SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jestes poczatkujacym ? zajrzyj tutaj!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
Jako ze kulturystyke traktuje bardzo powaznie od dwoch lat chcialbym poruszyc pewien temat, ktory najbardziej dotyczy sie wlasnie poczatkujacych..
Kazdy pragnie miec umiesnione cialo ale nie kazdy wie jak to zrobic
Niektorzy kulturyscy sa wstanie "odpuscic" jakams partie miesni bo niby im na niej nie zalezy ??!! Tak tak, wiecie o co mi chodzi.. najczesniej taka partia sa NOGI. Niektorzy sobie odpuszczaja wlasnie ta partie , (niektorzy jeszcze inna az strach pomyslec jaka) a prawda jest taka ze zeby miec proporcjonalne cialo trzeba myslec o kazdej parti !! Najczesciej poczatkujacy szlifuja klate 2 razy w tyg w piwnicy i co ? i nic....

Sam mam kolege ktory cwiczy 3 lata, na poczatku 2 lata nie cwiczyl nog, oto jego wymiary : biceps 45 łydka 40 udo 60 tak mniejwiecej :) to mowi samo za siebie, ramiona ogromne a reszta ? TAK WIEC DO WSZYSTKICH KTORZY CZYTAJA TEN POST, KAZDA PARTIA JEST TAK SAMO WAZNA W ROZOWOJU CIALA ))

P.S. jak bym mogl nie wspomniec ze przy cwiczeniach na kazda partie czlowiek staje sie bardziej silniejszy, pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1030
to prawda najczesciej odpuszczamy nogi poniewarz w pierwszym kontakcie zwraca sie uwage na ramiona i klate ale z czasem gdy nasz
biceps robi sie wiekszy od łydki niewygląda to fajnie zeby robic
nogi trzeba do tego dorosnac wiekszosc osiedlowych pakerów ma gdzies te partie a przecierz prirorytetem dla osoby cwiczacej
powino byc zbudowanie proporcjonalnej sylwetki taki paker
przestaje sie bujac kiedy jest na plarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
dokładnie :) a pozniej placz bo nie ma symetrycznej sylwetki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
sam moge przyznać że ćwiczę 9miesięcy a z tego mojego całego ćwiczenia to zmarnowałem około 1.5miesiąca - ćwiczyłem tylko górną częśc ciała bo myślałem że nogi są niepotrzebne ale wszystko rosło a nogi stały w miejscu szybko to zrozumiałem na szczęście i teraz jest symetrycznie , plan,dieta,regeneracja = podstawa dobry topic:)

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
dzieki Vice_Lord2 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
W sumie to ten temat jest malo wnoszacy i nie ma sensu... Dlaczego? Prawdziwy poczatkujacy nie czyta tylko zaklada topici z pytaniami... Poza tym poza symetria i proporcjami raczej jest inna kwestia, ktora bardziej takiego swierzaka przekona (wyrzut hormonow anabolicznych)

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
w sumie masz racje, bo poczatkujacy nie czyta bo mu sie nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
a dlaczego tak jest bo Ci którzy nie ćwiczą nie pochwalą Cie że "ale masz ekstra mieśnie nóg też chce mieć takie" tylko zawsze jest ćwiczysz tyle czasu już a klate i bica masz małego inni na to tylko zwracaja uwage dlatego tak sie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
cos w tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Zycie...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 522
Ja też jestem początkującym, i nie jest tak, że początkującym nie chce się czytać. Dobijające natomiast jest to, że mimo wielu interesujących tematów, które praktycznie wyczerpują zagadnienie wciąż co kilka linijek jest temat dla początkujących. Jeżeli komuś zależy, to bez trudu przeczyta podwieszone posty. Więc po co ciągle powtarzać to samo?? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kng / Dziennik treningowy

Następny temat

Rozklad treningowy na 5 dni w tygodniu do oceny:D--prosze o poprawki

WHEY premium