SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220285

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Tak, ja wiem, że bardziej chodziło o wstawanie grzbietem, ale jak bardzo się staram wstac tymi nogami to kolana się schodzą. Może jakieś wskazówki jak to naprawic? Chętnie bym też dał jakieś filmiki do oceny techniki, ale niestety nie mam czym nagrac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Kontrola świadoma, prostowania nóg z palcami na zewnątrz, głębokie siady/suwnica z ew rozchodzeniem się nóg na boki, odwodzenie nóg na maszynie, żuraw który poprawi dół. To powinno pomóc, ale ciężko powiedzieć jak nie wiadomo co może być problemem i na ile to jest tak naprawdę poważne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
Pandarek dzieki za odpowiedz , sogacz powinien wejsc
Przy okazji jeszcze jedno pytanie mam : basen w dniu nietreningowym nie bedzie przeszkoda? 45 minut bez jakiegos szczegolnego katowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Basen akurat jest dość intensywną formą aktywności fizycznej i co ważne- mocno pracują barki przy nim. Priorytet na tę partię ciała z jednoczesnym eksploatowaniem jej na basenie może skończyć się zahamowaniem przyrostów. Ale lekkie rozpływanie (mała intensywność i relatywnie krótkie) może wyjść na dobre. Jeśli będziesz potrafił z tego zrobić aktywny wypoczynek, a nie wysiłek fizyczny, to jestem na tak ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Tylko jest pewien problem - cwiczę w "piwnicznej" siłowni z kolegami i jedyną maszyną jest tam wyciąg, więc mógłbym prosic o jakieś cwiczenia z wolnymi ciężarami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
W ciagu tych 45 minut przeplywam moze z 400-500 metrow (wiecej mi sie niechce ) , wiec zgodnie z tym co napisales mozna to nazwac aktywnym wypoczynkiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
bebzon
W ciagu tych 45 minut przeplywam moze z 400-500 metrow (wiecej mi sie niechce ) , wiec zgodnie z tym co napisales mozna to nazwac aktywnym wypoczynkiem ?



10-20 basenów wydaje się być rozsądne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Fat-Hulk
Tylko jest pewien problem - cwiczę w "piwnicznej" siłowni z kolegami i jedyną maszyną jest tam wyciąg, więc mógłbym prosic o jakieś cwiczenia z wolnymi ciężarami?


Syzyfki, żuraw, haki, odwodzenie nóg na wyciągu dolnym (wkładasz kostkę w rączkę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
oka , wiecej pytan nie mam hehe
Dzieki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
Pandarek
Pytacz_123
skoro w atlasie (tym z google,polecanym) są w strechingu jakies dziwne połamance,to znaczy ze takie rozciaganie statyczne pod wieczor jak robi sie na wfie tradycyjnie bedzie złe?
Skłony z nogami w kształcie litery A,siad płotkarski itp?


No ja bym nie robił dziwnych połamańcy


http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.htm ja robie wiekszosc tych,bez tych "połamancy" na koncu haha mysle ze sie nadaje?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

WHEY premium