SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222113

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 999
witam, mam pytanie co do najsłabiej rozwijającej się partii są to bicepsy odstają od reszty wiele sposobów próbowałem ale odstają mam niecałe 37 cm chcę dobić chociaż ten jeden cm ale one nawet spadają zamiast rosnąć, słyszałem , że po treningu nóg robić bicepsy w ten sposób można lepiej wyrobić mięsień odstający od reszty mój trening na bicepsy: 3 serie unoszenia rąk ze sztangą 12-10-8 , modlitewnik 3 serie 12-10-8 , młotki 3 serie 12-10-8 robione po klacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
A próbowałeś trenować ręce technicznie,bez bujania?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
nic dziwnego, że nie rosną...po 3 seryjki na ćwiczenie....
tak mogą robić osoby na podtrzymanie ewentualnie poprawę detali, wcale ich nie męczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 999
nie bujam się robię powoli wolno opuszczam wolno podnoszę w górnej fazie zatrzymuję ruch maksymalne napięcie co seria rozciągam bicepsy, więc łączna ilość 9 serii to za mało? to lepiej jak bym dał 3 ćwiczenia po 4 serie w każdym? i co z tym łączeniem z nogami dobry pomysł czy nie?

Zmieniony przez - Chev Chellios w dniu 2013-04-13 09:37:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Pandarek, mam zamiar zastosowac cwiczenia i serie te z treningu HST :) 2 tygodnie 15 powtorzen, 2 tygodnie 10 powtorzen i 2-4 tygodnie 5 powtorzen . Moze byc ?:) I czy tez bede mogl zrobic na tych powtorzeniach i seriach po 3 cwiczenia tygodniowo czy tylko 1 caly czas powtarzac 3x w tygodniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 519
Witam! Kończę właśnie trening FBW z etapu 4 podwieszonego tematu. Chciałbym wejść na trening push/pull/legs.
Pytanie brzmi czy robić tydzień przerwy czy z początku lekkie treningi push/pull/legs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
od razu możesz przejść, już bez przesady z tymi przerwami:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 519
Dziękuje Ci Antoś. Zawsze pewne i szybkie odpowiedzi! ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1032
@Pandarek: to jak mam wykonywać to ćwiczenie, wiem że rękoma ^.^ ale tak by mi ręce nie padały??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
wyciskać klatką
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

WHEY premium