SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
obiecałem sobie nie tak dawno, ze ponizej 80 kg nie chciałbym nigdy schodzić ale obecnie mam to gdzieś jak wyżyłuję dobrą formę i zacznę dorzucać kcal z dobrego poziomu fatu to powinno to wyglądać i tak lepiej niż 87-90kg przy gorszym %bf

Na lato celuję w wagę około 84-85kg ale pasem niższym niż teraz , tego się trzymam i póki co cisnę dalej w dół z tłuszczem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Nawet jak zrzucisz wage mocno i bedzie niski bf i potem dojdziesz do np tych 85-87kg to sylwetka inaczej bedzie wyglądać.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Dzisiaj poleciało około ~2200 kcal (200g B, 220g W, 55 g T), m.in

standardowy zestaw przed i po treningowy
+
2x gulasz z szynki


jajka sadzone


i już mam przygotowany 1kg fileta z indyka na weekend, rano będe musial to tylko przepakować i akurat po 0,5kg na dzień (+trochę ryżu i warzyw) ,do tego śniadanie w hotelu, odżywka białkowa i jakoś dam radę


Spakowany już prawie i dlatego planuję wstać wcześnie jak w normalny dzień i zrobić około 6 rano jeszcze aeroby przed trasą do Mysłowic, a dalej co ma byc to będzie Jak będzie okazja to miedzy weryfikacjami a zawodami pojade do hotelu trochę odpocząć ,ale raczej w to wątpię
W niedzielę będzie totalny off, bo pracy zapowiada się od groma, za to wziałem strój na siłkę i w poniedziałek powinno udać mi się wbić gdzieś w pobliżu na siłownie, moze nawet uda się odwiedzić Mariana u niego w klubie ;)

Do zobaczenia , z niektórymi - na miejscu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
acha i byłem oglądać po największych łodzkich galeriach buty, to metconów nie było nigdzie, nawet w firmowych NIKE , a nano udało się zobaczyć 7.0 - tylko jeden kolor wszędzie i raczej bym nie zaryzkował ich zakupu :/
i także były nano 6.0 , pod kątem budowy buta, na palcach szóstki odpowiadałyby mi bardziej ,ale szkoda ze jakichkolwiek metconów nie było okazji zobaczyć dla porównania

Po weekendzie zdecyduje czy chce mi sie pakować w wieksze wydatki ,bo moze najlepsza opcja beda te 4.0 nano sporo taniej, fajnie sie prezentuja i przeciez kupuje buty nie do codziennego uzytkowania wiec po prostu musze spojrzeć na to od strony ekonomicznej ,głównie chodz mi o aeroby, czasem jakis trening pewnie też, ale do siłowego odpowiadają mi liftery 2.0 i sie do nich juz przyzwczaiłem wiec pewnie i tak bede glownie z nich korzystał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
do zobaczenia i myślę że poniedziałek jak najbardziej wypali tym bardziej że takie same treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
u mnie i tak nie byłoby problemu aby zrobić cokolwiek innego ale nogi bardzo chetnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
To lipę macie w tej Łodzi . Chcesz, to mogę Ci ma Śląska przywieźć 2’jkę pokazać. Jak nie zapomnę

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Jak nie zapomnisz i dasz radę to wrzuć do fury i w wolnej chwili obllookam , o ile taka będzie...
Dobranoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Dobry
Ja w trakcie ;) a Wy dalej sobie pewnie słodko śpicie w sobotni poranek?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470090
Majster ja od 5 40 na nogach nie ma spania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium