SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1890010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Tomasz - ja tu nie widzę żadnej burzy :)
Czysta wymiana swoich poglądów. Fajnie, ze coś się dzieje, ile można pisać o jedzeniu

Ja nie jestem alfą i omegą, ale wiedzę jakąś mam. Nie biorę się za nic, czego wcześniej trochę nie poznam. Tak samo było z 1 cyklem, jeżeli potrzebujesz rady to pisz śmiało, a Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania i wątpliwości. To samo pewnie zrobi większość doświadczonych Panów z tego tematu i forum, jak Przemo, Marian, Grzesiu itd

Tez dopytywałem i dopytuje mądrzejszych od siebie, jak czegoś nie jestem pewny i zawsze otrzymywałem pomoc. To działa w dwie strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Dokładnie, każdy ma swój sposób na życie i dopuki nie zagraża to innym to taki sposób trzeba uszanować. Można się z czymś nie zgadzać, mieć inne zdanie, ale jesteśmy ludźmi i każdy ma prawo do tego by nie narzucać mu swoich poglądów
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346001
Spokojnie ,czy ja kogoś osądziłem ,skrytykowałem , czy napisałem że środki są be itd ,nie ,napisałem tylko o sobie ,nic nie narzucałem ,nie osądzałem,
nie wiem dlaczego napisałem ten post ,może chciałem się pochwalić że w latach które nie znacie a w nich nie było ,komputerów ,telefonów ( a stacjonarne były ,może 10% społeczeństwa je miało ),wiedzy fachowej ,siłownie w małych miejscowościach były raczej tylko piwniczne ,ja uchroniłem się od brania metki ,jakiegoś czeskiego środka dla zwierząt po których chłopaki rośli w oczach i inne " wynalazki " i w dniu dzisiejszym są wrakami lub mają święto w listopadzie .
Świat nie istnieje tylko od waszych narodzin ,zapewniam was że był już wcześniej i mogę się do tego odnosić

Kuba zazdroszczę Tobie że niczego w życiu co zrobiłeś nie żałujesz i to piszę poważnie .Żałuję mocno wielu rzeczy ,i wielu się wstydzę ,lecz te złe rzeczy pokazały mi czego mam nie robić ,

opalinho -- Tobie przyszło mi nie


StrongSFD ,nie napisałem że nigdy nie spróbuję ,napisałem że nigdy nie przyszło mi to do głowy ,może kiedyś przyjdzie

Panowie szanuję Was i to co robicie ,w innym wypadku mnie by tu nie było

Lapy nie ma pozdrawiam





Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2021-03-20 12:54:04
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Z Czech to tylko npp pamiętam, super anabolon się nazywało w końskiej dawce 25mg/ml. J powiem Wam, że 200 tygodniowo tk była większa petarda niż terazniejsze 400-500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5125 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78413
Jawor! No co Ty!! Nic się nie dzieje, poprostu dyskusja jest i tyle, przecież nikt Tobie nic nie zarzucił!
I tylko głowę pochylić że masz taką psychikę silną i możesz się pochwalić tyłu latami treningu!
Pewnie też na żywo byłoby w moim przypadku do Ciebie per Pan, z racji jakiejś tam małej różnicy wielu, ale wybacz że przez "Ty", ale takie myślę zasady na forum.
Jawor z mojej (i nie tylko pewnie mojej) strony jest wszystko spoko


Jeśli to Twoja łapa to czapki z głów


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2021-03-20 13:34:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Jawor - ja tylko napisałem swoje ogólne przemyślenia, z mojej strony pełny luz Łapa kozacka, w tym wieku chciałbym w ogóle być dalej aktywny, a jak przy okazji wyglądałbym jak osoba trenująca dalej jakikolwiek sport, to byłoby super. Jednak nie wybiegam tak daleko w przyszłość

Wczoraj u mnie aktywna soboba. Napisaliście mi o tych krokach i teraz codziennie je sobie sprawdzam
Sobota zakończyła się wynikiem ponad 20 000 , od rana byłem na solidnych zakupach w ulubionych sklepach, przede wszystkim warzywniaku i mięsnym


Przed wyjściem zjadłem śniadanie, bez większego pomysłu, byle w makro się wbiło i było na szybko


Następnie spieszyłem się, aby przed pracą zrobić około 30 min cardio na Kuźni, no i się udało. Intensywne tempo


W pracy ruch bardzo solidny, mam nadzieje,ze od poniedziałku nie spadnie strasznie mocno. My działamy bez zmian, Kuźnia działa bez zmian. Mam nadzieję, że na obostrzeniach, z braku laku, będą codziennie odwiedzać siłownię, więc i do nas zajrzą przy okazji lub na odwrót
Do pracy indyk pieczony i suróweczki



Po powrocie do domu Renia zrobiła przepyszne placki ziemniaczane, no i tutaj poleciałem Tak naprawdę ile by ich nie było, tyle bym zjadł. W weekendy, jak już nie raz pisałem pewnie, ciężko będzie mi idealnie trzymać założenia...jednak postaram się nie przeginać. Do tego na wieczór jedno piwko i skosztowanie tego specyfiku, co dostałem od Mariusza 2 dni temu - jakieś ziołowe, niemieckie trunki ....ale nie powiem smaczne


Przekroczone zapotrzebowanie pewnie o trochę więcej, niż to co wbite w fitatu, ale wysoka aktywność w ciągu dnia to trochę zrekompensowała;)


Dzisiejsze pomiary poniżej i pierwszy raport do Przemka wysłany


Udanej niedzieli wszystkim!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Niedziela - w domowym zaciszu, z krótkim spacerkiem. Pogoda nie zachęca, na dodatek Franuś już od prawie miesiąca ma kaszel, który mu nie przechodzi, więc nie szaleliśmy. Jednak dzień dość aktywny mimo, że głównie w domu (zegarek pokazuje 16k kroków)

W niedzielę najtrudniej będzie mi z pilnowaniem idealnie makro, ale dzisiaj nie ma tragedii. Troszkę rozjazd ww/t w posiłkach, ale bilans dnia jest ok. Na start jajka na miękko:



Potem kawka, spacerek i szybki posiłek mięsko pieczone z indyka + plasterek sera żółtego + surówka


Następnie trzymam się swojego nowego planu i raz w tygodniu chce zrobić coś smacznego do jedzenia. Tydzień temu był to gulasz wieprzowy z łopatki, tym razem wzięła mnie ochota na bitki wołowe...no i wyszły, OJ WYSZŁY <3 prawie 2kg wołowiny (górna zrazowa)



Obiadek wyszedł z tego 1 klasa (znowu na zdjęciu bez surówki, ale wpadają warzywka )


Potem zabawa z Nintendo Labo - zrobiliśmy wspólnie wędkę, extra sprawa zarówno montaż , jak i potem sama gra. Jest tego więcej, tylko czasu brakuje, ale powoli skompletujemy na pewno całość


Na ostatni posiłek wleci koktajl z twarogu + trochę mleka i wody + nutlove, normalnie dorzuciłbym jeszcze trochę whey'a ale dzisiaj wpadło sporo białka na obiad z wołowiny, gdzie nie mogłem skończyć na jednej porcji więc już tam białka było wystarczająco prawie za 2 posiłki :)



Jutro w planach DT , wolne od pracy wyjątkowo bo urlop, ale kilka innych spraw do ogarnięcia od samego rana - do późnego wieczoru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607850
I znowu ziemniaki z koperkiem muszę w końcu takie zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jak za dużo zdjęć nawrzucasz tego rozpraszającego jedzenia to nie można się skupić na czytaniu wpisów

Viki
I znowu ziemniaki z koperkiem muszę w końcu takie zrobić

jak coś to podeślę przepis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607850
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium