SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Rozciaganie :) - troche inne

    Post
    Sztuki Walki

    rozciąganie statyczne=izomeryczne?

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 3932 Data: 2006-04-05 17:04:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozciaganie :) - troche inne

    Post
    Sztuki Walki

    takie kopanie "na zimno" jest dobre bo na ulicy nie ma czasu na rozgrzewke -ale wiadomo wszystko z umiarem ja polecam rozciaganie po bieganiu dlugim w moim przypadku wyrazne efekty juz po ok 1.5-2tygodniach!!(dodam ze juz bylem rozciagniety tyle ze rozjechalem sie bardziej) zrzucalem wage i biegalem ok4x w tyg po 40min w grubym ubraniu i [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 3932 Data: 2006-04-05 22:52:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Potrzebuje pomocy fachowców

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    do każdej sesji treningu siłowego <na początek proponuję 3xw tygodniu wszystkie grupy mięsniowe(ok.6-12tygodni), następnie 4xw tygodniu <podział grup mięsniowych (kolejnych kilkanaście-kilkadziesiąt tygodni)> proponuję trening aerobowy <tętno: (220-wiek)*0,6-0,75> minimum 20 minut; max 60 zacznij od aerobów 3xw tygodniu polecam [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1718 Data: 2005-09-30 22:33:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wyskok 55cm w góre/wyskok

    Post
    Inne dyscypliny

    wydaje mi się że najlepiej będzie jak beziesz robił 2 razy w tygodniu przysiady (tak żeby dupa nie schodziła poniżej kolan) 4 serie po 20 powtórzeń, 2 serie wspieć na palcach na jednej nodze po 20 pow, bieganie 2 razy w tyg, 10 min truchtu, rozciąganie, 5x60m przerwy 2-3min, 10x10m bez przerwy, 2,3 miesiące tak porób, wtedy juz powinieneś być [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 3614 Data: 2008-02-03 14:23:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co robic w dzien walki?

    Post
    Sztuki Walki

    Stary, przed walką to się ze trzy dni wypoczywa i robi co najwyżej luźne rozciąganie. Nic męczącego. Organizm do walki musi wyjść maksymalnie zregenerowany, wypoczęty i głodny wysiłku.

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 5159 Data: 2009-04-16 09:24:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dwa treningi

    Post
    Scena MMA i K-1

    A jak taki dzień powinien wyglądać? Zakładając ze rano mam trening SW jakieś 1,5- 2 h po treningu mocne statyczne rozciaganie calego ciala i wieczorem robię sobie trening siłowy. 1. Ile mniej więcej czasu powinno byc odpoczynku po SW? 2. Co robić po zakończeniu treningu siłowego żeby nie było tak ze robie trening daje z siebie 100%, potem jeszcze [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 3391 Data: 2012-02-25 17:03:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dwa treningi

    Post
    Scena MMA i K-1

    Rano kondycja cos w rodzaju interwałowego piekła tzn. stacyjki a wiczorem siła czyli Kettle Co do regeneracji to dieta oczywiscie jest do tego BCAA, B-Alanina, Carbo, Kreatyna, Witaminy i conajmniej 10 godzin snu. Bo rano trening sw + rozciaganie a wieczorem kettle odpada ? Pozdrawiam:-):-)

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 3391 Data: 2012-02-26 17:13:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dwa treningi

    Post
    Scena MMA i K-1

    Nie wiem jaki kolega FOX ma staż treningowy, jaka diete i jakie suplementy stosuje, ale z pytań i wypowiedzi wynika, że wiedza i doświadczenie raczej niewielkie, także ja stawiam na szybkie przetrenowanie organizmu po max kilku tygodniach stosowania 3 treningów dziennie (sw, kettle, rozciaganie albo biegi interwałowe) co będzie się równało z [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 3391 Data: 2012-02-27 09:15:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem ze szpagatem

    Post
    Sztuki Walki

    Codzienne rozciąganie jest złe i potem jest coraz gożej wiem to po sobie bo tak eksperymentuje i u mnie jest tak ze 1 dzień po intensywnym rozciąganiu jak sie znów rozciagam to nie moge zejść tak nisko jak przedtem ŚCIĘGAN MUSZĄ MIEĆ CZAS NA REGERACJE I MIĘŚNIE najlepiej rozciągać się co 2 lub 3 dni ja się rozciagam co 2 dni w tygodiu bo dużo [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 3369 Data: 2005-06-02 16:08:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Muszę się zgodzić natomiast z tym, że mało jest dobrych klubów bokserskich w Polsce. W większości trenuje się 2 razy w tygodniu i na sali gimnastycznej z jednym workiem. Smutna polska rzeczywistość. Trenowałem w kilku klubach w Polsce boks/kb i tak to najczęściej wygląda niestety. Kondycja polskiego boksu leży, do kilku profesjonalnych klubów w [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 4303 Data: 2009-03-09 07:53:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja, masa czy po prostu dalej ćwiczyć siłowo

    Post
    Trening dla początkujących

    Rozumiem że od cardio się nie robią dlatego ogólnie ćwiczę siłowo nie mam dokładnego planu treningowego ale mogę to określić jako codzienne ćwiczenie i: 1. porządna rozgrzewka + trochę rozciągnia 2. na brzuch -> brzuszki, plank 1min, brzuszki z nogami w górze, brzuszki z nogami bokiem czyli na mięśnie skośne, przyciąganie nóg w zwisie, wieele [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 923 Data: 2016-04-16 17:00:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • http://bieganie.pl/img/Marszalek/Ryc.11.jpg http://4.bp.blogspot.com/-TgOMKN42IhU/UPwlKTaZUeI/AAAAAAAAAIs/jIKPygJMKgY/s1600/lydka.JPG http://lukaszbort.pl/pliki/image/dwugłowe%20ud/rozciąganie%20siedząc.jpg http://www.sportconnect.pl/files/pnf2.JPG http://www.sportconnect.pl/files/ABC%20Trenera/rozciaganie_bieganie_marszalek/marszalek_7.jpg [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2337 Data: 2014-04-10 19:52:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ja co dwa dni rozciagalem i basen raz w tyg. w kolejnym tyg 2 raz rozciagalem i raz silowania i basen kolejny tydzien rozciaganie silownia x2 i basen potem silownia basen i trening

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2337 Data: 2014-04-17 20:18:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nie wiem po co ta dyskusja, jeżeli nie zrobisz usg to nie bedziesz wiedzial czy miesien sie zagoił bo jeżeli nie to rozciąganie go moze powiekszyc tylko kontuzje

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2337 Data: 2014-04-19 19:17:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kick + siłka

    Post
    Sztuki Walki

    POCO CI TA MASA ?? to po 1 2) ten trening jest beznadziejny barki + plecy ?? 3) Jak już ćwiczysz na kicka to zadaj sobie pytanie co chcesz osiągąć Mase wygląd czy czegos sie nauczyć ?? Owszem da sie siłke i kicka pogodzic ale napewno nie tak jak napisałeś . Siłke bardziej należy trakotować jako rekreacje. Nie można zapominać o takich rzeczach [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 3295 Data: 2004-08-13 15:36:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kick + siłka

    Post
    Sztuki Walki

    Placek jak byś mógł ułożyć 2 plany to będe Ci wdzięczny Z tym że u mnie w mieście jest troszke lipnie(takie mniejsze miasto),trenigi są tylko 2 razy w tygodniu,bodajże we wtorek i w sobote Plan na rozciąganie już mam tutaj z forum Dostęp do siłowni mam,bo mam u siebie. Także nie jest tak najgorzej. O te treningi to ja się jeszcze dopytam kolegi bo [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 3295 Data: 2004-08-13 16:36:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kick + siłka

    Post
    Sztuki Walki

    Może byc wyciag Rozciaganie nie po ale przed i naprawdę dłóga rozgrzewka przed siłownią 10-15 min. Zasadniczo placek w tym co napisał ma trochę racji jak pomyslałem. Powiedz mi placek to jest trening typowo dla zawodowego kick-boksera który musi utrzymać wage np z racji startów w zawodach? Wtedy moze i jest ok Tylko placek poradzę ci wyrzuć te [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 3295 Data: 2004-08-15 12:01:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytanko

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    o w sumie dobre... zapomniałem już o tym, dzięki - zrobię pewnie szeroki + suspinacja i na koniec oczxywiście rozciąganie

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1195 Data: 2005-06-04 13:46:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • do kiedy rozciaganie???

    Post
    Sztuki Walki

    ja mam 28 lat i juz niestety kiepsko mi idzie rozciaganie . Jednak co zrobic - takie mam biodra kiepskie i nierozbite. Moglem za mlodu sie rozciagac . Tylko do siebie mozna miec pretensje .

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 2278 Data: 2009-08-11 22:36:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak ruszyć KAPTURY?

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    franekjjj3, właściwie to każde ćwiczenie jest kontuzjogenne, ale po to mamy rozgrzewki, rozciąganie, serie na początku z leciutkim ciężarem żeby kontuzji się nie nabawić. Poza tym, zaproponowałem sztangę łamaną, bo zdecydowanie odciąża nadgarstki i ćwiczy się elegancko. Jak ktoś nie chce podciągać do brody to nie musi - w zasadzie wystarczy do [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 6602 Data: 2008-01-11 23:55:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)