SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Pięknie lecisz, brawo.
Najlepsze jest to "wypilem chyba wszystkie możliwe alkohole "..... "myślałem że się strulem ale w sumie nie było czym".... No kierwa wcale, hahaha

Powodzonka i udanego wypoczynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
gratulacje kolejnych rekordów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
opalinho
Pięknie lecisz, brawo.
Najlepsze jest to "wypilem chyba wszystkie możliwe alkohole "..... "myślałem że się strulem ale w sumie nie było czym".... No kierwa wcale, hahaha

Powodzonka i udanego wypoczynku


Grzesiu Mam nadzieję, że uda nam się w lato spiknąć na jakiś chociaż 1 dniowy meeting to Ci pokażę, o co mi chodzi
Tak na poważnie, to ta ślizgawka mnie tak załatwiła. Dzisiaj Franek poprosil o jej ponowne rozłożenie, to serio miałem już taką blokadę w głowie, że po 3 'pół ślizgach' sobie odpuściłem, nie chciałem przechodzić jutro tego bólu mięśni brzucha, które mi towarzyszyły przez prawie 3 dni


DZIEŃ 30

Przejdźmy do konkretów
4 dniowy urlop dobrze mi zrobił, dzisiaj już u siebie na miejscu, ale poprzednie 3 dni spędziłem w Mosinie u znajomego z forum, którego bardzo wiele zawdzięczam i znamy się już blisko z 15 lat, sporo osób z Was na pewno kojarzy Bulla, kto nie - to obecnie szef naszej redakcji SFD i jedna z ważniejszych osób z Spółce SFD S.A.

Wypad bardzo udany, nie dość że towarzyszko-rozrywkowy, do tego z przepysznym jedzeniem : zarówno u niego w Hotelu (Morena), który wraz z końcem roku przestaje istnieć, został sprzedany i zostanie zmieniony w zupełnie inny biznes, dużo dobrych wspomnień mam z tego miejsca i spotkań tam organizowanych przez lata , różnych zjazdów SFD , od moich początków po dziś dzień, dlatego tym bardziej chciałem tam jeszcze raz zajrzeć ...możliwe, że jeszcze nie była to ostatnia wizyta, bo do końca roku mamy sporo czasu

Prócz super restauracji w hotelu i nocowania, Bull w czasie pandemii przeorganizował swoją starą siłownię (kiedyś hotel miał siłkę i to całkiem solidną, od paru lat jednak nic tam już nie było). Kupił sporo sprzętu i jak sam mówi, nie wróci już na sieciówki. Szczerze? Mając taki sprzęt też bym chyba nie wracał
Szczególnie ta żółta maszyna - kombajn , rewelacja! Zrobiłem 2 treningi, w tym nogi (tego bym się nie spodziewał) i push. Tak więc mimo sporej ilości jedzenia jak niżej + wiadomo % % i jeszcze raz % (niedługo zmienię tytuł na blog alkoholika... ) koniec końcu ruszałem się również dużo.



Do tego mieliśmy rowery


Niestety wykorzystane tylko raz 1 dnia, drugiego nie było kiedy, bo zwiedzaliśmy przez pół dnia ZOO w Poznaniu (bardzo fajne), a ostatniego dnia jadąc na Maltę i m.in termy, gdy miałem w planach właśnie sporo pojeździć, okazało się, że kluczyk do bagażnika rowerowego zostawiłem w hotelu. Tak więc zaliczyliśmy dość solidny spacer.

Poza tym byliśmy również pierwszy raz na Starym Rynku w Poznaniu:



Niedaleko niego wpadliśmy na restaurację gruzińską (CHINKALNIA), która okazała się strzałem w 10-tkę. Tak pysznego, mięsnego jedzonka już dawno nie jadłem. Jednym słowem: MEGA i polecam sprawdzić! Ja im wystawiam praktycznie 10/10, bo rzadko kiedy mnie coś tak potrafi zauroczyć, jedynie Pastrami u Marka w Łodzi stawiam wyżej ale jego nic nie przegoni raczej nigdy.




Chinkali z serem, Sałatka gruzińska z ogromną ilością mięsa, pieczonych ziemniaków, cebulką i warzywami oraz ostre Czaszuszuli, to dania które wybraliśmy - wszystkie świetne, ale wygrała dla mnie sałatka, zresztą spójrzcie na foty:




Tak poza tym trochę jeszcze z jedzenia (większość to jedzenie z Moreny - jak już pisałem, restauracja na medal)




Wracając do mnie to pomiary zrobiłem dzisiaj rano , nie przesyłałem raportu do Przemka, bo nie było sensu.
Ten tydzień będzie już dużo lepszy i mam nadzieje,ze do kolejnego raportu (sroda) coś się poprawi. Mimo wszystko tragedii nie ma, praktycznie bez zmian, waga identyczna jak 9 dni temu

Zostało mi niecałe 8 tyg, byłbym spokojny o rezultat końcowy, ale okres letni mi nie ułatwia sprawy. Już mam zaplanowany kolejny krótki wypad na Słowację za 2 tyg (4 dni), w miedzyczasie odwiedza nas znajomy z UK , kilka innych spotkań się szykuje, tak więc lekko nie będzie. Trzeba będzie mocno zap*****lać,by te rozrywkowe dni zrekompensować

Wrzucam dla formalności tabelę pomiarów i dzisiejszy trening PULL (lekko zmodyfikowany, bo pierwszy na innej siłowni niż Kuźnia)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Zjedz następnym razem Chaczapuri, to dopiero oszalejesz . Dla mnie najlepsze Adżarskie!
Chinkali spoko, ale drugi raz nigdy się nie skusiłem.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
BzykuDG
Zjedz następnym razem Chaczapuri, to dopiero oszalejesz . Dla mnie najlepsze Adżarskie!
Chinkali spoko, ale drugi raz nigdy się nie skusiłem.


Chciałem coś nowego, bo akurat Czaczapuri to jadłem raz w Łodzi, zupełnie przypadkowo.
Tym razem to Renia wybierała posiłki bo ja musiałem biec do auta dopłacić za parking, miala byc godzinka na szybką kawkę, a w końcu siedziliśmy blisko 4h na Rynku i okolicach, w tym sporo czasu w tej knajpie Ta sałatka wygrała, dla mnie tak mogłaby wyglądać każda sałatka i zostałbym wege
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
To Ci powiem, że jeszcze nigdy w życiu w knajpie nie zamówiłem sałatki ani zupy (pomijam ramen, o ile to można nazwać zupą) i to się nie zmieni
My w ten weekend atakujemy meksykańską

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
Bzyku to „sałatka” miała na oko 220-230g mięsa i dodatki
Mega pyszne ziemniaczki pieczone, cebuli i te dodatki
Wiec ta sałatka , to tak raczej z nazwy ;)
Sprawdź i nie pożałujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
DZIEŃ 33

Weekend, jak i cały ostatni tydzień mocno rozrywkowy. Ten początek lata jest straszny
Chociaż z drugiej strony, dawno się tak dobrze nie bawiłem jak w ostatnich dniach, mega spędzony czas z bliskimi osobami jest dla mnie dużo ważniejszy niż efekty siłownianego treningu, czego niektórzy nie są w stanie zrozumieć, ale na szczęście to nie mój problem.
Na siłkę zawsze można wrócić, a niektórych straconych okazji do fajnych spotkań - można nie odżałować, ilu to mam znajomych, którzy mega żałują straconych lat, albo w niektórych kwestiach obudzili się za późno...no ale, nie o tym jest ten blog oraz też żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał, bo ja nie wnikam w życie innych. Każdy robi to co lubi i jak lubi - proste
Dla równowagi mam nadzieję, że przede mną tydzień , a nawet półtora solidnego reżimu i trochę nadrobię ten 'recomp'

Dzisiaj wleciał z rana trening PUSH 2



Micha liczona w końcu według makro (wstyd napisać kiedy było tak ostatni raz )


Dla równowagi, to jeszcze ostatni posiłek z wczoraj


Gdzieś tam zrobione jedno foto w niedzielę, na pewno wody więcej trzymam bo po pierwsze wiadomo %%, po drugie mega mocno się przyjarałem na słońcu



pisałem o 1,5 tyg ogarnięcia, bo już 9 lipca kontynuując świetne póki co wakacje, jedziemy na spontanie większą ekipą w takie urocze , fajne słowackie rejony


Wyjazd 4 dniowy, więc za dużo nie stracę, a poza tym powinno być mocno aktywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Wracasz z tej Słowacji 12 w niedzielę? My planujemy ten zamek w Ogrodzieńcu, moze udało by się trafić? Jak nie tam to pod wieczór u Nas gdzieś w Opolskiem?!

Co do spotkań itd pełna zgoda. Też ten okres jakiś obfitujący w okazje do pod jedzenia ale nie przejmuje się tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ten widok jak z filmu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium