SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887267
Przy Brukowej masz fitfabric - pierwsze wejście za darmo.
Masz też na Gdańskiej obok sklepu kuźnię - pierwsze wejście za free.
W samym centrum obok stacji przesiadkowej masz McFit'a - 2 pierwsze wejścia za free i siłka 24/7
Na kilińskiego masz Fit Fabric 2.0 ze sprzętem hammer strength
W sumie te bym Ci polecał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
nic dodać , nic ująć - Łukasz mnie uprzedził
Z tym ,że wejście free na FitFabric, jak wykorzystasz w jednym miejscu ,to już nie wejdziesz do ich drugiej siłowni (a mają już ponad 10 w Łodzi i okolicach) za darmo
Dlatego jak planujesz dwa treningi to zapraszam do Kuźni i przy okazji naszego sklepu SFD - miło będzie poznać, akurat siedzę najbliższy piątek i sobotę sam w sklepie całe dnie (10-19 i 10-16) , siłka jest kozacka , ma też sporo nowego sprzętu od niedawna w tym hammery, a drugie wejście to któryś FitFabric na przykład ten niedaleko Brukowej na Teofilowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Na siłowni ostatni raz byłem w czwartek, dzisiaj trening -> późno wieczorem bo cały dzień w pracy.
Nie muszę pisać, ze taka przerwa działa mega motywująco, nie mogę się doczekać przerzucania żelastwa, ostatnio trochę zmieniałem treningi i tym samym dzisiaj pewnie też poleci spontan jakiś: głównie plecy, mam nadzieje,ze po piątkowej wizycie u fizjo prawy bic da radę, bo była mocna praca przy jego przyczepach i czuję przy napinaniu dyskomfort...ale do wieczora sporo czasu ;) Ciągnęło wczoraj na trening, ale dobrze, że w końcu nie poszedłem - muszę pamiętać o regeneracji, a szczególnie po wizytach u fizjo. On też mi to mówi, ale czasem wiecie jak to jest, trening wygrywa

Sobota - wleciało 60 min aero w domu, jakoś tak odpaliłem dawno nieużywaną ps4 i nie wiem kiedy mi ten czas zleciał ,zakładałem sobie 40min ;)

Może i dobrze ,ze wleciało więcej bo niedziela to dzień OFF, trochę spacerowania, a poza tym sporo jedzenia.

Nie spinam się obecnie z niczym, na pewno nie mam zamiaru ciąć jak w lato, obecne 81-82.5 cm w pasie to nie tragedia, a jak waga dodatkowo idzie lekko w górę to pozostaje się cieszyć. Dzisiaj rano 84,1kg. Dorzucam od dzisiaj trochę więcej ww ale i tak jem na oko ;) i po prostu kontroluję pas, w ciągu dnia z wczoraj:



Dzisiejszym daniem głównym pieczona łopatka wieprzowa - wyszła rewelacyjna, na test 1.5kg miesa, juz wiem ,ze to starczy tylko do jutra :P więc nastepnym razem trzeba wziąć 2x tyle :) prostota w wykonaniu, troche czas przygotowania długi (lezalo przez noc w lodówce+2h pieczenia) ale warto było








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
a z widzewa byście pojechali na kilińskiego czy do andrespola ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
obecnie przejazd do Andrespola jest w remoncie (chociaż objazd blisko i przyjemnie) w tygodniu wybrałbym raczej Kilińskiego bo w godzinach szczytu można postać do andrespola dłużej, w weekend to pewnie bez różnicy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
zakładam że 2.11 to nie będzie jakoś specjalnie korków, ale pytałem o siłownię bardziej a nie przejazd, chociaż faktycznie mało precyzyjne było
pod kątem dostępu do klamotów, nietypowych maszyn która lepsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
no trochę nieprecyzyjnie
ja trenuje w Andrespolu czesto, ale na FF 2.0 wjechały już jakiś czas temu Hammery, podesty itd. więc jest tam sporo więcej sprzętu szczególnie w tej nowszej części, czyli na dole , wybrałbym 2.0 jak chcesz sobie posprawdzać nietypowe maszyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
81 w pasie przy Twoim wzroście to świetny wynik... zresztą mamy wersję obrazkową pomiaru, a ona broni się sama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Banan
nic dodać , nic ująć - Łukasz mnie uprzedził
Z tym ,że wejście free na FitFabric, jak wykorzystasz w jednym miejscu ,to już nie wejdziesz do ich drugiej siłowni (a mają już ponad 10 w Łodzi i okolicach) za darmo
Dlatego jak planujesz dwa treningi to zapraszam do Kuźni i przy okazji naszego sklepu SFD - miło będzie poznać, akurat siedzę najbliższy piątek i sobotę sam w sklepie całe dnie (10-19 i 10-16) , siłka jest kozacka , ma też sporo nowego sprzętu od niedawna w tym hammery, a drugie wejście to któryś FitFabric na przykład ten niedaleko Brukowej na Teofilowie


Łukasz, Kuba, dzięki Szkolenie mam w piątek 10-18 i w sobotę 9-16 więc trening planuję piątek wieczór i w sobotę rano jeśli się uda (w sobotę na 100% jak najbliżej miejsca szkolenia). Jak zdążę, to wpadnę też do sklepu Zobaczę na mapę, jak to wszystko mogę ogarnąć czasowo
1

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
dario - a co to za szkolenie ciekawe w Łodzi, coś z branży?

Czawaj - no niby tak, chociaż <80 cm byłoby jeszcze lepsze :) ale na obecny styl jedzenia, iapetyt jakiego z reguły nie mam na to co być powinno to nie będę narzekał; tym bardziej, że i trening ostatnio dużo lżejsze, do tego max 3x w tygodniu + 1x w tygodniu siatkówka, a reszta to albo total off, albo z raz na jakiś czas aeroby w domu.

Tak więc ostatnie dni to znowu bardzo lekki trening nóg (trochę maszyn, suwnic) + do tego pompka na barki.
Wczoraj znowu siatka, fizjo działał już dwa razy nad kolanami (jutro kolejna wizyta) i wczoraj jakby było lepiej. Znowu podczas skakania odczuwalny dyskomfort ale lżej niż ostatnio , no i dzisiaj też czuję się całkiem nieźle, a tydzień temu to ledwo po schodach chodziłem dzień po siatce. Tak więc działamy dalej, ja póki co mam za sobą dopiero 3 gry w siatkę po 2 letniej przerwie.

Wyskok jakoś się trzyma, a siła uderzenia dzięki wrzuceniu paru kg mięśni na siebie w ostatnich latach - na pewno większa :)





Gramy sobie oczywiście czysto amatorsko, drużyny często mieszane, ale zawsze jest sporo frajdy.
Dodatkowo wczoraj znajomy mnie pytał , gdzie jeszcze gram jak powiedziałem po jakiej przerwie wracam to nie chciał uwierzyć, więc nie ma tragedii....tylko kolana ograniczają by było lepiej.

Docelowo mam nadzieje,ze w przyszłym sezonie uda mi się pograć więcej w siatkówkę plażową, a jakby forma szła do góry i kolana były w lepszym stanie to pomyślę o startach w jakichś turniejach może

Poza tym ,micha jak to micha - znowu ostatnio gorzej
Śniadania głównie jajecznica na przepysznym smalcu z dzika;)



W dni bez siłowni większość posiłków dalej to B+T, do czasu kiedy przychodzi wieczór i wleci zawsze coś słodkiego lub inna przekąska
Wczoraj w ciągu dnia przykładowo pieczone udka kurczaka


W dt był zamiar pilnowania bardziej B+ww , mniej fatu ale różnie to bywa.
Na pewno mogłoby być dużo lepiej ale mam ważniejsze sprawy na głowie w tym momencie :)

Dzisiaj w planach wieczorną porą - klatka i może coś na łapy, bo jutro znowu fizjo działać będzie nad przyczepami bicepsa (ostatni raz mam nadzieje) i kolanach, więc możliwa przerwa z treningami do poniedziałku.
OBy klatka poszła tak samo kozacko jak tydzień temu , zestaw na trening (bombshell, shot aakg i pump shock już przygotowane )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium