SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Mam 15 lat i mam problem z treningiem ;(

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam , mam 14 lat , a rocznikowo mam 15 . I mój problem jest taki że coś tam powoli ćwicze od 12 roku życia ale to były treningi beznadziejne przetrenowywałem się po 1 tygodniu itp , i nie ćwiczyłem regulernie bo miałem dość przetrenowywania się . Zacząłem ćwiczyć mniej więcej regularnie od 4 miesięcy ale było kilka razy przetrenowanie i [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 2765 Data: 2012-04-07 23:46:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • B-dog/w drodze po sylwetke fightera

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam jestem B-dog, w ogóle się nie udzielam na forum, lecz dużo czytam. Po co zakładam dziennik? -Miałem założyć bloga i podesłać adres paru osobom by mogły oglądać mój progres, zostawić swoje opinie, bo czasem jest tak, że widzimy to czego nie ma. Prawda? Ale jaki jest cel tego dziennika? - Moim celem jest: 1.Poprawa cech ważnych dla zawodnika [...]

    Odpowiedzi: 58 Ilość wyświetleń: 7790 Data: 2012-01-14 02:24:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan + dieta - dopasowanie

    Temat
    Trening dla początkujących

    Hej, Po pół roku ćwiczeń czysto kardio udało mi się zrzucić 35 kg zbędnego balastu i trochę przybrać na masie/sile. Teraz jednak przydałoby się nabrać trochę masy mięśniowej z zachowaniem ogólnej sprawności i wydolności. Zrzut to był efekt prostej diety - mało żreć + duże ilości kardio - ale bez specjalnie rozpisanego planu. Wiek: 25 lat [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 677 Data: 2014-10-28 09:31:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na masę do oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    Poniedziałek KLATA 1.Wyciskanie sztangi w leżenie na ławce poziomej 15/12/10/10 2.Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej 15/12/10 3.Przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej 15/12/8 MIĘŚNIE RAMION (biceps, mięśnie przedramion, triceps, mięśnie ramienne) 1.Uginanie Ramion ze sztangą stojąc podchwytem 10/8 [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2280 Data: 2009-11-18 11:00:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Płeć : Mężczyzna Wiek : 31 Waga : 84 Wzrost : 170 Cel treningowy : 72kg i lepsza wytrzymałość Staż treningowy na siłowni : 1 miesiąc Uprawiane inne sporty : rower, piłka nożna Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzęt siłownia Dieta : 160B, 260W, ~65T Zażywane suplementy : kreatyna 10g DT, 5g NT; białko; [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 876 Data: 2013-12-27 17:01:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • FBW + Dieta Łysego

    Temat
    Trening dla początkujących

    Hej, nazywam się Damian. Poniżej moja ankieta: Wiek : 25 lat Waga : 93 kg, BF30% Wzrost : 171 cm, endomorfik Cel treningowy : zrzucić wagę do ok. 75 kg Staż treningowy na siłowni : 2 miesiące Uprawiane inne sporty : brak Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzęt siłownia Dieta : Redukcja, 2300kcal, B: 180, [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1260 Data: 2019-01-21 23:32:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WZROST!

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Jestem bardzo zainteresowany wzrostem... Szukałem czego się da na ten temat! 1) Najbardziej znany, to rozciąganie na drążku. Ale czy to serio pomaga? Wasze zdanie jest niestety podzielone. Szczególnie na wyjątek Michaela Jeffrey Jordana, który urósł przez wakacje 17cm (prawdopodobnie wyciągając się na drążku), a później jeszcze 10cm uzyskując [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 8303 Data: 2006-12-24 12:35:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam wszystkich forumowiczow. Ruszam z nowy planem po okresie 10dniowej przerwy.Czulem znuzenie i przemeczenie przedn okres i doszlem do wniosku ze czas na zmiany. dzis rano dokonalem pomiarow wygladaja one nastepujaca WAGA 78 WZROST 182 WIEK 21 BIC 35 ;( KLATKA 108 PAS 87:( UDO 60 LYDKA 38 NADGARSTEK 19 STAZ NA SILOWNI 14MSC WYNIKI [...]

    Odpowiedzi: 52 Ilość wyświetleń: 4024 Data: 2011-02-06 18:24:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kompleksowa rozgrzewka fundamentem solidnego treningu. Ciężko w tym przypadku powołać się na jakieś statystyki czy badania ale w całą stanowczością można stwierdzić, iż przynajmniej połowa ćwiczących, czy to początkujących, średnio-zaawansowanych czy nawet zaawansowanych nie skupia swojej uwagi na takich elementach treningu jak rozgrzewka [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 4087 Data: 2005-03-25 14:29:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening bez większych obciążeń do oceny i poprawy

    Temat
    Trening dla początkujących

    witam. mam 18 lat, 187 cm wzrostu, 80 kg wagi. Uprawiam zawodniczo tenis ziemny i półzawodniczo koszykówkę. Siłowo trenuje od ponad roku, jednak do stycznia 2011 nie były to zbyt sprecyzowane treningi, raczej przystosowujące w ogóle do treningu siłowego. Wteyd też odrzuciłem zupełnie maszyny i sztange, skośną ławke , z powodu rodzinnych tendencji [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 530 Data: 2011-05-24 21:59:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam wszystkich, odkąd pamiętam zdrowo się odżywiam i uprawiam sport. Paliłam swojego czasu zwykłe papierosy i przeszłam na elektryczne i tak elektryczne papierosy paliłam ok 7 lat nie tykając już zwykłych. 13 maja ostatni raz zapaliłam e papierosa, postanowiłam rzucić. Na początku z pomocą Tabex, później chęć zapalenia zastępowałam gumą do żucia [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2176 Data: 2024-06-24 12:50:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 3 dniowy plan na masę ocencie!!!

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Cel:masa Wiek:15 Wzrost:175 Waga:65 Dotychczasowy plan Poniedziałek: klatka KLATKA I cykl 1.Wyciskanie sztangielek skos 4x 15><8- maksymalne rozciągnięcie w negatywnej fazie..w koncowej fazie stykamy sztangielki ze sobą. 2. Wyciskanie płasko sztangielek z supinacją nadgarstka (tak by w końcowej fazie ruchu kostki palców były skierowane do [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1958 Data: 2007-03-11 21:15:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MASÓWKA DO OCENY

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    stworzyłem nowy wątek, obo trochę sięzmieniło.. zastanowiłem się .. spojrzałem w plan .. teraz już nie będę miał tylu zajęć w budzie.. mogę ćwiczyć w weekend. jednak z jj nie będę rezygnował. jak mam szkołę to w piątek nie idę na jj - czyli co 2 tyg przepada mi jeden trening jj.. + wypadki losowe.. już kiedyś robiłem takim systemem, ale nie masę.. [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1162 Data: 2005-11-25 20:22:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prośba o pomoc przy ułożeniu FBW

    Temat
    Trening dla początkujących

    Na wstępie dodam iż chodzę na K-1 i FBW wybrałem właśnie z racji uprawianego sportu ;) Treningi odbywały by się 3 razy w tyg : wtorek, czwartek, sobota Siłownia piwniczna proszę o pomoc, nie za bardzo już pamiętam to wszystko, ,jak, co, jak długo, itp ;/ podoba mi się plan by Wodyn, mianowicie : ZESTAW A: 1 POLOWICZNE WYCISKANIE LEZAC (PELNE JEST [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 803 Data: 2009-06-12 23:41:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zrzuciłam 33kg a od półtora roku zastój - help

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Po ciąży wyjściowe 92kg. Troche ograniczyłam śmiecie, godzina dziennie aerobiku po roku było 82kg Dorzuciłam zdrowe żywienie do aerobiku, jadłam wszystko o niskim indeksie glikemicznym, spadłam na 70. Waga stała, więc zwiększyłam treningi, dieta 1000 kal, ruszyło. Potem siłownia i dieta 1500-1800 kal dobiłam do 60kg. Wszystko to mniej więcej na [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1495 Data: 2014-01-30 15:36:41 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Witam. Chciałbym przedstawić plan w jakim ćwiczę i prosić o ewentualne wskazówki. Na początek - wiek 36 lat - wzrost 185 cm - waga 95 -staż, wiele lat jako domator, także w pozyskiwaniu wiadomości, - osiągi raczej słabe, ale technika myślę poprawna, np. przysiad 5x125 kg, wyciskanie 5x100 kg, wiosłowanie 5x90 kg, wyciskania żołnierskie 5x65 kg, - [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1252 Data: 2012-04-17 13:19:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wątpliwości związane z moimi ćwiczeniami

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, nazywam się Bartek, jest to mój pierwszy post na tym forum. Postanowiłem napisać temat by poradzić się bardziej doświadczonych osób w sprawie mojego treningu. Przyznam, że wyglądał on do tej pory bardzo nieprofesjonalnie. Był on bardziej spowodowany moim słomianym zapałem, niż chęcią osiągnięcia czegoś. Ale jednak powiedzieć nie mogę, [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 573 Data: 2009-01-02 16:49:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zrownowazona redukcja tkanki tluszczowej

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam chcialbym sie zapytac czy dobrze robie stosujac diete ktora tu przedstawie oraz plan treningowy jaki mam. Moj cel to: zrzucenie tluszcza (priorytet) zrownowazony przyrost miesnia Uprawiany sport lub inne formy aktywności : silownia 3x w tyg, rowerek 4x w tyg po 40min-godz Odżywianie : no i tu przejde do mojej diety, ukladana po czyt forum [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2835 Data: 2007-11-30 21:32:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan na mase

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Poniedziałek: Plecy PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE 12, 11,10,9 Rozciąganie ekspandera nad głową 12,11,10,9 WZNOSY BARKÓW "SZRUGSY" 20, 20,20, SKŁONY ZE SZTANGĄ TRZYMANĄ NA KARKU (TZW. „DZIEŃ DOBRY") 12,11,10,9 Wtorek:wolne Środa: Triceps -francuskie wyciskanie sztangi leżąc podchwytem 3x10 -prostowanie ręki do tyłu w opadzie 3x10 -pompki odwrotne [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 2172 Data: 2007-04-22 14:29:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wzrost, siłownia dla 16/17 latka

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam. Mam kilka pytań dotyczących wzrostu oraz siłowni, jednak najpierw kilka zdań słowem wstępu :) Rocznikowo mam 17 lat (1LO), jednak jestem z końca roku, więc teoretycznie mam niewiele ponad 16. Od jakiegoś czasu chodzę trochę na siłownie (listopad 2012 rok), w tym momencie od około dwóch tyg. mam małą przerwę. Nie dźwigam wielkich ciężarów, [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1284 Data: 2013-01-27 14:20:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)