SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 221935

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Okey . Wiem ze tak cwiczą wiec i ja bd. A dlaczego tak a nie inaczej ? Potrafi mi to ktoś wytłumaczyć ? Przeciez przy cwiczeniach na klatke i tak pracuje klatka niezaleznie czy to sztanga czy sztangielki .

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1676
Tak też można ćwiczyć, tylko to są serie łączone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
I różnią się one czymś ?? Jakimiś większymi/mniejszymi efektami czy coś ?

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1676
Na Twoim poziomie trzymaj się pierwszej opcji - i tak byś nie wykorzystał potencjału łączonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Ok:) Jakie ciężar powinienem założyć na sztangielki przy ćwiczeniu ,,PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ'' na biceps biore 12,5 kg , na rozpiętki 12 kg wiec jaki ciężar powinen byc tu abym robil 10 powt.??

Zmieniony przez - Rafall w dniu 2012-12-31 16:15:44

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Czy gdy cwicze metoda PULL/PUSH/LEGS to bardziej optymalna opcja beda aeroby w dni nietreningowe ( ok 30 min) czy moze interwaly zaraz po treningu?
Jestem na cyklu masowym a w zasadzie staram sie budowac mase miesniowa a diete trzymam na ile pozwala mi to czas i pieniadze...

Dodam ze opcja bez aktywnosci aerobowej/interwalowej nie wchodzi w gre bo nie chce sie zalewac...

Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2013-01-01 21:14:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1676
Rafall
Ok:) Jakie ciężar powinienem założyć na sztangielki przy ćwiczeniu ,,PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ'' na biceps biore 12,5 kg , na rozpiętki 12 kg wiec jaki ciężar powinen byc tu abym robil 10 powt.??

Zmieniony przez - Rafall w dniu 2012-12-31 16:15:44


Na pewno źle dobierasz ciężar, bo wątpię, żeby 12 kg na rozpiętki było adekwatnym rozwiązaniem- poszukaj parę stron wstecz o technice.

Z przenoszeniem 10-20 kg będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1676
MoonDancer
Czy gdy cwicze metoda PULL/PUSH/LEGS to bardziej optymalna opcja beda aeroby w dni nietreningowe ( ok 30 min) czy moze interwaly zaraz po treningu?
Jestem na cyklu masowym a w zasadzie staram sie budowac mase miesniowa a diete trzymam na ile pozwala mi to czas i pieniadze...

Dodam ze opcja bez aktywnosci aerobowej/interwalowej nie wchodzi w gre bo nie chce sie zalewac...

Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2013-01-01 21:14:03


Zdecydowanie aero w dnt albo po push lub (ewentualnie) pull
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Pandaaa
MoonDancer
Czy gdy cwicze metoda PULL/PUSH/LEGS to bardziej optymalna opcja beda aeroby w dni nietreningowe ( ok 30 min) czy moze interwaly zaraz po treningu?
Jestem na cyklu masowym a w zasadzie staram sie budowac mase miesniowa a diete trzymam na ile pozwala mi to czas i pieniadze...

Dodam ze opcja bez aktywnosci aerobowej/interwalowej nie wchodzi w gre bo nie chce sie zalewac...

Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2013-01-01 21:14:03


Zdecydowanie aero w dnt albo po push lub (ewentualnie) pull


A czy sadzisz ze przy ciekich treningach p/p aero w dnt beda zbyt zaklocaly harmonie w regeneracji? nie lepiej zrobic serie sprintow i truchtow polaczona w interwaly zaraz po silowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19105
Czemu interwały? Nie możesz zrobić aero zaraz po siłowym?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

WHEY premium