info i czas trochę odpocząć w niedzielę, ale przed tym pokręcić z 40 min cardio

Truskawki u mnie rządzą w tym okresie, jeszcze tylko brakuje bym je do mięsa dorzucał )







Wczorajszy potreningowy po lekkim treningu pompującym wieczorową porą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium