To może podzielić to rozciąganie, bo większą jej część zajmują ćwiczenia korekcyjne, które dostałem do domu, a reszta to rozciąganie całego ciała od karku po łydki, a nie lubię omijać danych partii, więc ćwiczę i dwójki, czwórki, wewnętrzne itd.
Jeśli natomiast miałbym podzielić rozciąganie to nie wiem jakimi partiami, dół np. pon, góra - śr, a pt reszte?
Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-12-10 20:27:15
Jeśli natomiast miałbym podzielić rozciąganie to nie wiem jakimi partiami, dół np. pon, góra - śr, a pt reszte?
Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-12-10 20:27:15