SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Tego super shock jak oceniasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
MARIAN 17
Tego super shock jak oceniasz?


Jak dla mnie kozak porcja ma mega dużo substancji aktywnych, a cena też nie odstrasza Pompuje świetnie, pobudza fajnie , ogólnie podoba mi się bardzo ten produkt ale trafiłem przez przypadek na iron wings z iron horse ostatnio przeglądając sklep i na tyle mnie zaintrygował ten skład,ze sobie zamówiłem.
Naprawdę wygląda to bardzo ciekawe, bez stymulantów typu kofeina - ale to akurat dla mnie idealnie
https://sklep.sfd.pl/Iron_Horse_Iron_Wings-opis37710.html#wartosci

Paczka już mi przyszła, więc pewnie pojutrze wrzucę przed domowym treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
prz1993
Zrobiłem dzisiaj wersja bieda max, czyli w jajku i mące, i to już było spoko Jutro poleci z płatkami


moze i bieda, ale na pewno bardziej fit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Właśnie skład przykul moja uwagę bo tez to mam w skelpie. A ja na ogół nie korzystam z gotowych tylko mam osobno kofeinę cytruline aakg. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Daj Kuba znac jak ten z ihs to moze sobie tez zamowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Jedno się tu nie zmienia. zawsze smacznie

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
MARIAN 17
Właśnie skład przykul moja uwagę bo tez to mam w skelpie. A ja na ogół nie korzystam z gotowych tylko mam osobno kofeinę cytruline aakg. ;)


Też często tak korzystałem, ale jednak obecnie mi dużo wygodniej sypnąć jedną miarkę zamiast bawić się w kilka puszek monopreparatów, juz wystarczy że prozdrowotnych to mam całą torbę od laptopa + pill boxa i w kuchni kilka puszek

rutkow
Daj Kuba znac jak ten z ihs to moze sobie tez zamowie


Dzisiaj kusi spróbować, ale jak coś będę robił to tylko cardio + trochę mobility, więc to chyba nie ma sensu, jutro prawdopodobnie zrobię siłowy w domu to bardziej obiektywnie ocenię. Chociaż oni sugerują , że ten skład jest bardzo dobry do różnych treningów wytrzymałościowych na świeżym powietrzu:





Z wczorajszych zakupów, jeszcze probiotyk i do omletów wiśnia w żelu, której nie miałem od bardzoooo dawna. Już zapomniałem jak smaczna była, a na dodatek od jakiegoś czasu jest to również wersja z erytrytolem (wcześniej nie była) i już w ogóle jest kosmos. Od razu wleciał wczoraj omlet i dzisiaj do pracy powtórka (z nutlove, masłem orzechowym ,wiśnią w żelu i sosem choco-nut) - mix idealny







Oprócz tego dzisiaj m.in.

Śniadaniowe kanapki na domowym chlebku


Nuggetsy


Kasza gryczana, pierś z indyka z pieczarkami


No i przerzucam się na treningi z Chodakowską


Tak na poważnie, to ten step ma mi posłużyć jako ławeczka i powinno się to sprawdzić, skoro dużo wyższy Marian 87 daje sobie tak radę w domu


No i skoro już tak się rozpisałem, to jedna z dzisiejszych nowości w SFD Łódź, to nowa wersja masła orzechowego z nasionami chia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Tak poza tym, to wjeżdżają mi takie domsy na nogi i tyłek , że aż jestem w szoku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Nie można tu wchodzić jak ktoś jest na redukcji

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium