SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222000

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 62319 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777920
shocker
Mam pytanko,

Kiedy biegać?

1) Odrazu po treningu siłowym ?
2) Zrobić przerwę na posiłek i po 30-60 min wyjść na biegi?

Trening siłowy 40-50 min w zalezności od partii 6x tydzień.
Bieganie co drugi dzień 40 min ok. 7 km.

Duzo czytałem, żeby aeroby robić odrazu po treningu siłowym ale z drugiej strony dosyć czesto mam treningi(dośc intensywne) i bieganie wcale lekkie też nie jest.

Moim celem jest redukcja, waże 96kg, dieta 2600-2800kcal.


jak możesz biegać w dni nietreningowe to będzie najlepsza opcja po treningu siłowym też możesz ale jak masz biegać godzinę czy dłużej to po treningu jest to nieekonomiczne

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
No tak tylko dzien nietreningowy to tylko jeden dzień w tygodniu Rionie Czyli chyba lepiej jak zrobię sobie przerwy między treningiem siłowym a bieganiem i uzupełnie w tym czasie kcal. A biegać zamierzam godziknę za dwa miesiące :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 62319 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777920
no to jak nie ma więcej dni nietreningowych to nie ma wyjścia,a lbo biegaj zaraz po treningu albo później jak coś po posiłku, takie wyjście też jest w porządku 0

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4230
Mam pytanie; jaka jest kolejność ćwiczenie w planie FBW?
1.nogi 2.plecy 3.barki 4.klatka 5.triceps 6.biceps czy tak jest dobrze?

Zmieniony przez - Resiak w dniu 2013-02-19 15:15:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 62319 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777920
taka kolejność może być

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4230
dzięki bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 263
Mam takie pytanie, może głupie ale na każdym planie jest inaczej i nie mogłem nic na ten temat znaleźć. A mianowicie to jak robię w jeden dzień biceps i plecy to co powinienem robić pierwsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 360 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
Plecy, bo ze zmęczonym bicepsem np nie będziesz w stanie skatować pleców podczas podciągania i wiosłowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3344
NIe chce odpuszczac treningu nog w swoim planie, (tj przysiad przedni i przysiad ze sztanga trzymana z tylu) a moje nogi urosly sporo w stosunku do reszty ciala (nie mam obtlusczonych itd, bo krece aeroby dlugi czas i przestrzegam diety) Czy dobry pomysl to robienie wiecej ilosci powtorzen np 15-20 z mniejszym obciazeniem?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

WHEY premium