Witam , mam 14 lat , a rocznikowo mam 15 . I mój problem jest taki że coś tam powoli ćwicze od 12 roku życia ale to były treningi beznadziejne przetrenowywałem się po 1 tygodniu itp , i nie ćwiczyłem regulernie bo miałem dość przetrenowywania się . Zacząłem ćwiczyć mniej więcej regularnie od 4 miesięcy ale było kilka razy przetrenowanie i [...]
Witam jestem B-dog, w ogóle się nie udzielam na forum, lecz dużo czytam. Po co zakładam dziennik? -Miałem założyć bloga i podesłać adres paru osobom by mogły oglądać mój progres, zostawić swoje opinie, bo czasem jest tak, że widzimy to czego nie ma. Prawda? Ale jaki jest cel tego dziennika? - Moim celem jest: 1.Poprawa cech ważnych dla zawodnika [...]
Hej, Po pół roku ćwiczeń czysto kardio udało mi się zrzucić 35 kg zbędnego balastu i trochę przybrać na masie/sile. Teraz jednak przydałoby się nabrać trochę masy mięśniowej z zachowaniem ogólnej sprawności i wydolności. Zrzut to był efekt prostej diety - mało żreć + duże ilości kardio - ale bez specjalnie rozpisanego planu. Wiek: 25 lat [...]
Płeć : Mężczyzna Wiek : 31 Waga : 84 Wzrost : 170 Cel treningowy : 72kg i lepsza wytrzymałość Staż treningowy na siłowni : 1 miesiąc Uprawiane inne sporty : rower, piłka nożna Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzęt siłownia Dieta : 160B, 260W, ~65T Zażywane suplementy : kreatyna 10g DT, 5g NT; białko; [...]
Hej, nazywam się Damian. Poniżej moja ankieta: Wiek : 25 lat Waga : 93 kg, BF30% Wzrost : 171 cm, endomorfik Cel treningowy : zrzucić wagę do ok. 75 kg Staż treningowy na siłowni : 2 miesiące Uprawiane inne sporty : brak Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzęt siłownia Dieta : Redukcja, 2300kcal, B: 180, [...]
Jestem bardzo zainteresowany wzrostem... Szukałem czego się da na ten temat! 1) Najbardziej znany, to rozciąganie na drążku. Ale czy to serio pomaga? Wasze zdanie jest niestety podzielone. Szczególnie na wyjątek Michaela Jeffrey Jordana, który urósł przez wakacje 17cm (prawdopodobnie wyciągając się na drążku), a później jeszcze 10cm uzyskując [...]
Witam wszystkich forumowiczow. Ruszam z nowy planem po okresie 10dniowej przerwy.Czulem znuzenie i przemeczenie przedn okres i doszlem do wniosku ze czas na zmiany. dzis rano dokonalem pomiarow wygladaja one nastepujaca WAGA 78 WZROST 182 WIEK 21 BIC 35 ;( KLATKA 108 PAS 87:( UDO 60 LYDKA 38 NADGARSTEK 19 STAZ NA SILOWNI 14MSC WYNIKI [...]
Kompleksowa rozgrzewka fundamentem solidnego treningu. Ciężko w tym przypadku powołać się na jakieś statystyki czy badania ale w całą stanowczością można stwierdzić, iż przynajmniej połowa ćwiczących, czy to początkujących, średnio-zaawansowanych czy nawet zaawansowanych nie skupia swojej uwagi na takich elementach treningu jak rozgrzewka [...]
witam. mam 18 lat, 187 cm wzrostu, 80 kg wagi. Uprawiam zawodniczo tenis ziemny i półzawodniczo koszykówkę. Siłowo trenuje od ponad roku, jednak do stycznia 2011 nie były to zbyt sprecyzowane treningi, raczej przystosowujące w ogóle do treningu siłowego. Wteyd też odrzuciłem zupełnie maszyny i sztange, skośną ławke , z powodu rodzinnych tendencji [...]
Witam wszystkich, odkąd pamiętam zdrowo się odżywiam i uprawiam sport. Paliłam swojego czasu zwykłe papierosy i przeszłam na elektryczne i tak elektryczne papierosy paliłam ok 7 lat nie tykając już zwykłych. 13 maja ostatni raz zapaliłam e papierosa, postanowiłam rzucić. Na początku z pomocą Tabex, później chęć zapalenia zastępowałam gumą do żucia [...]
Cel:masa Wiek:15 Wzrost:175 Waga:65 Dotychczasowy plan Poniedziałek: klatka KLATKA I cykl 1.Wyciskanie sztangielek skos 4x 15><8- maksymalne rozciągnięcie w negatywnej fazie..w koncowej fazie stykamy sztangielki ze sobą. 2. Wyciskanie płasko sztangielek z supinacją nadgarstka (tak by w końcowej fazie ruchu kostki palców były skierowane do [...]
stworzyłem nowy wątek, obo trochę sięzmieniło.. zastanowiłem się .. spojrzałem w plan .. teraz już nie będę miał tylu zajęć w budzie.. mogę ćwiczyć w weekend. jednak z jj nie będę rezygnował. jak mam szkołę to w piątek nie idę na jj - czyli co 2 tyg przepada mi jeden trening jj.. + wypadki losowe.. już kiedyś robiłem takim systemem, ale nie masę.. [...]
Na wstępie dodam iż chodzę na K-1 i FBW wybrałem właśnie z racji uprawianego sportu ;) Treningi odbywały by się 3 razy w tyg : wtorek, czwartek, sobota Siłownia piwniczna proszę o pomoc, nie za bardzo już pamiętam to wszystko, ,jak, co, jak długo, itp ;/ podoba mi się plan by Wodyn, mianowicie : ZESTAW A: 1 POLOWICZNE WYCISKANIE LEZAC (PELNE JEST [...]
Po ciąży wyjściowe 92kg. Troche ograniczyłam śmiecie, godzina dziennie aerobiku po roku było 82kg Dorzuciłam zdrowe żywienie do aerobiku, jadłam wszystko o niskim indeksie glikemicznym, spadłam na 70. Waga stała, więc zwiększyłam treningi, dieta 1000 kal, ruszyło. Potem siłownia i dieta 1500-1800 kal dobiłam do 60kg. Wszystko to mniej więcej na [...]
Witam. Chciałbym przedstawić plan w jakim ćwiczę i prosić o ewentualne wskazówki. Na początek - wiek 36 lat - wzrost 185 cm - waga 95 -staż, wiele lat jako domator, także w pozyskiwaniu wiadomości, - osiągi raczej słabe, ale technika myślę poprawna, np. przysiad 5x125 kg, wyciskanie 5x100 kg, wiosłowanie 5x90 kg, wyciskania żołnierskie 5x65 kg, - [...]
Witam, nazywam się Bartek, jest to mój pierwszy post na tym forum. Postanowiłem napisać temat by poradzić się bardziej doświadczonych osób w sprawie mojego treningu. Przyznam, że wyglądał on do tej pory bardzo nieprofesjonalnie. Był on bardziej spowodowany moim słomianym zapałem, niż chęcią osiągnięcia czegoś. Ale jednak powiedzieć nie mogę, [...]
Witam chcialbym sie zapytac czy dobrze robie stosujac diete ktora tu przedstawie oraz plan treningowy jaki mam. Moj cel to: zrzucenie tluszcza (priorytet) zrownowazony przyrost miesnia Uprawiany sport lub inne formy aktywności : silownia 3x w tyg, rowerek 4x w tyg po 40min-godz Odżywianie : no i tu przejde do mojej diety, ukladana po czyt forum [...]
Witam. Mam kilka pytań dotyczących wzrostu oraz siłowni, jednak najpierw kilka zdań słowem wstępu :) Rocznikowo mam 17 lat (1LO), jednak jestem z końca roku, więc teoretycznie mam niewiele ponad 16. Od jakiegoś czasu chodzę trochę na siłownie (listopad 2012 rok), w tym momencie od około dwóch tyg. mam małą przerwę. Nie dźwigam wielkich ciężarów, [...]