SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Też właśnie spojrzałam na moją formę na koniec testu Redoxa, ale bym chciała tak wyglądać Do lata to nie ma szans, chyba że w przyszłym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Viki
Też właśnie spojrzałam na moją formę na koniec testu Redoxa, ale bym chciała tak wyglądać Do lata to nie ma szans, chyba że w przyszłym roku


Ja to nawet nie myslę, by wyglądać jak po teście Redoxa, to był zupełnie inny czas. Można było sobie pozwolić na trenowanie 5x w tyg i prawie bez dni wolnych, teraz myślę, że jak dam radę 3x w tyg zrobić siłowy + do tego jakieś inne aktywnosci w ramach cardio ,to będzie dobrze. Do tego wiadomo inne zapotrzebowanie i makro jako natural, więc też będzie inaczej, ale postaram się tu niejednego zaskoczyć. Niestety obecne czasy to bardzo często przypadki osób, które trenują krótko, walą bomby jak zawodowcy i wyglądają jak przysłowiowe 'pół dupy zza krzaka' . Znam takich niestety wielu, taka moja praca, przewijają się u mnie tysiące osób, przykro o tym pisać, ale taki jest fakt. Taki Tomek "czawaj" bije większość z nich na łeb i szyję, jako około 70 kg 'natural' ,a co dopiero mówić o innych chłopakach. TO nie idzie w dobrą stronę, ale pewnie będzie tylko gorzej. Każdy chce wyglądać jak Arni po 2 latach treningu na siłowni i polizaniu tego sportu, bez stażu, bez ton przerzucenego ciężaru, bez - często - elementarnej wiedzy z zakresu odżywiania ,suplementacji ,dopingu. Smutne to ale prawdziwe, nie jest mi żal. Szczególnie tych, co poza czubkiem własnego nosa,nie widzą nic więcej. Tak więc zaczynam redukcję i zobaczymy co z tego wyjdzie ;) kOniec wywodów

Makro od Przemka na start
Waga - 84.5kg dziś rano
Pas - 93 cm

Dt 160g B 45g T 320g WW = 2325 kcal
1. 30g B 30g T
2,3,4. 30g B 70g WW 5g T
5. 40g B 110g WW

Dnt 150g B 105g T 100g WW = 1945 kcal
1-4. 30g B 25g T
5. 30g B 100g WW 5g T


W porównaniu do tego jak jadłem w ostatnie dni , to jest dla mnie prawie głodówka ale skoro Szef tak każe, to się zamierzam trzymać.
Mam nadzieje,ze chociaz z 3 miesiące w tym wytrwam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
No to ja tez trzymam kciuki i obserwuję
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2581 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78311
Kuba, to start masz od dziś?


To ja też rozpoczynam taką na poważnie, bez łakoci. Albo teraz, albo wcale.
Ustawiam się na 2500 kcal (waga 78/79 kg, ale dużo biegam i na rowerze jeżdżę) i zobaczymy. Wiem, że tu znajdę motywację

Odnośnie sezonowców, to niestety znam nie jednego. Najgorzej patrzeć jak robią to bez wiedzy i bez rozumu. Endokrynologiczne rozbicie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Jednak trochę więcej kcal będzie w dnt, bo tych treningowych nie będzie tak dużo jak dawniej.
Edytowałem już post powyżej.
Zaczynam pilnować makro od dzisiaj, o ile mi się to już uda na przygotowanym wcześniej żarciu. Myśle, ze powinno być ok.
Za tydzień w niedziele pomiar wagi i pasa i zobaczymy co dalej.
Miłego poniedziałku i owocnego tygodnia wszystkim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
No to powodzenia
Ja się nie mogę zmobilizować do liczenia kcal, pewnie dlatego że musiałabym gotować osobno dla siebie a na to czasu brak liczę na to że przy jedzeniu na oko w końcu coś ruszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2581 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78311
Viki czasami nie trzeba aż tak dużo Ja znam swoje słabości, które gdybym wyeliminował, byłoby fajnie! Tylko gdzie ta motywacja i silna wola .... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Ja z moją kobietą zawsze gotujemy na dwie patelnie i dwa garnki. Szczerze to tak weszło w krew że aż dziwnie byłoby wszystko wrzucić do jednego gara

Tym bardziej że nie ma równego podziału ona pomoże mi ja jej i razem szybko i sprytnie leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Banan
Jednak trochę więcej kcal będzie w dnt, bo tych treningowych nie będzie tak dużo jak dawniej.
Edytowałem już post powyżej.
Zaczynam pilnować makro od dzisiaj, o ile mi się to już uda na przygotowanym wcześniej żarciu. Myśle, ze powinno być ok.
Za tydzień w niedziele pomiar wagi i pasa i zobaczymy co dalej.
Miłego poniedziałku i owocnego tygodnia wszystkim :)



Dobry ruch, ja mam podobnie teraz ale udaje mi się te 4x robić. powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
tomaszS
Viki czasami nie trzeba aż tak dużo Ja znam swoje słabości, które gdybym wyeliminował, byłoby fajnie! Tylko gdzie ta motywacja i silna wola .... ?


Już mi wystarczy, że Młody nie chce jeść, mamy z nim ogromny problem i muszę dla niego gotować osobno. Mąż woli tradycyjna kuchnię, a teraz jeszcze Małej zaczęłam rozszerzać dietę i też jej gotuje osobno Garnków mi braknie Jak mam do wyboru stać w kuchni przy garach albo robić trening to wybieram trening na chwile obecną układanie miski, ważenie produktów i osobne gotowanie mnie przerasta. Wczoraj wystarczyło kilka sekund nieuwagi i mój koktajl na śniadanie wylądował na podłodze... jak żyć? Najlepsza to by była opcja jakby ktoś za mnie policzył, ugotował i przyniósł gotowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium