SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Na treningu starałem się cokolwiek porobić i pomachać, a jednocześnie biegać i robić trochę fot oraz nagrywać video, nie było to łatwe przy takiej ilości osób tym bardziej ,ze prawie każdy robił coś innego ,a siłownia bardzo duża. Jednak raczej na pewno załapałem każdego chociaż 1 raz więc i na filmie powinni być wszyscy.

Po treningu grill u Mariana, co zasługuje na osobne posta. Mega pyszne jedzonko i w końcu miałem okazję napić się z dwoma ziomkami z forum ;) wypiliśmy parę drinków, objadłem się strasznie ale spróbowałem prawie wszystkiego po troche






Naprawdę było tyle pyszności, ze nie bede wymieniał , widać prawie wszystko na zdjęciach Było extra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Dzisiaj od rana założenie było proste - nie jeść nic (*prawie się udało ) , łyknąć preworkouta od An i zrobić jakiś trening z chłopakami. Poleciałem z Bzykiem podobnym schematem co jego i zrobiliśymy plecy, Marian też robił plecki swoim planem. Dla mnie to pierwszy trening jednej partii od końca marca, bo zrobiłem już kilka fbw w ostatnim czasie lub czegoś w ten deseń ale jedna partia na jednej sesji pierwszy raz od 4 miesięcy, fajnie że praktycznie nie czułem bólu w nadgarstku ale teraz niestety nie jest tak idealnie, no ale powoli do przodu, coś idzie. Przeczuwam jutro lub pojutrze jednak niemałe obolałości na pleckach

* Przed 7 rano poszedłem z Renią i Frankiem na spacer po Oświęcimiu zrobiliśmy ponad 5km w niecałą godzinkę, więc po wleciały lody.
Potem jeszcze dojście na siłke i powrót z niej do apartamentu z buta, więc ogolnie prócz treningu plecków doszło prawie 10km chodzenia, a na tym nie koniec ;)


Musiałem się niedawno podratować ;)


i teraz mocno zmulony siedzę , miałem się zdrzemnąć ale raczej odpuszczę ten pomysł ,bo jak wczoraj sie kimnalem godzinke przed ustawką to czułem sie jeszcze gorzej niż jak zmeczony po trasie z Zakopca wrocilem do pokoju i czułem sie podobnie jak teraz %)


Na koniec zdjęcie mojego Największego Supermana



pogoda w końcu letnia ,wiec na pewno jeszcze trochę poodpoczywamy dzis i jutro na swiezym powietrzu, we wtorek z samego rana powrót do domu :) juz teraz wiem ,ze warto było tutaj przyjechać, bo trening z taką ekipą to zawsze zastrzyk motywacji i kop do działania, wstepnie obieram sobie w głowie plan aby od pazdziernika, po swoim urlopie zacząc trenować i przygotowywać formę na wakacje 2018 , musi być życiówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35812 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263218
Grill ze znajomymi po treningu - piękna sprawa
2

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Największy Superman - super :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Na bogato @Kuba na bogato pizza, lody miej prosze litosc Grill tez na wypasie. Takie spotkania to zaj**ista sprawa niestety za rzadko bywam w Pl ale jak jestem to zawsze chetnie tniemy do @Domisa A twoj superman to straszny slodziak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Franek najlepszy
Przed 7 na spacer?
Nieźle Teraz to mam motywację by jutro wstać na trening odpowiednio wcześnie
Wakacje 2018 są Twoje!!!
Jeszcze parę ustawek po drodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21559 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870555
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Cieszę się że gril smakowal;) jedynie szarlotki nie spróbowałes bo zapomnieliśmy o niej. Przypomniało się jak już sam Bzyku został i tylko on skosztowsl;d ale podobno była dobra;) dziś udało się coś ciekawego porobić?:)na molo pewno za gorąco


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-07-31 19:04:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Szarlotka była mistrz! Dobrze, że wjechała dopiero wtedy, jak już nie miałem miejsca, bo całą blachę bym wciągnął
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Kurva, a ja Marian summa sumarum nie skosztowałem słynnego brownie...ani sernika...wstyd!
Być w Paryżu i nie zobaczyć Wieży Eiffla


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2017-08-01 07:32:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium