siema wszystkim Dziś nogi A. Przysiad 4 x 4 - 6 rozstaw stóp na szerokość barków 50,80,110,140,145,145 B. Wypychanie na suwnicy 4 x 8 - 10; wąski rozstaw stóp 250,250,280,280 C. Przysiad nogi szeroko 4 x 12 - 15; kolana na zewnątrz 80,80,85,85 D. Wyprosty nóg 1 x 15 - 20 + 2 dropserie 86,66,45 E. Rozciąganie 1 x 60-90s F1. Martwy ciąg na prostych [...]
Siema wszystkim Dziś plecy tył barku kaptury A. Martwy z wyokości kolan 110,140,170,200,170 B1. Wiosłowanie sztangą 4 x 6 - 10 110,120,130,130 B2. Ściąganie drązka do klatki: 79,79,79,79 C. podciąganie podchwytem: 3x+15 D. Rozciąganie 1 x 60-90s E1. uginanie ramion hnatlami na ławce skośnej: 14,14,16,16,16 E2. Uginanie ramion ze sztangą łokcie [...]
siema wszystkim Dziś nogi A. Przysiad 4 x 4 - 6 rozstaw stóp na szerokość barków 50,80,110,140,150,150 B. Wypychanie na suwnicy 4 x 8 - 10; wąski rozstaw stóp 250,250,300,300 C. Wykroki w miejscu ze sztangą 4x 10-12 50,50,50,50 D. Wyprosty nóg 1 x 15 - 20 + 2 dropserie 86,66,45 E. Rozciąganie 1 x 60-90s F1. Martwy ciąg na prostych nogach 5 x 6 - [...]
Siema wszystkim Dziś nogi A. Przysiad 4 x 10 rozstaw stóp na szerokość barków 40,80,110,130,140,140 B. Wypychanie na suwnicy 4 x 6; wąski rozstaw stóp 250,310,350,350 C. Wyprosty nóg 4x15 93,107,107,107 D. Wykroki w miejscu ze sztangą: 4x10 (na nogę) 50,50,50,50 E. Rozciąganie 1 x 60-90s F1. Martwy ciąg na prostych nogach 5 x 6 - 8; półtoraki [...]
Dziś pierwszy dzień kolejne fazy PRIO NA ŁAPY No to jedziem: Wymiary orientacyjne gdyż miałem drobny problem by samemu zmierzyć ale zakładam, że jest w miarę dokładnie: lewy 41 cm prawy 41 cm waga: 88,3 Zobaczymy jak to bd za 4 tygodnie Dziś biceps i triceps A. Wyciskanie sztangi dół skos 4 x 4 - 6 łokcie przy ciele 90,95,95,90 B1. Czachołamacze 4 [...]
Siema wszystkim Dziś biceps i triceps A. Wyciskanie sztangi dół skos 4 x 4 - 6 łokcie przy ciele 90,97,5 ,97,5 ,92,5 B1. Czachołamacze 4 x 6 - 8; dłonie 15-20cm od siebie 4x22 B2. Wyprosty ramion na wyciągu 4 x 10 - 12 59,54,45,45 C. Tate Press leżąc 4 x 6-8 5s w dół, 5s w górę 20,20,20,20 D. Rozciąganie tricepsu E. Uginanie ramion ze sztangą [...]
Siema wszystkim Dziś biceps i triceps A. Wyciskanie sztangi dół skos 4 x 4 - 6 łokcie przy ciele 90,100 ,100 ,95 B1. Czachołamacze 4 x 6 - 8; dłonie 15-20cm od siebie 22,24,24,24 B2. Wyprosty ramion na wyciągu 4 x 10 - 12 59,54,45,45 C. Tate Press leżąc 4 x 6-8 5s w dół, 5s w górę 22,22,22,22 D. Rozciąganie tricepsu E. Uginanie ramion ze sztangą [...]
Jeszcze jedna wazna rotacja, to samo co w 1szy cwiczeniu tylko że hantlami do dołu. Ja robie raz na tydzien dokladnie rozciaganie i wzmacnianie rotatorów i jest OK :)
Jeszcze jedna wazna rotacja, to samo co w 1szy cwiczeniu tylko że hantlami do dołu. Ja robie raz na tydzien dokladnie rozciaganie i wzmacnianie rotatorów i jest OK :) I tak ma być przemyślany trening to nie tylko fajna forma ale i zdrowie i to jest najważniejsze. A faktycznie w ćwiczeniach, które pozwalają pięknie wzmocnić obręcz barkową jest [...]
Dzisiaj odrazu po lekarzu wybrałam sie na siłownie :D 5 min biegu+rozciaganie 3x8 powt A. Martwy ciag 37kg/42kg/47kg = bardzo mnie tutaj to zaciekawiło skad tyle siły. B1. Wyciskanie sztangi stojac 25,25,25kg B2. przyciaganie drazka dolnego siedzac do klatki 40,40,40kg C1. wypady po 12,5 kg w rece/12,5kg/12,5kgC2. uginanie nog lezac [...]
A ile już cwiczysz? Z kalisteniką zacząłem od września tego roku. Nie trenuję Lafayem. Jakie efekty? +4 kg od września, ale nie wiem czasem czy to nie woda, aczkolwiek obwody też wzrosły, więc tragedii nie ma. Dietę prowadzisz jakąs określoną,czy ogólnie jak w ksiazce? Dietą też można nazwać odżywianie przeciętnego Polaka(śniadanie, obiad, [...]
Saida, bo na samym początku Esther napisała, żebym unikała jedzenia samych owoców, bez tłuszczu i białka. Nie powinnam łączyć owoców i orzechów po treningu? Kupiłam dziś też gumę do ćwiczeń, na przywodziciele i odwodziciele uda, tylko zastanawiam się jak mam wtedy progresować to ćwiczenie? Dzień 2 DNT Aktywność: Rozciąganie + ćw. od fizjo. Miska: [...]
Saida, ok, następnym razem odpuszczę. Bałam się po prostu, że jak nie pójdę to przerwa będzie za długa i będzie mi ciężej zebrać się w sobie i wrócić do treningów. Dzień 22 - 23.04 DNT Aktywność: Rozciąganie + ćw. od fizjo. Miska: Nieliczone: ogórek kiszony, sałata rzymska Płyny: herbata czerwona i zielona, woda Zbliża się @ i mam ochotę zjeść [...]
Nie było mnie kawałek czasu. Niestety ze względu na śmierć bliskiej osoby i związany z tym pilny powrót do rodzinnego domu musiałam na tydzień zrezygnować z treningów i liczenia miski. Mimo wszystko było w miarę czysto (nie licząc np. białego makaronu w rosole na stypie, niewielkich ilości margaryny czy sklepowych szynek), ale mocno niedojadałam. [...]
2.01.2012 Dieta: kcal 3400 Trening: - kickboxing rozgrzewka długa i ciężka, bieg, różne ćwiczenia których nawet nie znam, sprinty, bieg bokserski, sprawle, wyrzuty nóg pojedyńczo a następnie obu w tył z podporu, rozciąganie część główna: 3 minuty na zmianę - lewy + prawy prosty na podwójną gardę 3 minuty na zmianę - lewy + prawy + lewy prosty na [...]