SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 221603

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13618
Sprecyzuj jakie FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 693 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
Takie jak widziałeś u mnie, żadne 5x5/HST.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1350
witam wszystkich, mam nastepujace pytanko: mam naturalnie duze kaptury (a przynajmniej tak mi sie wydaje;) nigdy nie cwiczylem ich na silowni i chcialbym zapytac co z nim robic;)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
jake85

"witam wszystkich, mam nastepujace pytanko: mam naturalnie duze kaptury (a przynajmniej tak mi sie wydaje;) nigdy nie cwiczylem ich na silowni i chcialbym zapytac co z nim robic;) "

nie rozumiem a co chcesz z nimi robić ? sprecyzuj w czym problem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1350
drogi Tomaszu, chcialem wiedziec czy powinienem je zaczac cwiczyc na silowni? jesli tak to co robic by je bardziej wyeksponowac ? O dziwo kiedy stoje wyprostowany to ich wogole nie widac....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
jake85

nie rozumiem cię trochę , ćwicz pewnie , załóż temat na głównej karcie tylko najpierw uzupełnij ankietę i wtedy będziemy myśleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1350
ja chyba slepy jestem:) wydawalo mi sie ze juz wszystko w profilu uzupelnilem? a co do kapturow to jak to wyglada (jest baza do dobrych kapturow?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
jaki profil ( to nikogo nie interesuję ), zakładasz temat , i wypełniasz ankietę " obowiązkową " w dziale , nie będę tu czata z tobą prowadził , chcesz pomocy przestrzegaj regulaminu by zachować porządek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1865
witam mam krotkie pytanie: czy podczas zawodow waga gryfu jest doliczana do ogolnego ciezaru czy nie?

Na siłowni robię trening. Na treningu ćwiczenia, więc gdy widzisz mnie ze sztangą to nie mów że "on ćwiczy". Co najwyżej to wykonuję trening.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 693 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
Na 99% szans jestem przekonany że tak, bo jednak te 20kg robi różnicę ;]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

WHEY premium