SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1877406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
BzykuDG
No frekwencję tej ustawki będzie bardzo ciężko pobić!

Kołuj Wrocław i podejmiemy wyzwanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Banan,a bylo niedawno opisane ze nowa osoba ma byc w teamie,juz zdradzone kto to bedzie czy to jeszcze tajemnic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11372 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
BzykuDG
No frekwencję tej ustawki będzie bardzo ciężko pobić!


Frekwencja to jedno, ilościowo raczej nie problem pobić ;) tym bardziej,ze chetnych co trening więcej ale też 'jakość' tutaj robiła wrażenie Z tym już może być kłopot powtorzyc, było naprawdę dużo zawodników i zawodniczek ale oczywiście będziemy starać się na kolejnych by było podobnie. Najlepiej jak jest mieszanka od nowych osób, po zawodników bo wtedy dla każdego coś fajnego, wczoraj część osób mogla potrenować pod okiem jakiegoś mistrza, inni dobrali się między sobą na trening danej partii, dziewczyny stworzyły dwie duże grupy i też trenowały razem, mega

Grzesiek - z tego co widać po ostatnim treningu, do ekipy sfd dołączył Karol Małecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Tak myslalem z tym Karolem ale.wolalem sie upewnic. Ustawki z takim dzikiem to świetna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Ohp Bananem, haha
Faaajnie, bylo Was troche, miales latania z lustrem! Czekam na filmik, musze to chocby tak przezyc

Co do Wawy, czekam niecierpliwie na termin i modle sie by byl to jeszcze styczen

Krk, niedziela nieee, mialem na mysli, ze wtedy ewentualnie na targi zajrze. Natomiast trening tak jak piszesz- piatek wieczor lub jakos w sobote, ale to jeszcze odlegla sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11372 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Jeszcze termin ustawki w Warszawie nie jest znany, ponieważ czekają na odpowiedź od wybranej siłowni. Tak czy siak koniec stycznia/początek lutego wchodzi w grę.

Wczoraj cały dzień poza domem, wizyta w Opolu na spotkaniu marketingowym.

Po powrocie pomyslałem jednak, ze nie warto robić kolejnego dnia wolnego i dość późno (około 21) udałem się na trening. Dalej nie puszcza mnie ten ból w okolicy prawego łączenia barku/klatki więc niestety ale na razie trening klatki nie jest możliwy, a szkoda ...wiadomo każdy lubi podpomować cycki

Zrobiłem za to plecy:
1. Ściąganie 1-rącz maszyna 12x20 kg / 12x25 kg / 10x30 kg / 10x35 kg
2. Przyciąganie dolnego wyciągu do brzucha 12x40 / 12x45 / 10x50 / 10x60 / 10x70
3. Wiosłowanie sztangą nachwytem 10x40 / 10x60 / 8x80 / 8x90kg -> DROP 8x60 -> 8x40 kg
4. Wiosłowanie hantlami w leżeniu na ławce (wolna faza ekscentryczna) 3x 12-10 powt
5a+5b. Ławka rzymska skłony 3x max + Podciąganie na drazku nachwyt 3x max
+ brzuch
+ Aero 25 min w tym interwały

Zmęczony ale szczęśliwy, ze nie odpuściłem.

Micha parę zdjęć
- kanapeczki
- kura+mieszanka chińska
- gulasz z udek kurczaka







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776803
A u mnie od paru dni pojawił się ból po wewnętrznej stronie łokcia więc łączę się z Tobą w bólu bo chyba będzie pauza od trenowania góry

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
Mnie już tak zaczął boleć bark że zamiast w lutym zacząłem przygodę z fizjo już teraz. Scenariusz mam rozpisany na 3 miesiące od teraz. Mam nadzieję że coś się poprawi. Szkoda tylko, że to boli finansowo niestety.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776803
U mnie objawy jakby łokieć golfisty więc przypuszczam, że będę się z tym bujał dość długo bo to taka kiepska przypadłość

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11372 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
z łokciem póki co nauczyłem się już żyć, minęlo w sylwka 6 lat od niefortunnego zdarzenia i bardzo mocnego skręcenia stawu łokciowego, z następstwami tego i tak będę się już bujał do końca życia, więc trzeba żyć i nie marudzić , zdrówka Panowie


pokończyło mi się praktycznie wszystko z supli ,więc wczoraj przy okazji wizyty w SFD trochę rzeczy wziąłem na najbliższe parę tygodni, głównie prozdrowotne (vit C mi zapomnieli wrzucić, więc domówię) oraz mix, który już testowałem na poprawę koncentracji i pracy umysłu ;)



poza tym , pomoc potrzebującym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej