SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222072

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
cruz201

wybacz ale nadal nic o tobie nie wiem załóż temat z ankietą bedzie widać llepiej co i jak...

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2424
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
rion10
pajaczeq
Mam pytanie plan Antosia push/pull/legs jest super i chciałem zapytać czy ten plan w takiej nie zmienionej formie można zaadoptować dla mnie w celu robienia masy. Wcześniejszy plan 5x5 Traktora. Mam zachować liczbę powtórzeń Antosia?? Czyli MC, siady, wyciskanie 12/12/12.. z progresją ciężaru aż do momentu nie wykonania danej serii a reszta 3 serie miedzy 12 a 15 powtórzeń. I każde ćwiczenie 50% ciężaru maksymalnego i każda kolejna +10%?? Dobrze to rozumiem? Oczywiście np spięcia to zrozumiałe, że systemem jak zacznie boleć to jeszcze 5 :D


nic nie zmieniaj zostaw plan w oryginale najlepiej się sprawdzi, jak dieta będzie dopięta to masa pójdzie do przodu




Sorki za zawracanie d... ale powiedz mi proszę czy jeśli ćwiczyłbym jednak tym treningiem to czy miałby on tak wyglądać ?? :) Dzisiaj zacząłem nim drugi tydzień robić i poprzedni tydzień zakwasy elegancja i czułem ten trening naprawdę bardzo :) Dzisiaj też na łapach i na klatce super :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile razy w tyg. trenować kark? Bo zacząłem go trenować pod boks. 2?3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
MCtoshkin
Ile razy w tyg. trenować kark? Bo zacząłem go trenować pod boks. 2?3?


dwa razy w tygodniu wystarczy na treningu siłowym chyba, że na treningu boksu masz ćwiczenia dedykowane na kark to nie trenuj go na siłowni

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
pajaczeq
rion10
pajaczeq
Mam pytanie plan Antosia push/pull/legs jest super i chciałem zapytać czy ten plan w takiej nie zmienionej formie można zaadoptować dla mnie w celu robienia masy. Wcześniejszy plan 5x5 Traktora. Mam zachować liczbę powtórzeń Antosia?? Czyli MC, siady, wyciskanie 12/12/12.. z progresją ciężaru aż do momentu nie wykonania danej serii a reszta 3 serie miedzy 12 a 15 powtórzeń. I każde ćwiczenie 50% ciężaru maksymalnego i każda kolejna +10%?? Dobrze to rozumiem? Oczywiście np spięcia to zrozumiałe, że systemem jak zacznie boleć to jeszcze 5 :D


nic nie zmieniaj zostaw plan w oryginale najlepiej się sprawdzi, jak dieta będzie dopięta to masa pójdzie do przodu




Sorki za zawracanie d... ale powiedz mi proszę czy jeśli ćwiczyłbym jednak tym treningiem to czy miałby on tak wyglądać ?? :) Dzisiaj zacząłem nim drugi tydzień robić i poprzedni tydzień zakwasy elegancja i czułem ten trening naprawdę bardzo :) Dzisiaj też na łapach i na klatce super :)


po zmianie planu treningowego zawsze będziesz odczuwał mikrouszkodzenia bo zmieniasz bodziec, poza tym wszedłeś w zupełnie inną strefę powtórzeń więc bodźce dla mięśni są zupełnie inne
Modyfikować go można tylko po co skoro sprawdzi się dobrze w oryginale

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie na treningu zbytnio nie ma treningów na kark, więc robię rolowanie karkiem na materacu, bo nie mam przyrządów specjalnych do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
można kark trenować z pomocą terabandu czy nawet zwykłego ręcznika takie ćwiczenia wzmacniające można znaleźć na necie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2231
Znalazlem takie push/pull:A - PUSH
1. wyciskanie sztangi leżąc
2. wyciskanie sztangi stojąc/Push Press
3. dipsy
4. przysiady ze sztangą

B - PULL
1. podciąganie na drążku
2. wiosłowanie sztangą
3. uginanie ze sztangą stojąc
4. martwy ciąg

Chcialem je wykonywac 4 razy w tygodniu(A B, dzien przerwy, A B) jak bedzie najlepiej dobrac serie i liczbe powtorzen? I czy takie cos wypali na mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rion10
można kark trenować z pomocą terabandu czy nawet zwykłego ręcznika takie ćwiczenia wzmacniające można znaleźć na necie


Może inaczej na razie robie samo rollowanie, porobię tak z 2 tyg, potem przejdę do rolowania samą głową, bez pomocy dłoni - aby nie szarżować z karkiem, który nie jest wytrenowany na jakieś ostre ćwiczenia.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

WHEY premium