SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No to masz winter jak ja. I te same powody i ten sam lek na to.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
O jak fajnie, że taki ruch w blogu się zrobił
Panowie, każdy z Was ma rację - na swój sposób i tego się trzymajmy. Ja tam nikomu do talerza nie zaglądam i nie komentuje też sposobów żywienia, bo samemu mi daleko do ideału. Szczególnie z tym ,czego nie pokazuję na fotkach, a wpada do brzucha

No ale trzymajmy się tego co na zdjęciach

Dzisiaj z rana zrobiłem sobie krótkie interwały na rowerku stacjonarnym, mam nadzieję, że będą systematycznie rozszerzane. Dzisiaj 10 min rozgrzewki + 5 interwałów 15 sek mocno + 45 sek light + 5 min wyciszenia. Odpaliłem też zegareczek Polar M430, który kupiłem Reni (bo nie używa) ale póki co nie mogę go połączyć z telefonem i muszę się tym trochę pobawić.
Zamierzam niedługo włączyć trochę truchtania na świeżym powietrzu, to zegarek będzie pomocny.
Poza tym w pracy siadł ruch od 2 dni , więc skróciłem godziny przebywania tutaj, do 16:00.

AAAA i zamówiłem sobie hantle, więc od przyszłego tygodnia będzie domowa pompa

Fasolka po bretońsku


Domowy chlebek Reni, na zakwasie, bez drożdży - rewelacja, ostatnio wpada na bieżąco, jakikolwiek kupny nie ma podjazdu do tego cuda.


Leciutkie śniadanie dzisiaj, oczywiście na w/w chlebku + 40g izolatu


DO pracy 2x ryż ( hehe) + kotleciki z mielonej piersi indyka + trochę warzyw



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
to na które hantle padł wybór?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020282
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679717
Chlebek pierwsza klasa. Nie ma nic lepszego od swojskiego pieczonego w domu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
No dokladnie domowy chlebek najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Takie wziąłem https://allegro.pl/oferta/hantle-zeliwne-2x20kg-sapphire-obciazenia-gryfy-8023104777?utm_source=notification&utm_medium=paymentPaidBuyer&utm_campaign=payments-notifications:paymentPaidBuyer

Trenowałem podobnymi nie raz i na pewno będą ok. Myślałem o tych regulowanych, gdzie nie trzeba odkręcać obciążenia, ale 500 zł za sztukę to lekka przeginka.

Mają dojść około wt/środy, to już z tym sobie pomacham wystarczająco

Co do chlebka to naprawdę jest mega, trochę trwa przygotowanie tego całego zaczynu, potem trzeba o nim pamiętać itd. dla mnie to póki co czarna magia, ale Renia już kiedyś robiła taki chleb, a w obecnej sytuacji jeszcze lepiej smakuje Tylko o dobrą mąkę teraz trudno, bo oczywiście lud wykupił zapasy na pół roku w przód w niektórych młynach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
stare dobre poczciwe żelastwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679717
Ja też sobie dokupiłem takie dłuższe gryfy do sztangielek żeby się na nich mieściło koło 60 kg i można szaleć nawet w domu
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234307
pompa to bedzie po tej fasolce
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium