Jak już pisałem wcześniej u Ciebie - ja uwijam się z nielekką sesją w godzinę. 7 podstawowych wielostawowych ćwiczeń po 5x5 z reguły i 1-2 serie rozgrzewkowe przed. Do tego rozgrzewkana początku treningu, rozciąganie już w domu. Z racji zmiany pracy i godzin trening wieczorem zamiast rano indo tego z żoną. Ona idzie na klasy (pilates, zumba, trx, [...]
Ale wolę wcisnąć biegi pomiędzy dni treningowe No, mi bieganie na razie jest odradzane przez kolegów z forum (z wyjątkiem pana Jana) w myśl zasady co za dużo to niezdrowo na początku drogi. Za dwie godzinki idę robić plecy i tricepsy. Właśnie o tym tzn treningu chciałbym rozprawić. Wbrew poradom, w tym miesiącu postanowiłem robić split, głównie [...]
ZAJECHANY - tak dokładnie się czuje, nie mam nawet ochoty na jedzenie. Dziubnąłem trochę kurczaka i kaszy, brukselke i padłem, reszta czeka na talerzu aż nabiorę chęci/sił. Znowu 2 godziny i to z bieżnią tylko 15 min. Szło tak: 5 min orbi plus rozciąganie Seria łaczona prostowanie i uginanie nóg w siadzie: 15x35kg i 15x35kg, 15x50kg i 15x45kg, [...]
No i już po treningu. Nie wiem, który mi to załatwił ale na siłowni pusto, żeby być dokładnym to 3y babcie cisnęły na rowerkach. To sobie pomyślałem dzisiaj nie ma wymówek i atak: Orbi 7 min Rozciaganie Przysiady:12x60kg, 12x80kg, 12x100kg, 6x120kg,10x100kg te wasze schodzenie do samego dołu kiedyś mnie wykończy Wyciskanie leżąc: 13x60kg, 12x70kg, [...]
No panie Masti, ten wpis to prawie jak wykład, bardzo fajny. Przekonywać mnie do ilości powtórzeń nie trzeba bo nie lubie ale i tak staram się robic te 12cie - no chyba, że źle dobiore ciężar. Druga sprawa, jak Bóg da rozprawić się z balastem, mam pomysl na nowy cel i tytuł dziennika - Dogonie Koondzia %-) dobry dzik z niego. Byłem u niego w [...]
4 razy z minutowymi przerwami, przecież on już nie ma 18 lat nie da rady. Ooops, chyba, że sportowych plankach mówisz. Po treningu, zajadę się z tym moim młodym Trening zajął 1,5 h, jak wlazłem na bieżnie na koniec to miałem 130BPM, jak trenowałem sam to przeważnie było 115. Spada mi siła i teraz nie wiem czy to przez szaleńcze tempo z bardzo [...]
No i po treningu. Dzisiejszy trening musiał być trochę "naginany" czyli nie typowo z godnie z planem. Jak już pisałem wcześniej, dzisiaj było moje jedyne przygotowanie do konkursu to raz a dwa, to po częstych naukach chodzenia z córeczką prostowniki bardzo mi dają popalić (a ona chce jeszcze i jeszcze - ambitna dziewczynka). Więc szło tak: Orbi 5 [...]
Dziękuje panie Janie, poćwiczę. Trening dzisiaj jak zwykle w tygodniu wyszedł późno. Szło tak: Orbi: 5min Rozciąganie Przysiady ze sztangą na karku:12x60kg,14x80kg,10x100kg,3x120kg MC: 12x60kg,12x80kg,10x100kg - pomny co się stało z nogami po 3 tygodniowej przerwie postanowiłem dalej nie ciągnąć bo to pierwszy MC po 4 tygodniach Wyciskanie hantli [...]
Już po treningu, jakoś żwawiej temat idzie na porannej werwie no i jak nie ma ludzi to nikt z rytmu nie wybija. Szło tak: Orbi 5min Rozciąganie Przysiady:15x60kg,12x80kg,12x100kg,6x120kg Uginanie nóg siedząc na maszynie na dwugłowe:15x40kg,12x50kg,8x60kg Wspięcia na palce na maszynie 3 serie do bólu z 100kg MC: 12x60kg,10x100kg,8x120kg,1x140kg - [...]
Panie Janie, miał pan rację rampa podobała mi się tylko z nazwy, jak przyszło co do czego to robiliśmy pana sposobem. Mr MAsti dzięki za link już pooglądane i zapamiętane, przyda się pojutrze w dzień nóg. Jak wiecie dzisiaj pierwszy dzień nowego planu treningowego. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale dawno nie szedłem aż z takim zapałem, myślę, że to [...]
Filmiku z przysiadów nie ma. Bo Qrwa nie było przysiadów. Nawet chodzenie na 8ma dzisiaj nie pomogło. Zaczynamy coraz poważniej rozważać zmianę siłowni bo to naprawdę nie jest śmieszne. Trening poszedł na czym było miejsce więc ciśnienie miałem podniesione cały czas. Znowu brakło czasu na bieżnie. Trening bite 2h. Orbi 5 min Rozciąganie [...]
Czas na powazne srodki redukcyjne :) HIIT ;) Przemyśle temat, chociaż tak 20 min w dni bez siłowni. Muszę się trochę wyedukować w tym temacie Ja bym się wagą raczej nie przejmował, bo to kiepski wyznacznik :-) U mnie bywają wahania 4 kg w ciągu doby. Zresztą, jeżeli zamieniasz tkankę tłuszczową na mięśniową to waga wcale nie musi spadać. Wason [...]
Treningi rano to jednak inna bajka, jestem jak na fali. Już po przysiadach wygoniłem partnera bo czekanie aż skończy serie wyprowadzało mnie z rytmu. Nogi na spokojnie, barki na ostro, bicek przeglądowo,brzuch wyjątkowo :-D, kaptur jak zwykle. Od przyszłego tygodnia będę jechał splitem, 6 repsów to jest to %-) Bez orbi Rozciąganie statyczne nóg [...]
co do nie wychodzenia kolanami za palce stóp, nie znam gościa ale wg. mnie prawi logicznie. https://www.youtube.com/watch?v=DRZzZrtfD4c pomijam mobilność i rozciąganie. Przysiady bez sztangi można robić bez wychodzenia ale z sztangą zmienia sie całkowicie środek ciężkości, bez wychodzenia kolanami powstawałyby straszne dodatkowe obciążenie [...]
Do tego face pull, no money z gumą, rozciaganie gumy przed sobą, trzymanie rozciągniętej gumy przed sobą, https://www.youtube.com/watch?v=eveYJP1indI https://www.youtube.com/watch?v=hzozw2Aso3M
Fan - tylko Tsatsouline. Siła dla ludu. Więcej niż BB 1 i 2. Nagi wojownik. Rozciąganie odprężone. Superstawy. No i oczywiście: Wielkie wejście odważników kulowych. Jak ćwiczyć z odważnikami kulowymi? Powrót odważników kulowych. Nie miałem w ręku: Kuloodpornych mięśni brzucha. Na okładkach książek, które masz z tyłu co wartościowe pozycje. Kilka [...]
Potruchtane i pobickowane. Straszliwie mnie pewna pani upokorzyła. Ledwo co ruszyłem, może z 5 min i nagle śmignęłą koło mnie tak na oko 45-50 (może młodsza/starsza, za szybko mignęła :-D), myślę o nie, podczepię się pod jej tempo. Po 10ciu minutach zginąłem marnie, nawet przejście do marszu było koszmarem a pani zniknęła gdzieś w oddali. Wstyd, [...]
Co do świńskiego truchtu to chyba nigdy nie stałeś koło biegnącego stada dzików;-) ani to wolne ani delikatne;-) takie mini trzęsienie ziemi;-) A świnie w ruchu Ty widział, ha ? ;-) A tak przy okazji Gwidzie, właśnie nabrałem jeszcze większego szacunku do Twoich PNP z 50ką, naprawdę szacuneczek(powinieneś BP robić wąsko i wykorzystywać tą petardę [...]
Fan - typowa dolegliwość początkujących biegaczy. Kiedyś kląłem dzisiaj się z niej śmieję. Musisz rozwałkować i rozciągnąć pasmo biodrowo-piszczelowe. Kładziesz goleń na wałku i jeździsz w przód/tył. I wyjesz. Nie z radości. :-) I rozciąganie. Palce w ręcznik, kładziesz się na plecach, przyciągasz palce do siebie, a pięta w sufit. Na zablokowanym [...]
Koszmar, gorszy, z tego co nosilem, byl tylko stol do snookera, taki prawdziwy, pelnowymiarowy. 1300 kg ;) W ilu ? Nie dało rady wysiedzieć na kanapie. Lanie z wiadra zamieniło się w drobny showerek więc w teren: Świński trucht: 23min (3 min marszu) Objawy: Piszczele: klasa Łydki: masakra (rozciąganie podczas marszu) Kolana: klasa Samopoczucie: [...]