To może podzielić to rozciąganie, bo większą jej część zajmują ćwiczenia korekcyjne, które dostałem do domu, a reszta to rozciąganie całego ciała od karku po łydki, a nie lubię omijać danych partii, więc ćwiczę i dwójki, czwórki, wewnętrzne itd. Jeśli natomiast miałbym podzielić rozciąganie to nie wiem jakimi partiami, dół np. pon, góra - śr, a [...]
Gesti, Mali dzięki };-) Wczoraj byłam na innej siłowni niż zazwyczaj i zrobiłam trening, który zazwyczaj w środę robię, bo była na tej siłowni maszyna pomagająca w podciąganiu z taką podpórką pod kolana i chciałam się w końcu trochę popodciągać a nie tylko moje marne opuszczania robić :-) Trening B 1. Opuszczanie na drążku: (tutaj było podciąganie [...]
Gesti dzisiaj rano nie wytrzymałam i zmierzyłam nogi- tam gdzie wczoraj były plusy dzisiaj wszędzie jest centymetr mniej, więc to tylko pewnie opuchnięcie od tych upałów było a ja już panikowałam, że znowu coś źle się dzieje. Wczorajszy trening: Bieżnia 50 min max nachylenie (średnie tętno 145) + rozciąganie Dzisiejszy poranny trening: Trening B [...]
Zaległe wypiski z treningów: 04.08.2013 Rozgrzewka 4 rundy, time cap 5 min(2 min odpoczynku pomiędzy rundami): 1. 10 przysiadów, 400 m biegu, max ilość HRPU 2. 10 przysiadów, 400 m biegu, max ilość Lunge 3. 10 przysiadów, 400 m biegu, max ilość Air Squat 4. 10 przysiadów, 400 m biegu,max ilość Burpee Rozciąganie 5.08.2013 Tabata this: 1. pushups + [...]
14.08. Trening funkcjonalny: ćwiczenia wzmacniające i dłuuugie rozciąganie. 15.08. rozgrzewka 5 rund na czas: 5 pull ups z gumą, 5 thruster (10, 15, 20, 25, 30 kg) W ramach przygotowania do zawodów: TGU 12 kg 2x TGU 16 kg 2x Double front squat 2 x 12 kg max w 2 min- 2 serie Double front squat 2x 8kg max w 2 min- 2 serie snatch-12kg 16.08. [...]
Jest to stanowczo za dlugo i po konsultacji z Wojtkiem rozciaganie przesuwam na po treningu, a przed ograniczam sie do rollowania i aktywacji miesni, zeby nie trwalo to wiecej niz 20 minut. oo dobrze wiedzieć ;-) Fajnie, że już doszłaś do siebie po Gdańsku };-) bądź grzeczna na PEI i nie podjadaj!!!%-) Obiecuje ! };-) #-P DT – 2430 kcal – sroda [...]
Wpadajcie Panowie, wpadajcie, zapraszam ! Solar - tia, w drodze do pracy i spowrotem Banan - co do trenu, to nie jest lajtowy... przynajmniej dla mnie.~ Źle trochę z rozpędu to rozpisałem. Pierwsze 2 ćwiczenia są łączone, nie ma odpoczynku między nimi. Dwa ostatnie już nie. Przy klatce jest 16 serii, przy innych partiach jeszcze więcej wychodzi. [...]
Spięty mięsień, wiec cały czas sie pompuje i stad uczucie spompowanego prostownika %-) rolowanie, rozciąganie, masaże, "walka" z hiperlordoza i powinno byc lepiej Sylwia niech Ci codziennie trochę pochodzi po plecach. Lekka jest, ale powinno trochę pomoc %-) Zmieniony przez - wiktor.grybos w dniu 2017-11-15 15:50:29
Na mnie magia chyba mniej działa. Ostatnio zacząłem kminić, że jak sam nie ogarnę i nie zacznę rozciągać to może być w moim przypadku neverending story. Co poprawi to pospinam znowu na treningach :-D. Zaczynam rolowanie i rozciąganie - ciekawe na ile starczy mi chęci bo nie jest to moja ulubiona czynność :->.
Dzisiaj już nie wytrzymałem i poszedłem się poruszać :-) Porobiłem jakieś prawie FBW, potem zestaw rehabilitacyjny na kręgosłup, który dostałem od BroStyle ;-) Pierwszy raz od maja tamtego roku, zrobiłem ćwiczenie na proste brzucha, bo dostałem już pozwolenie i od niego, i od mojego fizjo, który zbadał szerokość rozstępu, i już wcale nie jest taki [...]
Dają morfine i znieczulenie miejscowe. Ale to totalnie nic nie daje. Nigdy nie czułem takiego bólu, a serio mam wysoki próg bolowy. Jeszcze u zwykłego Kowalskiego to idzie szybko, ale tutaj przeszkadzają mięśnie miedzyzebrowe, i muszą drążyć tą dzidą... A to i tak nie jest najgorsze. Najgorsze jest chodzenie z tą rurka w zebrach, i butelką która [...]
Nie no ją zabrzmialem jakbym się czul niczym nastolatek. Mi zaraz pyknie 38 lat, ciągle coś pobolewa więc nie ma się też co zgrywac. Wtedy zero rozgrzewki, trening na pale do odciny i nic nie było. Teraz aktywacje, masturbacje(takie minimum ale jednak), rozciąganie.... A i tak cały rok coś Napier. O piciu nie wspomne ale ją akurat swoje wypilem i [...]
kolejne ciekawe info Z szatni Arsenalu... Tuż przed meczem, Arsene Wenger przeprowadza rozmowę z drużyną. Gdy piłkarze przygotowują się do meczu, słuchają relaksującej muzyki z odtwarzacza CD. Inaczej było, gdy w Arsenalu grał jeszcze Ian Wright - wtedy dominował R&B, hip-hop i punk-rock. Wright często otwierał okno w szatni, wyglądał przez [...]
Poradnik dla początkującego adepta Crossfit /SFD/Images/2016/9/9/c10201e0132a420a947abd2349687a27.jpg Jak w każdym, merytorycznie sporządzonym poradniku, wstępnie należy nakreślić zakres przedmiotowy pojęcia, o którym będzie traktował, czyli w tym przypadku – crossfitu. Z pewnością wyjaśnienie definicji i genezy pozwoli lepiej zrozumieć [...]
Sory zapomniałem wkleić 1.Pompki płasko(dowolna z podanych wersji)-4-5 serii x do zmęczenia-ze zmiennym rozstawem dłoni. 2.Pompki głową w dół(nogi na podwyższeniu-rys.5)-4-5 serii x do zmęczenia- ze zmiennym rozstawem dłoni. 3.Rozciąganie ekspandera za plecami lub Rozciąganie zamocowanego na końcu ekspandera jednorącz stojąc-3-4 serie x do zm. [...]
night: Właśnie bardzo udany żart - przynajmniej mnie śmieszy ;-) I aż mi się tak "swojsko" zrobiło :p (Co do końcówki, to powinnam zaprzeczyć, ale może się powstrzymam.) Dziękuję raz jeszcze. Tetisheri: Oj racja, będę próbować bardziej radośnie ;-) Dziękuję! miss: Dziękuję i witam w moich skromnych progach ;-) julinka39: Cześć i dziękuję! :-) [...]