SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 221685

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 334 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13930
Przeszedłem na fbw bo zacząłem redukcje, czytałem i zasięgałem opinii że w tym okresie FBW najlepiej sie sprawdza. Do tego biegam po każdym treningu i w 1 dzień wolny. ale co najlepsze dzisiaj obwód dalej 40 cm :D tak jakby nic nie spadło a optycznie wydaje mi sieze leci w dół ja nie wiem fanaberie może bo dieta na minusie :) Chyba że ma na to wpływ że uciąłem wegle do 250 gram i sie robie płaski :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 999
witam, czy te ćwiczenia http://facet.onet.pl/forma/piekny-brzuch-w-6-tygodni-czesc-i/09d69?utm_source=onetlink&utm_medium=CPC&utm_campaign=linkonetsg_sport&utm_term=zapytaj.onet.pl zbudują duże mięśnie brzucha? co sądzicie o takim planie z tej strony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
sibi26
Przeszedłem na fbw bo zacząłem redukcje, czytałem i zasięgałem opinii że w tym okresie FBW najlepiej sie sprawdza. Do tego biegam po każdym treningu i w 1 dzień wolny. ale co najlepsze dzisiaj obwód dalej 40 cm :D tak jakby nic nie spadło a optycznie wydaje mi sieze leci w dół ja nie wiem fanaberie może bo dieta na minusie :) Chyba że ma na to wpływ że uciąłem wegle do 250 gram i sie robie płaski :D


FBW to chyba najgorszy wybór dla redukcji, wypłukujesz glikogen z treningu na trening, a że kcal jest mało to robisz się płaski, a organizm bardzo chętnie pozbywa się mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Chev Chellios


Duże kostki? nie.
Co zbuduje duże kostki? duże ciężary i normalne serie po 10-12 ruchów. Allahy chociażby czy spięcia z talerzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 334 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13930
anatos, to co wejść z powrotem na Split ? tylko jak po treningu nóg robić aeroby ledwo łaże a co dopiero biegac 30 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
jak aerobów jest dużo to treningi nóg robić lżejsze, po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Jaki rodzaj treningu będzie najlepszy na końcowe wycięcie? Mam teraz +- 11% bf. Chciałbym zejść do tych 8%. 3x w tygodniu trenuję boks. Co do tego dołożyć? Macie jakieś propozycje?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
interwały/aeroby najlepiej to i to, do tego siłowy jakiś masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Fryto
Jaki rodzaj treningu będzie najlepszy na końcowe wycięcie? Mam teraz +- 11% bf. Chciałbym zejść do tych 8%. 3x w tygodniu trenuję boks. Co do tego dołożyć? Macie jakieś propozycje?


Interwały mas już na treningi, więc dołóż aero. Na początku 2 razy w tygodniu po 20-40 minut w dnt.

Masz trening siłowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Fryto
@Pandarek
Między innymi w celu poprawy wyniku na 100m. Ale też dla polepszenia efektów redukcji, poprawienia dynamiki. Jest jakiś link, gdzie byłby opisany przykładowy trening sprintów?



http://www.body-factory.pl/showthread.php?p=88609#post88609

Jak chcesz czegoś więcej się dowiedzieć, to zajrzyj do działu indywidualne sporty ogólnorozwojowe.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-04-18 08:34:09
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

WHEY premium