SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Boje sie tu zagladac bo zawsze jak zajrze to cos pozniej musze zjesc

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
takie życie Kolego, ja jak coś jem to musi to również wyglądać, nie jestem Anubisem

przy okazji Marcel sprawdź ten swój temat ze zgłoszeniem w administracji ws avka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Za kazdym razem jak czytam jakies Wasze porownanie w pejoratywnym odniesieniu do Anubisa, to mi sie tak chce smiac

Choc wiem, ze to tylko dla beki, tzn chyba?

16-17 ustawka i z Georgem jestesmy, fajnie jakby wypalilo- Przemek, Lasica chyba tez pewniaki?


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2017-12-05 17:48:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mozna powiedziec, ze u Ciebie zjada sie oczami te obrazki a masz mozliwosc aby wejsc od siebie i mi wstawic zdjecie jakbym Ci podeslal?

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
16 już mam ustawkę, u znajomych na parapetówkę, będę walczył i to ostro

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
MarcelQ
Mozna powiedziec, ze u Ciebie zjada sie oczami te obrazki a masz mozliwosc aby wejsc od siebie i mi wstawic zdjecie jakbym Ci podeslal?


Marcel , ale w czym problem?

IT napisało info, ze był jakiś błąd i powinno to teraz działać, ja nie mam czasu na takie pierdoły. Zgłaszałeś to sprawdzaj, poza tym nie mam możliwości wchodzenia na czyjeś konta


Dzisiaj DNT, miały być aeroby ale odpuszczam jednak , bo nogi przemęczone mocno, a dodatkowo 6h w aucie robi swoje, niedawno wróciłem do domu z Opola.

Nadrobię na pewno w tygodniu, to pierwszy dzień wolny od 26.11 więc nie ma tragedii
Jutro cisnę PULL, a w piątek rano wizyta w Warszawie i nagrywki jakieś u Przemka, to machnę tam Push2

Micha:

1. Omlet


2. Do Opola wziąłem ze sobą około 650g mięsa + warzywa


3. Na spotkaniu w Opolu wpadły osoby do testowania smaków nowych protein opartych na ...maślance rewelacja, wypiłem 6 porcji, wliczyłem to jakoś do dziennika, tak samo niewielkie próby smakowe nutwhey'a orzechowego (petarda, lepszy niż nutella!) oraz limitowaną wersję na święta ,smaku nie zdradzę ;)

4. Teraz na wieczór sałatka i jedna kanapka


Bilans mniej więcej taki



Trafił w moje ręce nowy spalacz AllNutrition, skład bardzo ciekawy - na pewno nie jest to kolejny naładowany stymulantami , w tym kofeiną termogenik


redoxextreme.pl/sklad-redox/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
bardzo fajnie skład wygląda tego nowego spalacza, także do redukcji trochę czasu jeszcze to się opinie pojawią, bo może być ciekawą pomocą
Ten nowy smak to pewnie coś piernikowego albo cynamonowego, chociaż czekam kiedy będzie coś smakowo jak masa makowa <3
Patrząc po dzienniku to albo oszczędnie próbowałeś tych protein, albo z dużym marginesem wpisałeś te 6 prób ....ale białka można nie liczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Kiedy to odpalsz?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
DJ_DoDo
bardzo fajnie skład wygląda tego nowego spalacza, także do redukcji trochę czasu jeszcze to się opinie pojawią, bo może być ciekawą pomocą
Ten nowy smak to pewnie coś piernikowego albo cynamonowego, chociaż czekam kiedy będzie coś smakowo jak masa makowa <3
Patrząc po dzienniku to albo oszczędnie próbowałeś tych protein, albo z dużym marginesem wpisałeś te 6 prób ....ale białka można nie liczyć


Za FB @AN
"Mikołaj dojechał saniami na nasz magazyn! Przywiózł specjalną świąteczną nowość Nuthwhey Almond cinnamon! Idealny do świątecznych wypieków! Musicie jeszcze chwilę zaczekać aż jego elfry rozpakują towar i krem będzie dostępny na sklepie! "




Jak dla mnie ten powyżej był mega słodki, ale pewnie wielu osobom przypadnie do gustu charakterystyczny posmak cynamonu i jakby piernika...

ja od wczoraj zakochałem się w orzechowym https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Nutwhey_Hazelnut_Choco-opis37126.html, jak dobrze ,ze nie ma go na stanie bo na pewno bym teraz zamówił ,a tak to biorę tylko sos zero do omletów bo mi się skończył i masło z nerkowców, więc będzie fit


Skład REDOXA - naprawdę fajny, bo nie jest to nic co będzie trzepało tylko cun i mózg, oczywiście u nas by nawet nie przeszły takie składniki jak w spalaczach z usa, ale także przyjemnie nieska dawka kofeiny, którą można sobie zwiększyć dopijając kawkę czy łyknąć solo i substancje działające lipotropowo oraz diuretycznie , wziąłem wczoraj porcję 3 kaps podczas spotkania i fajnie się czułem

Nie brałem całego opakowania , chociaż mogłem ale muszę powyjadać resztki innych z AN, które mam i biorę systematycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja dostałem dziś maila ze sklepu, że był błąd i nie ma koko. Hazelnut też brak. Poprosiłem o migdał z cynamonem i czekam na odpowiedź hehe.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium