SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222179

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Jeżeli masz spory deficyt, to metabolizm Ci zwalnia i przestajesz chudnąć. Stąd efekt jo-jo, bo jak się wraca do dawnego modelu żywieniowego, to ma się nie zero kaloryczne, a nadwyżkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
aha,teraz juz rozumiem.A ja sie pytałem tutaj na forum kogos,czy jezeli sobie oblicze i mam troche za duzo ujemny bilans (np -600kcal) to czy sa jakies zle konsekwencje tego w chudnieciu i ktos z doswiadzconych mi napisal ze nie,ze spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy kolejność rozciągania partii ma znaczenie? Zawsze zaczynam od karku i w dół po kolei jak mi się widzi, nie zawsze w tej samej kolejności. Słyszałem, że powinno się jakieś zasady zachowywać czterogłowe przed dwugłowymi itp itd? Jak to z tym jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4033
mam jeszcze pytanko odnośnie serii rozgrzewkowych i docelowych w rampie. Robię 40%,50%, 70%, 90% i 100%. Załóżmy że to rampa 8 powt. Aby nie przeforsować się i być w stanie progresować, te 70% mogę zrobić tylko jako adaptację na 2 powt, a tylk o2 ost serie będą ciężkie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
Czy to prawda że nadmiar białka obciąża nerki i odkłada się w postaci tkanki tłuszczowej? Czy 220g białka na 74kg wagi to zbyt dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19105
conradoo77
mam jeszcze pytanko odnośnie serii rozgrzewkowych i docelowych w rampie. Robię 40%,50%, 70%, 90% i 100%. Załóżmy że to rampa 8 powt. Aby nie przeforsować się i być w stanie progresować, te 70% mogę zrobić tylko jako adaptację na 2 powt, a tylk o2 ost serie będą ciężkie ?


Rampa to rampa ma pewne swoje zalozenia, ktorych nie warto zmieniac. Nie przeforsujesz sie od 70% CD na 8p, bo to ciezar, z ktorym moglbys zrobic 12p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
Adam999
Czy to prawda że nadmiar białka obciąża nerki i odkłada się w postaci tkanki tłuszczowej? Czy 220g białka na 74kg wagi to zbyt dużo?


obciaza nerki,jesli nie pijesz odpowiedniej do tej ilosci bialka wody i nie dostarczasz minerałow z pozywienia. Nie odklada sie w tkance tluszczowej,straszna to bzdura.220g bialka na wadze 74kg to wg mnie stanowczo za duzo :) nawet przy redukcji.Robisz mase czy redukujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
conradoo77
mam jeszcze pytanko odnośnie serii rozgrzewkowych i docelowych w rampie. Robię 40%,50%, 70%, 90% i 100%. Załóżmy że to rampa 8 powt. Aby nie przeforsować się i być w stanie progresować, te 70% mogę zrobić tylko jako adaptację na 2 powt, a tylk o2 ost serie będą ciężkie ?


Możesz tak zrobić, chociaż w takim układzie widziałbym prędzej 3-4 ruchy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Pytacz_123
Adam999
Czy to prawda że nadmiar białka obciąża nerki i odkłada się w postaci tkanki tłuszczowej? Czy 220g białka na 74kg wagi to zbyt dużo?


obciaza nerki,jesli nie pijesz odpowiedniej do tej ilosci bialka wody i nie dostarczasz minerałow z pozywienia. Nie odklada sie w tkance tluszczowej,straszna to bzdura.220g bialka na wadze 74kg to wg mnie stanowczo za duzo :) nawet przy redukcji.Robisz mase czy redukujesz?



Obciążenie nerek jest polemiczne, ale przy 74 kg wagi 180 gram białka w zupełności starczy i to zwierzęcego + roślinnego razem wziętych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
Pytacz_123
Adam999
Czy to prawda że nadmiar białka obciąża nerki i odkłada się w postaci tkanki tłuszczowej? Czy 220g białka na 74kg wagi to zbyt dużo?


obciaza nerki,jesli nie pijesz odpowiedniej do tej ilosci bialka wody i nie dostarczasz minerałow z pozywienia. Nie odklada sie w tkance tluszczowej,straszna to bzdura.220g bialka na wadze 74kg to wg mnie stanowczo za duzo :) nawet przy redukcji.Robisz mase czy redukujesz?


Jadłem tyle na masie xd ale teraz zabieram się na redukcję.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

WHEY premium