SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2578 Napisanych postów 5115 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78301
Kuba jest dobrze po prostu! Już nawet nie zważając że miałeś/ masz kontuzję - zwyczajnie w świecie jest bardzo dobrze
Klatka, barki no i nogi to zdecydowanie najfajniejsze punkty oceniając oczywiście po tej jednej fotce.
Widać duży potencjał
Trzymam kciuki i dopinguję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
prz1993
Plany są, jak nic ich tym razem nie pokrzyżuje, to za kilka miesięcy będzie inny człowiek


czyli Kuba wychodzi na scene %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870175
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
Póki co tylko pod scenę, robić zdjęcia




to go pocieszyłes :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Dzięki Tomasz, miło się czyta takie wypowiedzi.

Scenę pozostawiam bodybilderom z krwi i kości , ja siłownię traktuję jako hobby i element mojej pracy - po prostu nie wypada mi nie trenować przynajmniej dopóki jestem związany z tą branżą

Uścisk prezesa i występowanie przed leśnymi dziadkami to nie dla mnie

Dzisiejszy dzień byłby całkiem przyjemny, ale znowu mocniej zaczął boleć nadgarstek i już jestem pewien , że wywalam na stałe unoszenia na boki i w opadzie, bo po którymś z nich to się zaczęło ,a potem pewnie dobiłem kolejną serią. Było ostatnio już przynajmniej znośnie - nie bolało nawet za dnia, a teraz powrót do tego co wcześniej , w kolejnym pull 2 będe próbował jakichś alternatyw np. na wyciągu ,jakimś innym chwytem/sugestiami Nighta czy coś, pomysle na siłce - tak by nie wykręcało mi za mocno ręki. Ostatecznie powtórzę to co w drugim PULL czyli unoszenia na maszynie + narciarz, bo tam było od początku ok.

Przez to wszystko nie wiem czy jutro pójdę na trening, czy sobie dam dzień wolnego by trochę ręka odpoczęła, bo inaczej jutro push i sporo wyciskań. Okaże się jutro w ciągu dnia , jak nie trening to na pewno aeroby, bo dzisiaj podjedzone

Trening:


Podciągania do przodu ilość oraz lekko dodany ciężar w 3 i 4 s.

Składanka na plecy mocno ale problemy z chwytem w półsztandze dość konkretne, a te haki to g**** mi dają. Jak założę i próbuję objąć sztangę to nie mogę tego zrobić, po prostu jest za ciasno i nie jestem w stanie objąć hakiem i dłonią dobrze gryfu. O ile jeszcze w normalnym wiośle jakoś to lepiej szło ,tak gdy muszę złapać gryf w półsztandze to lipa, będę kombinował i starał się tu jakoś progresować,bo lubię to ćwiczenie , w sciaganiu wszedzie +5 i końcówka ciężko

Uginania w leżeniu spory progress bo start od ciężaru , którym ostatnio kończyłem, ale i tak poszło spoko ,koniec na 20kg . Dwójki ogólnie trenuje mi się ostatnio naprawdę fajnie, zawsze nie lubiłem , może nawet coś tam się poprawią, nie potrafię ich jakoś specjalnie napinać, trzeba będzie potrenować by ocenić ewentualny progres lub jego brak

i na koniec nieszczęśliwa składanka, po której byłem tylko wk***iony, na tyle,ze nie chciało mi sie robic brzucha i interwałów, zrobiłem 30min chodu na bieżni


Micha:

Z racji , ze kolejny dzień znowu spadek wagi (przez ostatnie 2 dni blisko -2kg) to dzisiaj dostałem zgodę na podjedzenie. Miała być pizza, ale może wpadnie (jak dostanę kolejną ) za tydzień po ustawce , więc w końcu wleciał delikatny zestaw w mc's i o dziwo nawet coś słodkiego - na co z reguły mnie nie ciągnie


To wczorajsza kolacja


Potreningowy rano


Domowy obiadek , kopytka + gotowa karkówka + surówka


mc's + deserek






i poszło jeszcze 150g fileta z kurczaka w 'rosołku' przed chwilą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
faktycznie podjedzone ładnie, ale jak za dużo leci to trzeba żebyś nie zniknął
eh jak już by się wydawało, że fajnie wychodzi wszystko na prostą to jakiś mały szczegół popsuje wszystko, ale miejmy nadzieję, że to chwilowe i po zmianie ćwiczeń będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
to czarne ciacho z cola to z MC?

tak z tego najbardziej na co miałbym w tym momencie ochote to te fryty z tym miechem to miecho mega wyglada do tego sos BBQ :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Smakolyki jak sie patrzy z tym nadgarstkiem to Ciekawa przypadlosc bo tak naprawde chyba nie wiadomo co jest przyczyna dlatego ciezko to zaleczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
MARIAN 17
to czarne ciacho z cola to z MC?

tak z tego najbardziej na co miałbym w tym momencie ochote to te fryty z tym miechem to miecho mega wyglada do tego sos BBQ :D


nie, to eklerki z biedronkowej cukierni - masakra, jakie to było dobre ale zjadłem tylko 1 z 4 sztuk

Mięcho wygląda ładnie, ale kolejny raz zawiodłem się na wołowinie również z Biedry (drugi raz w krótkim odstępie czasu), żylaste strasznie kawałki,

raczej steki robić umiem , ale coś z tym mięsem było akurat nie tak. Nastepnym razem biorę już jednak polędwicę i z innego sklepu, nie jem za czesto to można sobie będzie zaszaleć. W sumie zapomniałem ,że mam w lodówce sos bbq :) ale trochę ketchupu do frytek wpadło. Sam, dobrej jakości stek to naprawdę nic poza pieprzem i solą oraz masełkiem klarowanym nie potrzebuje, ostatnio jednak dodaję jeszcze czosnek granulowany i paprykę wędzoną i jest to mix niesamowity

Gugcio
Smakolyki jak sie patrzy z tym nadgarstkiem to Ciekawa przypadlosc bo tak naprawde chyba nie wiadomo co jest przyczyna dlatego ciezko to zaleczyc.


no tak do końca nie jest, bo ja miałem robiony rezonans jakoś w kwietniu i wszystko było ok , poza ostatnim zdaniem o jakiejś degeneracji w obrębie chrząstki trójkątnej nadgarstka i to by się zgadzało bo najbardziej boli właśnie w tych rejonach co na zdjęciu (tylko u mnie lewa)


Cóż dzisiaj było trochę lepiej w ciągu dnia, więc wybrałem się na trening, gdybym sobie zrobił wolne to ciężko widziałbym upchnięcie reszty dni treningowych w tym tygodniu, a tak powinno być lepiej.


Trening:

Ostatni taki sam 04.12.2017 - tutaj



Ogólnie trochę pozmieniałem trening, bo wczoraj też dość mocno przyatakowałem dwójki, odpuściłem robienie bułgara - za to dałem więcej serii i powtórzeń w siadach i suwnicy.
Siady skończyłem na 5x100, myslę ze spokojnie zapas był. Suwnica dodana 1 seria , na tej samej ilości powtórzeń i koniec na 12x140 kg (w tabelce jest błędnie 10x) , ciężar może nie robi wrażenia, ale to nie typ suwnicy ,gdzie zakłada się 300-400kg ,a czuje jakby było tam 100 . Chociaż fakt, nie są to na pewno jakieś kosmiczne ciężary ,na pewno siłowo na nogach sporo straciłem ale są one praktycznie codziennie męczone, no i z nich tez mięsa mogło trochę polecieć. Mam nadzieję,ze kiedyś na masie jeszcze będę w stanie pokazać , ze jakiś potencjał siłowy w nich drzemie ;)

Skos sztanga sporo łatwiej niż ostatnio , ale ostatnio było 2 tyg temu, bo 1 tyg temu było wszystko zajęte i robiłem poziom. Skos 2 tyg skończony z dużymi problemami 9x67,5kg , dzisiaj 10x70 w miarę lekko

Składanka nr 4 , musiałem zamienić kolejność i zrobiłem najpierw butterfly ,a potem wycisk na poziomej hantle (nie 15st dodatni jak wcześniej), butterfly bardzo fajnie i dorzuconym cięzarem, na poziomej podobnie jak ostatnio kg ale troche mniej powtorzen, juz pompa i zmeczenie robiły swoje ;)

Dobitka hammerem i wyciskaniem na barki + tric prostowania na wyciagu górnym, bardzo przyjemnie spompowana cała góra ciała, ale i tak najmocniej czułem nogi nadgarstek w sumie ok, troche w ostatniej skladance przy wycisku sie odzywał, ale i tak bałem sie ,ze bedzie gorzej

Po treningu - 30 min cardio.



Micha - ZMIANY

Od dzisiaj obcinka -10g w DT i -15g w DNT tłuszczu, więc wygląda to tak:

DT - 225g B / 50g T / 150g WW

DNT - 225g B / 70g T / 50g WW



Jedzenie dzisiaj to:

1 i 4 'rosołek'


2. trochę nieplanowany posiłek, ale Reni nie mogłem odmówić, kaszotto z karkówką i udkiem kurczaka, czosnkiem, jarmużem, cebulą - poezja
wpadło więc trochę ww , które obciąłem w potreningowym


3. po + wpi


4.


5. na koniec dnia będą pierogi z truskawkami i wpi

Bilans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Powiem Ci, że takie niby zwykłe warzywa wyciągnięte z bulionu a mimo wszystko z mięskiem wyglądają smakowicie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium