SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
świetny start dnia;]

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Widac ze tera motywacja jest;) za tydzień mysle ze sie widzimy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
niestety jeszcze nic pewnego , u mnie teraz w weekendy najwięcej się dzieje i czasu mam wtedy najmniej, ale zobaczymy - w przyszłym tygodniu się okaże

Dzisiaj dzień LC, bez treningu. Rano jak już pisalem 45min aerobów na czczo.
Od kilku godzin ból głowy nie chce puścić , lyknalem wlasnie cos przeciwbólowego. Cały dzień straszna duchota, nie było czym oddychać , już wolę jak pada i jest dużo chłodniej albo grzeje ale nie jest tak duszno

Micha dzisiaj już dość uboga, obcinka węgli do 80g i fatu do 50g w ten dzień , pierwsza próba wypadła dobrze.
Wjechała m.in dwa razy 'pomidorowa' ,w której wciągnąłem bez problemu 0,5kg kury w kilka minut - mega sprawa

Całość:


Śniadanie:


2 i 3 posiłek


Niedawno kura+ryż i warzywa, a na noc gotowane jajka. Na szczęście jest już sporo chłodniej i nawet jakiś wiaterek wieje to może nie zdechnę w nocy



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-08-07 08:09:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
widzę, że passata się przyjęła .

Upały są cholernie męczące, nie miał być nic przeciwko, aby się już ochłodziło na stałe, tak do 24 stopni...

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzuciłeś już t5? Jak wrażenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Banan, dobrze, że z tym żołądkiem 1dniowa historia, u mnie się jeszcze lekko ciągnie
Ogólnie idziemy łeb w łeb z boleściami, głowa też mnie ostatnio bolała, a nigdy(!) nie miałem z tym problemu. Pogoda robi swoje, dziś nie spałem bo chyba halny. Nie dogodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Tytanov
widzę, że passata się przyjęła .

Upały są cholernie męczące, nie miał być nic przeciwko, aby się już ochłodziło na stałe, tak do 24 stopni...


Passata fajna sprawa, za to zrezygnuję z dodawania pomidorów w puszcze, bo przyjamniej te z biedronki mają sporo cukru i w taki dzień LC gdy mam na cały dzień 80g ww to trochę mi wczoraj pomieszało. Będzie leciała sama passata, akurat butla 700ml starczy na 3 solidne porcje zupki. Mi przede wszystkim chodzi o łatwość przygotowania takiego dania, szybkość zjedzenia + świetny smak Jak znalazł by wszamać 600-750g kuraka w innej niż zazwyczaj formie

emenems
Wrzuciłeś już t5? Jak wrażenia?


Tak wrzuciłem , 4 dni za mną . 1 kaps 30min przed treningiem.
Mega jestem zadowolony, świetne pobudzenie, znacznie większa potliwość co widzę w sumie już po 10min rozgrzewki, ale potem jest super na treningu + energia dalej na interwałach/aero. Jak na tak krótki okres stosowania super wrażenia.
Nie zamierzam zwiększać do 2 kaps na porcję ,chyba ze z czasem receptory się przyzwyczają mocno, jeden dzień w tygodniu będę robił OFF jak już pisałem, wtedy kiedy nie będę miał żadnej aktywności fizycznej.


Czawaj
Banan, dobrze, że z tym żołądkiem 1dniowa historia, u mnie się jeszcze lekko ciągnie
Ogólnie idziemy łeb w łeb z boleściami, głowa też mnie ostatnio bolała, a nigdy(!) nie miałem z tym problemu. Pogoda robi swoje, dziś nie spałem bo chyba halny. Nie dogodzi


Hehe, no to jeszcze oby z formą iść łeb w łeb a będę happy, bo do Twojego brzucha to mi jeszcze sporo brakuje


Dzisiaj na szybko, bo trzeba niedługo wyjść i jechać do chrzestnej zaprosić na ślub ,tam pewnie czeka mnie jakaś rodzinna kolacja więc plan jest taki , że zjadłem solidnego omleta , potem był trening (ojjj dało dziś popalić ) , po treningu wjechało 50g ryżu+140g banana +60g borówke+50g izolatu AN, a teraz robię post do spotkania (dzisiaj dzień HC więc o tyle dobrze)


Trening - nogi, ten zestaw z trzech różnych daje chyba najmocniej w kość


Te ilości powtórzeń , serie łączone jednonóż +max obunóż w 3 i 4 ćwiczeniach to jest MASAKRA
MCNPN robiony po raz trzeci chyba i w każdej serii zwiększyłem ciężar , było już sporo lepiej niż ostatnio, więc przewiduję dalszy progress w tym ćwiczeniu. Druga superseria to kwintesencja POMPY

Po treningu od razu na 35min aerobów - lekko nie było ,szczegolnie pierwsze 10-15min miałem ochotę zejść potem już z górki ,bo przestałem po prostu czuć uda %)



No i zdjęcie po treningu - mimo ,ze wczoraj LC ,a dziś tylko 1 posiłek to góra jakoś fajnie nabita , mimo treningu nóg pewnie niewiele widać ale uwierzcie na słowo , bedzie lepsze światło zrobie na pewno zdjęcia w koncu , kiedyś...



Patyki godzine po powrocie do domu ,nie jest źle , na pewno gdy odpoczną wygląd się jeszcze poprawi




Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-08-07 08:12:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Chyba Banan oszalałeś, żeby dawać 2 kapsy T5 za jednym razem

Nogi kozackie!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no nie ma opcji na 2 tabs T5:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
no to chyba u Was nie znacie możliwości mojego organizmu to nie miejsce do pisania o różnych mixach jakie się w życiu stosowało, owszem nie było to eca ale o stymulantach to akurat mógłbym małą książeczkę stworzyć

Jednak nic nie zamierzam zwiększać póki czuję się bardzo dobrze i 1 dzień OFF w tygodniu będzie dobrą opcją na to aby działał jak należy do końca opakowania

Nogi wyjątkowo dobrze wyszły , nawet na dużej pompie na treningu było super , ale jak zwykle nie strzeliłem zdjęcia na siłce , nie mogę sie odnalezc z robieniem fotek w tej nowej siłowni. Jutro jak pójdziemy wcześniej to może uda się coś strzelić w lepszym świetle




Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-08-06 15:28:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium