SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220408

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Jak uważasz, w dzień klatki i barków (skoro ćwiczysz po macoszemu) sporo mniej kcal niż w dzień nuk i gitara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 189
Łączenie ćwiczeń w domu (pompki, podciąganie i jakieś ćwiczenia na brzuch) z siłownia na która chodzę 4 razy w tygodniu? Myślałem żeby ćwiczyć w domu w dni nietreningowe lub nawet w niektóre dni kiedy tez na niej jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 415
czy robiąc klate dobrze jest jako pierwsze cwiczenie wykonac np: rozpietki na linkach lub sciaganie linek w bramie zeby wyizolować i wstępnie zmeczyc klate ? czy lepiej zaczac od wyciskania?
mam problem z gora klaty - jej masą i nie wiem jak wykonac trening zeby ruszyla.

Zmieniony przez - smerfszymek w dniu 2013-02-23 23:23:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Jeśli nie masz wl powyżej 130 kg, to nie ma to sensu.

Jak masz problem z góra klaty, to wywal wycisk leżąc i daj hantle na skosie i wycisk gilotynowy na suwnicy jako ostatnie ćwiczenie, mały ciężar albo rozpiętki high na bramie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 415
a jakbym chcial zlozyc trening z 4 cwiczen (na gore klaty) to jak dobrac cwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2837
Ponawiam pytanie.

Dlaczego 99% trenujacych kladzie sie tak dizwnie do tego cwiczena a nie wzdłuż na ławce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Przecież odpowiedziałem już....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12168
Czy będąc na diecie low carb mogę iść na badanie krwi, tj czy wyniki będą miarodajne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 93 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11873
hej po około 4-5 miesiacach regularnych ćwiczeń splita 3xtydz. zaczełem odczuwać jakby spadek siły - na dwoch kolejnych treningach użylem mniejszego obciażenia- mniejsza ilosc powtórzeń itd. częściej mam problemy z wyspaniem się - czy to najlepszy czas na to by zrobic sobie tydzień przerwy? (sumienie mi nie bardzo chce na to pozwolić ale chciałbym podejść do tego bardziej realnie, niż emocjonalnie)

Zmieniony przez - domo1987 w dniu 2013-02-24 14:31:01

Powoli , ale do przodu- tak czy siak kiedyś i tak będę wielki...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

WHEY premium